اطلاعیه مهم: تنها سایت معتبر اینجانب omiddinparast.ir می باشد و باقی سایت ها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی که به هر نوعی از نام و شماره تلفن های اینجانب سوء استفاده نموده اند غیر قانونی و فاقد اعتبار می باشند.
instagram: omiddinparast.ravanshenas
جدیدتریت تالیف :کلیدهای روانشناسی افراد به زبان ساده (شناخت طرحواره ها و شناخت اختلالات روانی جهت موفقیت )

نقش قوانین کاینات در موفقیت انسان:

پارالکس 1

امید دین پرست– مجله خانواده سبز – شماره 278 – نیمه دوم اردیبهشت 1390

 

براستی آیا قوانینی بر طبیعت حاکم است که باعث موفقیت روزافزون افراد در زندگی شود؟ چرا موج موفقیت، ثروت و پیشرفت به راحتی به سوی برخی از اشخاص که حتی فعالیت جسمی کمتری نسبت به دیگران دارند، دایما در حال حرکت است ؟ آیا این موفقیت ها ریشه در زرنگی افراد دارد؟ آیا ریشه در تحصیلات، موقعیت و یا ریشه در شانس آنها دارد؟ در آنالیز رفتاری آنها می توان به این موضوع پی برد که آن افراد ناخوآگاه از قوانینی پیروی می کنند و در نتیجه، باور آن قوانین باعث جذب انرژی های سودمند کاینات، نیروهای غیبی و بروز اتفاقات مفید و کارگشا برایشان می شود.

یکی از مهمترین قوانین متافیزیک قانون جذب می باشد و مفهوم آن این است که اگر تمرکز فکری خود را روی موفقیت بگذارید، در واقع موفقیت را به سوی خود جذب خواهید کرد ولی اگر مدام به شکست فکر کنید، بدانید که کاینات آن را برای شما به ارمغان خواهند آورد. زیرا هرگونه فکر و ارتعاش ذهنی شما موج و سیگنالی برای کاینات است و خودتان انتخاب می کنید که چه چیزی برای شما ارسال شود. متاسفانه اکثر افراد از این قانون به صورت عکس استفاده می کنند. یعنی با نگرانی از آینده خود و با نگاهی که به حال و روز زندگی خود می اندازند، مدام حسرت داشتن یک زندگی خوب را طلب می کنند و سیگنال هایی که از ذهنشان تراوش می شود، سیگنال های منفی می باشد که نتیجه آن نیز جذب انرژی های منفی و تخریبی می شود. با توجه به اینکه تمام چیزها در طبیعت دارای یک طول موج ارتعاشی می باشد، شانس نیز یک نوع انرژی غیر ملموس است که برای افرادی رخ می دهد که ذهن خود را آماده برای دریافت آن می دارند و این انرژی را به طرف خود هدایت می کنند. شما اگر به چگونگی انجام آن آگاه باشید، می توانید به راحتی و بدون کوشش زیاد این امواج را به سوی خود جذب کنید. انسان اگر به چیزی عشق بورزد، آن چیز را بدست می آورد و اگر چیزی را محکوم نماید و یا حالت بدی نسبت به آن در ذهنش نشان بدهد، طبیعتا آن را از دست خواهد داد. به عنوان مثال اگر شما همواره بگویید من شخص خوش شانسی هستم، حرکت موج شانس به سوی شما مضاعف شده و می توانید به آسانی آن را جذب نمایید، ولی اگر بگویید من فرد بد شانسی هستم، این موج را از خود دور کرده اید.

شانس بد من: کسانی که می گویند < از شانس بد من، اگر به دریا بروم باید کوزه ای آب با خود ببرم، دروغ نمی گویند! > چون این باورشان شده است. این افراد راه جذب انرژی های سودمند و کارگشا را برای رسیدن به موفقیت خود سد کرده اند در حقیقت خودشان با سیگنالی که به کاینات داده اند راه انتشار موج موفقیت را بر روی خود بسته اند. حال شما از این راز آگاه باشید که کاینات هوشمند می باشند و انسان هر چه را تصور کند با این کار، قانون جذب را فعال کرده است. لذا توصیه می شود روی موقعیت هایی تمرکز کنید که می خواهید رخ بدهد و یا به چیزهایی فکر کنید که خواهانشان می باشید و روی چیزهایی که از آنها متنفرید تمرکز نکنید. زیرا به قول معروف آن چیزی که از آن بدتان بیاید به سرتان می آید! شاید بارها در زندگی با این قضیه برخورد کرده اید که کسی که بیشتر از بیماری نگران است در واقع آن بیماری را به سمت خود می کشاند و کسی که بیشتر از بدهکاری صحبت می کند و فکر آنرا در ذهنش پرورش می دهد به ناچار بدهکاری بیشتر به سراغش می آید و اگر روی ترس از فقر و نداری تمرکز کنید، متاسفانه همان موج فقر به سویتان کشیده می شود.

اغلب افراد از این راز ناآگاهند و صدمات زیادی از همین نداشتن ها دیده اند اگر شما از چیزی شکایت دارید، همان مطلب به سراغ شما می آید و تمام آنها ناخواسته از طریق کاینات سر راه شما قرار می گیرد ( مار از پونه بدش می آید اما همیشه در لانه اش سبز می شود). این یک قانون ثابت شده متافیزیک می باشد، پس از این به بعد مراقب افکاری که در ذهن تان می گذرد باشید. افکار شما احساساتتان را پدید می آورد و هر آنچه را که شما عمیقا احساس می کنید برای تان خلق می کند.

عصر کنونی، عصر آگاهی های برتر می باشد و افرادی سریعتر رشد می کنند و صاحب بهترین ها می شوند که آگاه تر از دیگران باشند، لذا دانش خود را نسبت به این امور بالا ببرید. جهت اطلاعات بیشتر به کتاب کلیات اسرار و رازهای موفقیت مراجعه کنید.

۷ دیدگاه

 1. مهرداد فروردین ۲۳, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام اقای دین پرست .
  میگن حرف پیش نزن اگه بزنی نمیشه .
  من به هرچی مثبت فکر کردم تو این چندساله وباامیدواری برعکس میشیه نمیدونم چرا
  ولی اینا میدونم که نظرتنگ وجادو و دشمن وجن ها روی سرم خراب شدن قشنگ همشونا حس میکنم که زمینم زدن و منم متاسفانه یکم دوری کردم از قران حالا با یه زندگی نکبتی و افسردگی مواجه شدم ولی هنوزم امیدوارم ومثل کوه سفت چون دلم پاکه

 2. رامین خرداد ۸, ۱۳۹۷ پاسخ

  درود بر شما استاد
  خداقوت
  بسیار سپاسگزارم بابت کتابی که نوشته اید(اسرار و رازهای موفقیت) بنده این کتاب را خواندم و میخواهم سی دی را هم تهیه کنم.
  یک سوال از خدمتتان داشتم و آن اینکه واقعا از طریق خواندن کتاب و گوش دادن به سی دی میشه خودمان را هیپنوتیزم کنیم؟
  آخه شنیدم که میگن برای هیپنوتیزم باید کلاسهای زیادی رفت.
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام عزیزم هنگام گوش دادن به سی دی به صورت اتوماتیک شما به حالت خلسه وارد میشوید و با طراحی خاصی کدهای مورد نظر به حوزه ضمیرناخوداگاه شما وارد شده و پس از مدتی بنوعی ناخوداگاه شما برنامه ریزی میشود و با پرورش نیروهای درون ارامش خاصی بر شما حاکم میشود و مثل یک نرم افزار برای شما عمل میکند

 3. سمیه اسفند ۲۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای دین پرست.
  کتاب اسرار و رازهای موفقیت شما بسیار عالی بود. من در شرایطی آن راخواندم که روحیمو کاملا از دست داده بودم و این کتاب امید رو تو ل ن زنده کرد ولی من از بخش هایی از کتاب شما که راجع بهموکل قران و این چیزها بود سر در نیاوردم. مگه قران کتاب خدا نیستمگه تو قران خدا با ما صحبت نمیکنه این قسمت برای من که ترسناک بودلطفا در این مورد توضیح بیشتری بفرمایید

  • نویسنده
   امید دین پرست فروردین ۲۹, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام خوشحالم که مورد توجه شما بوده –منظورم ملائک الهی موکل بر ان سوره میباشد که مدام تحت فرمان خداوند مشغول بکارند

 4. صالحه حسینی تیر ۲۳, ۱۳۹۳ پاسخ

  باسلام
  در این وبسایت خواندم که سی دی هایی وجود دارند که انسان با شنیدن صدا هیپنوتیزم می شود.
  این سی دی ها را باید چطور تهیه کنیم؟
  و آیا توسط خود آقای دین پرست تهیه شده اند؟
  لطفا پاسخ سوال را ایمیل کنید
  بخاطر کتاب ارزشمند کلیات اسرار بی نهایت سپاسگزارم

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۲۵, ۱۳۹۳ پاسخ

   سلام دوست عزیزم سی دی با صدای خودم(امیددین پرست)میباشد و جهت روان درمانی و هیپنوتیزم و …موارد نگاشته شده در سایت میباشد و شما میتوانید به راحتی خرید اینترنتی فرمائید بقیه کارها را ما برای شما انجام میدهیم و به ادرس شما پست میگردد و بابت مبادلات مادی هم اسوده خاطر باشید و قطعا هر گونه مبادلات از طریق اینجانب تظمین میگردد و حسن نظرتان متشکرم خدانگهدارتان

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*