اطلاعیه مهم: تنها سایت معتبر اینجانب omiddinparast.ir می باشد و باقی سایت ها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی که به هر نوعی از نام و شماره تلفن های اینجانب سوء استفاده نموده اند غیر قانونی و فاقد اعتبار می باشند.
instagram: omiddinparast.ravanshenas
جدیدتریت تالیف :کلیدهای روانشناسی افراد به زبان ساده (شناخت طرحواره ها و شناخت اختلالات روانی جهت موفقیت )

معجزه چهل کلید

9

امید دین پرست – مجله خانواده سبز – شماره 235 – آبان 1388

 

در شماره 232 مجله در مهرماه 1388 مطلبی راجع به دعای عظیم الشان و معروف چهل کلید به چاپ رسید که بازتاب بسیار وسیعی داشت و استقبال بسیار چشمگیری از آن به عمل آمد، در اینجا لازم می دانم که از پیام های شما سپاسگذای کنم.

بسیاری از عزیزان اظهار داشته اند که چگونه معجزه وار در کارهایشان گشایش ایجاد شده و چگونه قدرت آیات الهی را درک کرده اند و چگونه با استفاده از برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهشان، توانسته اند به آرامش برسند. خداوند بزرگ را بسیار شاکرم که حقیر را واسطه خیر، آرامش و گشایش برای خوانندگان مجله بسیار موفق خانواده سبز دانسته و از مکانهای دوری در ایران برای تهیه این کتاب تماس گرفته اند که حتی اسم این مکانها را هم نشنیده بودم و این حاکی از آن است که چقدر این مجله محبوب مردم سراسر ایران می باشد. از این جهت به مدیران و دست اندرکاران این مجله تبریک می گویم و خداوند آنها را در اجر این کار شریک بگرداند. اما این دعا متشکل از 40 بند مختلف از آیات خاصی از سوره های مختلف قرآن می باشد که ترکیب آن آیات و نحوه خواندن آنها، به طرز گفته شده در کتاب باعث فتح، نصرت، گشایش بخت و کار و ابطال پدیده زیان آور سحر و جادو می باشد.

همانطور که گفته شد این دعا از حضرت زهرا (س) روایت شده و خود این بزرگوار بر این دعا مداومت داشته اند و گفته شد اگر شخصی به طرز خاصی آن را بر آب، گلاب، نبات و زعفران بخواند و بدمد و از آن بخورد و با آن غسل کند، بخت پنجاه ساله اش باز گردد و همچنین اگر بین زن و شوهر الفتی نباشد و بگو مگو بینشان زیاد باشد از فضل خداوند به محبت یوسف و زلیخا می رسند و چنانچه کسی احساس کند کارش به سامان نمی رسد و مرتب به مشکل برخورد می کند یا برخی خانمها که حتی امتیازات خاصی هم دارند اما کسی به خواستگاری آنها نمی آید ( انگار به چشم کسی دیده نمی شوند ) یا اگر هم خواستگاری دارند کارشان به سرانجام نمی رسد یا حتی اگر کسی احساس بستگی و سحر می کند و کارش کم رونق باشد، خواندن این دعا می تواند بسیار کارساز باشد، اگر کسی این دعا را بر گلاب بخواند و به صورت خود بمالد با حرمت می شود و اگر مرتبا این کار را تکرار کند صورت وی نورانی و جذاب خواهد شد به طوری که همه او را دوست خواهند داشت و اگر نزد بزرگان رود با وی با حرمت و احترام برخورد می کند و همچنین از مکر مکاران و سحر ساحران و از شر همه مخلوقات جنی و انسی در امان خداوند می باشد.

اما شاید برخی ها بگویند مگر می شود این دعا چنین خواصی داشته باشد؟ در پاسخ این عزیزان می گویم مگر غیر از این از آیات مبارکه می توان توقع داشت! مگر می شود از آیات قدرتمند قرآن کاری برنیاید. اینها که مسایل بسیار پیش پا افتاده ای هستند. پاسخ این پرسش را خود قرآن نیز فرموده است که { هو شفاء و رحمة للمومنین } یعنی آیات قرآن سراسر شفا و رحمت است برای مومنین، مگر می توان شکی در آن داشت. باز خداوند در قرآن می فرماید { ذالک الکتاب لا ریب فیه هدی للمتقین – الذین یومنون بالغیب و یقیمون الصلوة و مما رزقناهم ینفقون } ( آیات 3و2 سوره بقره) یعنی قرآن کتابی است که هیچ شک و شبهه ای در آن نیست و برای هدایت متقین است – کسانی که به غیب ایمان دارند و نماز می گزارند و در نعمت و برکتی که به آنها داده ایم، دیگران را سهیم می کنند.

بدانید که هر چه بخواهید می توانید در قرآن پیدا کنید، موکلین قدرتمند آیات قرآن، زمانی که خوانده می شوند، نزد شما حاضر می شوند و خواهش دل شما را که خلیفة الله می باشید برآورده خواند کرد، منتها باید واقعا به کار و به قدرت آنها ایمان داشته باشید و باور ذهنیتان مثبت باشد و امیدوار به فضل خداوند و رحمت واسعه او باشید. روایت است که اگر ایمان داشته باشید می توانید کوهها را جابجا کنید. همانطور که از ترجمه آیه فوق نمایان است { الذین یومنون بالغیب } ایمان به غیب و نادیده ها و نیروهای غیبی، پس می توان گفت اگر به آنها باور داشته باشید و در دلتان کوچکترین شبهه ای نباشد قطعا نیروهای غیبی برای مشکلات شما کارساز می باشند و اگر الان در حال خواندن این مطالب می باشید، مطمئن باشید مشیت و اراده خداوند بوده تا تغییری الهی در زندگیتان رخ بدهد، زیرا متا فیزیکدان ها می گویند که هیچ اتفاق، جریان، تصادف و پیشامدی اتفاقی نیست و از قبل در ملکوت برای آن برنامه ریزی شده است و همان طور که می دانید یکی از نامهای خداوند < مسبب الاسباب > می باشد یعنی اگر خداوند بخواهد خیری به کسی برسد شرایط و اسبابی را فراهم می کند تا تغییری رخ بدهد. ان شاء الله که خواندن این مجله و دعای فوق و مطالب دیگر این کتاب برای شما سبب ساز خیر، آرامش، ثروت و از همه مهمتر رضایت پروردگار باشد.

 

امید دین پرست – نشریه فضیلت خانواده – شماره 240 – نیمه دوم آبان 1389

 

از فضه خاتون روایت شده است که: روز جمعه به خدمت سرور خود، حضرت زهرا (س) وارد شدم و دیدم ظرف آبی در دست آن حضرت می باشد و در آن دعایی می خواند و به آب می دمد. از او پرسیدم که چرا در این ظرف می دمید؟ وی پاسخ داد: این دعای چهل کلید است، هر کسی در روز جمعه ظرف آبی پاک آورد، این دعا را بر آن بخواند و بر آن بدمد، از آن بخورد و با کمی از آن آب غسل کند (کمی از آن آب را در ظرف بزرگتری بریزد و با آن آب غسل کند) بخت 50 ساله اش باز شود و اگر در بین زن و شوهر الفتی نباشد و با یک دیگر بگو مگو داشته باشند اگر این آب را در طعامشان بریزند و هر دو از آن طعام بخورند به قدرت الهی به محب یوسف و زلیخواه می رسند و چنانچه کسی احساس کند که جادو شده است اگر آن دعا را بر آب مخلوط با گلاب، نبات و زعفران بخواند و بخورد و با آبی که این دعا را بر آن خوانده غسل کند، به فرمان حق تعالی باز گردد و هر کسی که می خواهد نزد بزرگان برود اگر کسی این دعا را بر گلاب بخواند و بر صورت خود بمالد، با حرمت می گردد و چنانچه با آب آن غسل کند خداوند او را از جمیع حوادث حفظ کند، همچنان از مکر مکاران و سحر ساحران و از شر همۀ مخلوقات در امان خداوند می باشد.

گاهی انسان احساس می کند که کارش به سامان نمی رسد و انگار گره ای در کارش می باشد، بعضی از خانم ها دارای امتیازات خاصی هستند اما انگار کسی آنها را نمی بیند تا به خواستگاریشان بیاید و اگر هم به خواستگاری بیایند کارشان به انتها نمی رسد.

معلوم است اگر این افراد مشکلات ماورایی دارند (اگر چنانچه مشکل خاصی از خودشان نداشته باشند) می توانند توسط این آیات الهی آن را به راحتی رفع کنند و از آن بستگی ها خود را رها سازند و به آرامش برسند.

در واقع فیزیولوژی سحر از نظر متافیزیک را می توان چنین بیان کرد که هر فردی در اطراف خودش درون هاله ای قرار دارد و از نظر تشبیهی پوششی نظیر پوستۀ تخم مرغ وی را فرا گرفته و متناسب با وضعیت روحی، روانی، و جسمی که شخص احساس می کند این هاله، بزرگ و کوچک و رنگی می شود، زمانی که بر روی این هاله انرژی منفی می نشیند یا به سمت این هاله انرژی منفی جریان می یابد این انرژی سنگین منفی، اجازه رسیدن انرژی ها مثبت و سودمند را به شخص نمی دهد.از این رو شخص هر روز درمانده تر از روز قبل می شود و با تقویت این باور در ذهنش و قبول این مسئله از طریق ضمیر ناخودآگاهش خود به خود وارد وادی فنا می شود لذا شایسته است برای برخورد با چنین حالتی که انسان را وارد فازهای منفی می کند و جلوی ترقی و پشرفت و بخت انسان را سد می کند، از برخی از آیات قرآن استفاده کرد که آن آیات دارای موکلین خاصی هستند و آن موکلین دارای قدرتی می باشند که با خواندن آنها به طرزی خاص می توان جلوی این نوع پدیده ها را سد کرد و در واقع سحر را باطل کرده و این امر از نظر علمای قرآنی کاملاً تأیید شده است حتی زمانی که پیامبر بزرگوار اسلام را برخی از کافران سحر کرده بودند، جبرئیل بر وی نازل شد و دستور خواندن چهار قول را به وی داد.

سوره یاسین نیز دارای خواصی است که در کتاب کلیات اسرار و رازهای موفقیت با شرح کامل درج شده است اما با توجه به این که این سوره قلب قرآن نامیده شده است و دارای موکلین بسیار نیرومندی می باشد، زمانی که این سوره خوانده می شود، موکلینش احضار می شوند ( اگر چه شما آن ها را نمی بینید ) و با توجه به حضورشان هر نوع بستگی و انرژی منفی راخنثی می کنند در نتیجه هر شخصی که هر روز خود را با خوانده این سوره آغاز کند چنان مورد حمایت و حفاظت این موکلین قرار می گیرد که هیچ چیزی نمی تواند به او آسیب برساند و خود به خود کانال های انرژی که باعث رسیدن رزق وسیع می شوند، باز خواهند شد از امام رضا (ع) سوال شد که آیا سحر و جادو حقیقت دارد و ضرر می رساند؟ ایشان فرمودند: بله و موجب خسران است. در قرآن آیات متعددی به این موضوع اشاره می کند از جمله : آیه 102 سوره بقره.

 

 

۱۶۷ دیدگاه

 1. شاهرخ مجد بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ پاسخ

  با عرض سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر دین پرست اینجانب همسر آقای مجد هستم حقیقتا الان مدت زیادی هست که شوهرم از ی اتفاق بدی که پیش اومده خیلی رنج میکشه و خیلی از بین رفته و باعثش بیماری پوستی که هر چی مداوا کردیم اثری نداشت و کسی نتونست کار مفیدی براش انجام بدن خودشونم خدمت شما عاجزانه درخواست کمک و یاری از جناب عالی دارم خداوند در طول مسیر زندگی محافظ شما باشد ومن دیدن لینک شما را حکمت خداوند دانسته واز بعد اعتقادی خانوادگی ایمان داریم با تشکر فراوان

 2. شاهرخ مجد بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ پاسخ

  من بسیارخرسندشدم وازخداوندمنان طلب طول عمری همچنان باعزتی مملوازخوشبختی رابرای شما جناب دکترارزومیکنم.جناب دکترباورکنیدمن دراخرین روزهای زندگی که واقعأ ازیک بیماری خاص رنج میبرم وهیچ امیدی دیگه به زنده موندن نداشتم بامطالب خوب وباورکنیدکه زبانم عاجزازتوضیح.هست.بامیدخداو…دیدار

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام امیدوارم خداوند شفای عاجل به همسرتان عنایت فرماید ولی از شما تقاضا میکنم هیچگاه امید خود را از دست ندهید بلکه با امیدواری بدنبال درمانش باشید تا راهها به روی شما باز شود گاهی مواردی در زندگی افراد پیش می اید که درونش یک درس برای ما دارد .خداوند راه رسیدن به کمال را در عبور از رنجها نهاده است و ما بایستی تعادل زندگیمان را از دست ندهیم بلکه با افکارمان و با قدرت ذهنمان بر هر بیماری و مشکلی پیروز شویم نه اینکه تسلیم شویم

 3. رستگار دی ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

  جناب مهندس من یه مشکل دیگه هم دارم اینه که ما از بچگی ذهنیتمون با بدبختی و مشقت شکل گرفت؛باورهای خانواده حرفهایی که میشنیدیم چیزایی که میدیدیم؛همیشه هم تو ذهنمون اینجور بوده که امامان همیشه بدبختی میکشیدن حتی وقتی دیگران رو میبینم که شرایط خیلی بهتر از ما دارن فکر میکنم اینا هم بدبختی میکشن و حال دلشون خوب نیست بااینکه میدونم اینطور نیست مثل اینه که اصلا شرایط خوب اتفاقات خوب واسم تعریف نشده؛حتی از خوشبخت بودن میترسم؛میترسم اگر روزی حالم خوب باشه و به چیزایی که میخوام برسم اتفاقات بد دیگه ای بیفته و یا شرایط خوب رو از دست بدم.چیزی که از دین تو بچگی یاد گرفتیم اینا بوده که خدا با بدبختی و مریضی و فقر و… ما رو امتحان میکنه.فکر میکنم به خاطر همینه که زندگی من ساکنه و هیچ اتفاق جدید و خوشایندی نمیفته و به چیزایی که میخوام نمیرسم؛لطفا راهنماییم کنید واقعا اذیت میشم.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

   عزیزم شما دقیقا در جهت عکس خوشبختی شنا میکنید و مدام به ضمیر ناخوداگاه خود کدهای منفی میدهید نتیجه ان هم تاکنون برای شما منقی بوده لذا بایسنی افکار خود را تغییر دهید تا فضاد پیرامون شما عوض شود

 4. رستگار دی ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

  با سلام خدمت شما؛ممنون میشم اگر جواب بدید؛من وقتی در شرایطی هستم که انرژی مثبتم بالاست (خودم اینطور در مورد خودم میگم) ذهنم آروم تره و افکار پراکنده و آشفته م خیلی کمتره افکاری که شاید در حالت عادی حذف کردنشون کار راحتی واسم نباشه؛ایمان بیشتری دارم واسه وقوع اتفاقات خوب و خیلی راحتر میتونم باورهامو تغییر بدم؛یعنی حالتی که شما در خودهیپنوتیزم توضیح دادید.ازتون سوال داشتم که چکار کنم چه ذکری یا سوره ی قرآنی و چجوری بخونم که این حالت ذهنی رو در حالت عادی و همیشه داشته باشم.تشکر میکنم که صادقانه برای بندگان خدا وقت میذارید و سوالات رو جواب میدید؛از خدا میخوام همیشه رحمت و لطف خاصش رو نصیبتون کنه.

 5. عاطفه آبان ۲۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  برای مشکلی باهاتون تماس گرفتم جواب ندادید

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۰, ۱۳۹۷ پاسخ

   گاهی امکان جواب در شرایطی نیست لذا مجددا تماس بگیرید متشکرم

 6. عاطفه آبان ۲۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام وقت بخیر آقای دین پرست نیاز به راهنمایی و مشاوره دارم.

 7. مریم آبان ۱۸, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام جناب دین پرست ازخداوند بزرگ طلب خیر وبرکت برای شما بزرگوار دارم که به نوشتن کتاب کلیات اسرار اقدام کرده اید و قطعا بهترین ها برای خود شما رقم خواهد خورد به امید خدا🙏دررابطه با دعای چهل کلید باید هرکدام از آیات ذکر شده رایک بار قرائت کرد؟؟؟؟دربعضی از سایت ها دیدم که جلوی هر
  آیه تعداد دفعات آن تکرار شده مثلا آیه مبارکه (انا فتحنا لک فتحامبینا)را گفته شده ۲بار خوانده شود ؛ولی درکتاب شما حرفی از تکرار آیات زده نشده باید چه کنیم ؟؟؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

   مریم جام شما بزرگوارید .طبق اسناد فقط یکبار باید انها خوانده شود

 8. عاطفه صبوری مهر ۲۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام برای مشکل غیرعادی حادی می خواستم با شما تماس بگیرم. ممکن است ی راه تماس بفرمایید؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

   لطفا با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲تماس حاصل فرمائید

 9. مهناز آبان ۴, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام آقای مهندس امیدوارم شاد و سلامت ودر پناه خدا محفوظ باشید
  اقای مهندس من توسط کتاب شما وارد راه دین و عبادت شدم و آرامش وارد زندگیم شد
  اما مدتی نگذشت که اکنون حطور شیطان را حتی در وقت نماز خواندن هم احساس میکنم و اشیا میلرزد
  کاری از دستم بر نمی آید الان چکار کنم؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۸, ۱۳۹۶ پاسخ

   سلام متشکرم -مهناز جان اگر احساس لرزش اشیا مجددا برای شما تکرار شد حتما با یک روان شناس احساسات خود را درمیان بگذارید

 10. زهره فروردین ۳۱, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام. شماره شما را برای تماس می خواستم در مورد برادر ۳۲ ساله خودم سوالاتی دارم اگر لطف کنید ، سپاسگزارم.

 11. ن فروردین ۱۹, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام اقای دینپرست عزیز وقت شما بخیر
  دختر ٣١ ساله ای هستم که تا سن تقریبا ٣٠ هر خواستگاری که میومد رد میکردم بدون اینکه کسی توی زندگیم باشه! دست خودم نبود ،انگار دهن من قفل بود!اسم خواستگار که مییومد تو دلم اشوب میشد انگار دنیا رو سرم خراب میشد زمینو زمان به چشمم تیره وو تار بود! همه فکر میکردن کسیرو زیر سر دارم ! تا اینکه یکماه قبل از ٣٠ سالگیم یروز انگار از یه خواب طولانی بلند شدم بخودم اومدم همش از خودم میپرسیدم چرا اینهمه خواستگارو بیدلیل رد کردم ؟ برای چی اسم خواستگار میومد من اینهمه اشوب میشد تو دلم؟ خونرو میزاشتم رو سرم تا چنروز کارم گریه بود.ازون ب بعد خواستگارامو رد نکردم اما هرکدوم بدلیلی نشد مثلا یمورد که خیلی اکی بود و ایشونم منو پسندیده بودن معرف موقع جواب بهشون کفته بود جواب دختر(من)منفیه!!!ازش پرسیدم برای چی اینو کفتی من که جوابم مثبت بود کفت بخدا نمیدونم حول شدم… خلاصه اطرافیان خیلی بهم میکفتن قبلش برات طلسم کردن من باورم نمیشد تا اینکه خودمم کم کم دارم مطمعن میشم همیشه ام حالت کرختی و بیحسی دارم تو بدنم که البته خیلی باهاش مبارزه میکنم یمدت کلا قید ازدواجو زدم گفتم حتما خدا برای من نمیخواد ازدواج کنم.اما گاهی اوقات این تنهایی و حس خلا خیلی ازارم میده.خیلیا کفتن برو پیش دعانویس اما ازینکار و عواقبش میترسم چنبارهم ختمای فتح و یس انجام دادم نماز هم از خیلی سال پیش میخوندم چندینبارهم غسل چهل کلید رو انجام دادم اما واقعا دیکه خستم احساس میکنم یه قدرت خیلی خیلی عظیم احتیاجه ، ازتون خواهش میکنم محبت کنید بنده رو راهنمایی بفرمایید ، سپاسگزارم

  • نویسنده
   امید دین پرست فروردین ۲۴, ۱۳۹۶ پاسخ

   دوست گرامی علت این همه ترس و نگرانی از ازدواج و رد کردن انها بدون علت یک نوع اختلال میباشد که در کودکی شما شکل گرفته و به کمک یک روان شناس طرح واره درمانگر میتوانید انرا درمان نمائید به احتمال زیاد در شما طرح واره رها شدگی شکل گرفته برای همین مطلب همیشه احساس تنهایی وخلا میکنید که خودتان هم به ان اشاره فرمودید و حاصل این افکار هم همان تنهایی را برای شما به ارمغان اورده لذا نیاز به تراپی دارید

 12. س.آ دی ۱۵, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام جناب آقای مهندس. وقتتون بخیر. ممنون از راهنمایی های مفیدتوین.
  برادرم مدتیه که در دام اعتیاد گرفتار شده و اراده ترک کردن نداره. برای ترک اقدام میکنه، اما تسلیم میشه. راهی هست که بتونم بهش کمک کنم؟ من به قدرت انرژی و آیه های قرآن، با تمام وجود ایمان دارم. لطفاً راهنماییم کنید.
  از خداوند منان براتون عمر با عزت و سلامت آرزو دارم.
  در پناه حق باشید

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام دوست عزیز ترک سومصرف مواد بایستی زیر نطر متخصص خودش باشد زیرا اکثر مواقع علت ان یک مشکل روانی نظیر افسردگی -اضطراب و نگرانی شدید است و تا این مشکلات درمان نشود لغزش در این افراد بعلت حل نشدن ریشه ای مسائل زیاد است لذا با توکل و استعانت از خداوند و عزمی جدی بایستی وارد درمانهای تکمیلی شد

 13. مریم مهر ۲۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام.۲۳دارم در خانواده ای بزرگ شدم که همیشه بحث و درگیری و دعوا بوده منم برا اینکه درگیری ذهنیمو از خانواده کم کنم فقط درس میخوندم بعضی اوقاتمو با دوستام بودم .سالی که من برا کنکور میخوندم واقعا هر چی در توان داشتمو به کار گرفتم تا پزشکی قبول بشم تا وقتی که رتبا رو اعلام کنن من تو فکر پزشکی بودم چون درصدامو حساب کرده بودم میدونستم رتبم در حد پزشکی هست ولی وقتی رتبه ها اومد درصد زیستم اونقدر پایین بود که شک شدم نمی تونستم هیچ دلیلی پیدا کنم خیلی ناراحت بودم تنها راحی که میتونستم خودمو اروم کنم میگفتم حتما مصلحتی تو کار هست که ایجوری شده.انتخاب رشته کردم رفتم دانشگاه درس خوندنم تعطیل شد کم کم افسرده شدم (البته قبلا هم هیچ وقت خوشحال نبودم)تا اینکه ترم ۴نمازم کامل کنار گذاشته شد اون ترم نصف درسا رو نرفتم امتحان بدم دوباره ترم بعد نصف درسامو نرفتم امتحان بدم .هر وقتم میخواستم برم مشاور حتی مطب دکترم میرفتم شرایط طوری میشد که من نمی تونستم دکترو ببینم ترم ۶ دیگه به خودکشی هم زیاد فکر میکردم این ترم دیگه سر کلام نمیرفتم دائم خواب بودم همش کابوس میدیدم استرس داشتم تا این که دانشگاه منو فرستاد مرخصی اجباری حدود ۱ماهی رفتم خونه دوباره اول مهر رفتم دانشگاه اوضاعم بدتر شد دیگه حس میکردم فراموشی هم میگیرم یه سرس لحضه های زندگیمو یادم نمی یومد مثلا تو حال خودم بودم یهویی یه قسمتی از زندگیم می یومد تو ذهنم که این احساس رو به من میداد که قبلا یادم رفته بوده الان یادم اومده و این که من تمام شبا بیدار وخواب من از صبح شروع میشد حالم به حدی خراب بود که قید همه چی رو زدم اومدم خونه .با خودم گفتم حالا که تمام ارزوهامو رها کردم بیام کار اینترنتی کنم که اونجا هم هر بار یه جا سرمایه گذاشتم تمام سرمایمو از دست دادم بعدش گفتم ازدواج کنم حداقل زندگمو بسازم تا ۱سال قبل خواستگار داشتم ولی همشونو رد میگردم الان که من میخواستم ازدواج کنم خواستگار نداشتم اومدم دعای بخت گشا گرفتم طرف گفت با خودم دستشویی نبرم که اونم ۴روز بعد از استفاده اونقدر حالم بد شد گه حواسم از دعا پرت شد اونو بردم دستشویی باطل شد من تو این ۲سال هر کار کردم به در بسته میخورم اونجا هم زیاد دنبال کار رفتم میگفتن تماس میگیرن ولی تماس نمی گرفتن .من دیگه نمی دونم باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید چکار کنم ؟؟؟چنتا از کتاباتون که میتونه بهم کمک کنه رو معرفی کنین بهم ممنون میشم.

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام مریم جان تمام این مواردی که گفتید از یک مشکل منشعب میشود و انهم افسردگی بوده که درمان نشده و تبدیل به افسردگی ماژور(اساسی ) شده کنکور شما عاملی برای شعله ورشدنش بوده و مثل یک ماشه چکان عمل کرده و یک اتشفشان نیمه فعال را فعال کرده کنار این مساله وسواسهای فکری شما راه اندازی شده و این دو عامل باعث افت انرژیکی شما شده تا جائی که حوصله چیزی را نداشتید حتی ادامه تحصیل را . از شما می خواهم در اولین فرصت درمانهای داروئی و روانشناسی خود را شروع کنید که از همه چیز برای شما واجبتر است تا بتوانید به ادامه تحصیل بپردازید تا در اینده موفقتر عمل کنید در ضمن مگر همه راهها به پزشکی ختم میشود ؟ اصلا چنین نیست بلکه رزق شما دست خداست و ربطی به رشته ندارد ممکن است چندتا دکتر برای یک فرد عادی کار کنند .برای موفقیت شما فقط باید دارای هوش هیجانی خوبی باشید و از فرصتها استفاده کنید متاسفانه همه فکر میکنند باید جائی استخدام بشوند تا موفق بشوند و فکرشان راحت باشد که من همیشه با این نوع تفکر مخالفم این کار یعنی فروختن عمرتان به ساعاتی که کار میکنید یعنی سوزاندن فرصتها یعنی گرفتن اندکی پول بخور و نمیر برعکس شما و افراد دیگری که این کامنت را میخوانند بایستی اندیشه کنید که چطور میتوانید برای خودتان کار کنید و اتفاقا طوری شود که دیگران برای شما کارکنند تا از توان دیگران برای موفقیت خود اهرمی درست کنید از اکنون بیندیشید که چگونه این فکر اجرائی میشود فقط کمی خلاقیت میخواهد و پشتکار در پیدا کردن استعدادهای خود .از کارهای کوچک شروع کنید تا اعتماد به نفستان بالا رود یک اقا حتی اگر کنار خیابان جوراب یا هر چیز دیگری ….بفروشد باز بهتر از ان است که بخواهد جائی استخدام شود زیرا پس از مدتی فوت و فن تجارت را پیدا میکند (این فقط یک مثال بود) لطفا در صورت تمایل جهت مشاوره تماس بگیرید تا کمکتان کنم

 14. zibaa مهر ۱۶, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام .من دعای چهل کلید را خوانده ام .و میخام بقیه دعا ها ارا بخونم فاصله ی زمانی دعاها چقدر باشد ؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   ربطی ندارد

 15. لیلا مهر ۲, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام, برادر کوچکی دارم که اکنون۲۵ساله است, برای ازدواج اقدام میکنیم و او نیز متمایل است ولی هیچ کدام جور نمیشود انهایی که او میپسندد و حتی دوطرف مایلند بیدلیل خراب میشود و انچه دیگران میپسندند گاه موردپسندش نیست
  انقدر پسر خوبی است که بسیار شرمنده اش شده ایم چون زمان ازدواجش را۲۳و۲۴سالگی برنامه ریزی کرده بود,
  پسری که مورد قبول همه ازهمه لحاظ است, واقعا فکر میکنم کسی کاری کرده وگرنه بخت او بسیار بلید بلند باشد.
  ازطرفی کسی که اهل نماز است و احترام به پدرومادر و… اآیا ممکن است تحت تاثیرنیروهای منفی و احیانا جادو و… قرار بگیرد?من فکر نمیکنم اما از طرفی دلیل دیگری بر قضایا نمییابم

  که اصلیت داشته باشد

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام اظلاعات بیشتری برای قضاوت میخواهم لطفا تماس بگیرید

 16. سوگند مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام امیدوارمک که حالتون خوب باشه
  من همه این ختم ها و دعا ها رو انجام دادم ختم سوره یس ، زیارت عاشورا سوره الرحمن ،سوره طلاق زاریات مزمل و نماز استغاثه به حضرت زهرا و حضرت مهدی عج ولی اصلا تاثیری نمیزاره بخدا دیگه رارم داغون میشم ۲۵ سالمه لیسانس دارم تمام درها بروم بسته شده نه کاری گیرم میاد نه میتونم ازدواج کنم و حتی تو زمینه ادامه تحصیل که من خیلی خوب پیش می رفتم اما انگار الان همه درها به روم بسته شده و فقط دارم دور خودم میچرخم و هیچ پیشرتی ندارم و خیلی اتفاقای بدی برای خانوادم می افته که همه این اتفاقا یه هویی بود برای ادامه تحصیل اقدام کردم اما به طور باور نکردنی کنسل شد که خودمم تعجب میکنم هر چی دعا میکنم هیچ گشایشی ایجاد نمیشه دیگه بریدم از همه چی دلسر شدم چهرم شده عین میت هر کی میبینه میگه تو این آدم شادی بودی حالا چی شده !! دیگه بریدم شما رو بخدا یه راه حل اساسی به من بدین دیگه خسته شدم از بس دعا میکنم ولی هیچ تاثیری نداره ازتون خواهش میکنم جواب بدین یه راه حلی که واقعا جواب بده بهم بگین

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام دوست گرامی این نشانه ها حاکی از افسردگی میباشد که برای شما اقت انرزیکی به ارمغان اورده که حتما نیاز به درمان دارد ولی شما فقط از یک جنبه به مشکلتان پرداخته اید لطفا تماس بگیرید تا راهنماییتان نمایم

 17. Katrina مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام خسته نباشی ، منظور از غسل دعای ۴۰ کلید اینک با آبی که آیه های قرآنو خوندیم خودمونو بشوریم یا اینک غسلی کنیم ک اول سمت راست بدنو میشوریم بد چپو ؟؟؟

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام با ابی که با ایات دارای پتانسیل و باردار شده اند

 18. جواد مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام
  ببخشید چرا جواب نمیدید
  به نظر میرسه به سایتتون سر نمیزنید

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام بله متاسفانه خیلی وقت است که نرسیده ام تا پاسخگو باشم و از اینروی تعداد کامنتها زیاد شده و به انهایی که تکراری نباشند انشاالله پاسخ میدهم

 19. ریحانه مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام استاد چرا جواب دیدگاه قبلی منو ندادین

 20. سمی مرداد ۲۱, ۱۳۹۵ پاسخ

  باسلام و.خسته نباشید ، من همین الان سایت شمارو دیدم و این موضوع رو ب فال نیک میگیرم ، اقای محترم من ۲۸ ساله هستم و دارای موقعیت اجتماعی خوبی هستم و تحصیل کرده و خانواده دار هستم اما متاسفانه تا بحال خواستگار نداشتم یا اگر هم بوده وقتی منو دیدن بدون پاسخ رفتن و نیامدن ، اگر ممکنه بگین من چیکار کنم ؟ ممنون میشم

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام لطفا به کامنتهای قبلی مراجعه فرمائید تا تکرار مکررات نشود متشکرم

 21. عباسی تیر ۲۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  با سلام. آقای دین پرست کتاب های سفارش شده من هنوز به دستم
  نرسیده. چرا جوابگو نیستید؟

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام لطفا لیست کتابها وادرس را به ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲ اس کنید یا تماس بگیرید متشکرم

 22. ریحانه تیر ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام اقای دین پرست شرمنده جواب دیدگاه قبلی منو ندادین

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   پاسخ دادم

 23. ریحانه تیر ۸, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام اقای دین پرست چند وقت به توصیه دوستان پیش یه زاج سوز رفتیم وقتی که زاج مرا دید گفت بختت سنگین است باید عقدت کنم از یه درخت تا بختت باز شود ولی به دلیل شلوغی انجا نشد این عمل را انجام دهیم میشه لطف کنید راهنمایی کنید چطوری میتوانم این کارو انجام دهم

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   به این حرفها توجه نکنید این دیگر چه روشی است ؟

 24. سپیده تیر ۷, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام
  استاد چند ماهی میشه که کارای کل خانواده به مشکل اساسی میخوره اولش خیلی خوب پیش میره طوری که تقریبا مطمئن میشیم کارمون درست شده ولی لحظه اخر نمیشه این قضیه هم برای من هم واسه برادرم هم واسه مادرم پیش اومده حالا نمیتونم تک تک اتفاقا رو الان خدمتون عرض کنم ولی خیلی عجیبه برام چون اتفاقایی که خیلی خیلی خوشحال کنندست و زندگیمون کلا تغییر میکرد برامون پیش میومد ولی لحظه اخر کنسل میشد یا بهم میخورد نظرتون سحر و جادویی در کاره

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   احتیاج به اطلاعات بیشتری دارم تماس بگیرید

 25. باران خرداد ۳۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام استاد بزرگوار
  با شما از طریق سایت آشنا شدم و مطالبتون رو خوندم خدا بهتون خیر کثیر عطا کنه
  ۴ ماه پیش نامزد کردم و هردو بهم علاقه شدیدی داشتیم و یکماه قبل ازمراسم عروسی نامزدم سرد و بشتر سردرد و از هر حرفم ایراد میگرفت و ومن روبیخبر از خودش میزاشت وگفت باید جداشیم. پیش فرد آینه بینی با اصرار دوستان رفتم گفت براتون دعا ولحظه آخر کارت به جدایی میکشه……

  که بعد از ما ه ها گریه وحال بد روحی و جسمی توسط فرد خدا شناسی ابطال برام انجام شد که ۲ روز دیگه میشه ۴۰ روزاز زمان ابطال .اما خبری از نامزدم نشده هنوز……..روز و شبم گریه شده….
  اگه دلیل بهم خوردن سحر بوده آیا با ابطال امکان برگشت هست؟
  آیا برای برگشتش دعایی باید بخونم؟
  از شما استاد گرامی خواهشمندم لطف بفرماین در این شرایط سخت بنده روراهنمایی کنید

  پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم خدا بهتون عافیت و معرفت بیشتر عطاکنه

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱, ۱۳۹۵ پاسخ

   تماس بگیرید

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۵, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام تصور میکنم دیگران با حرفهایشان که شاید پایه واساسی ندارد شما را در شرایط بدی قرار داده اند و تعادل فکری شما را بهم زده اند چه بهتر است که از نامزدتان دلیلش را میپرسیدید که چرا شما را رها کرده ٰ-این حق شماست که بدانید چه چیزی باعث این دلسردی شده شاید سوتفاهمی پیش امده که با کمک خانواده درمانگری حل میشد شما نگفتید او چند ساله است ایا استقلال فکر و تصمیم دارد یا به دهان دیگران نگاه میکند و چرا بجای حل مساله همان ابتدا جدایی ااختیار کرده در صورت تمایل تماس بگیرید

 26. شیرین خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام شیرین هستم وهنوزپس از سه ماه جوابموندادید

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام باز هم مورد خودتان را نفرمودید که چیست ؟

 27. طاهره خرداد ۷, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام چهارسال قبل رفتار برادرم شروع به تغییر کرد به همه حتی پدر و مادر بدبینی پیدا کرد گوشه گیر شد،و این ادامه داشت تا اینکه هزیان میگفت و و حالت دفاعی داشت نگاه چشماش عوض شد و مجبور به بستری کردنش شدیم و داروهای روانی میخوره!آیا راهی برای درمان کامل ایشون هست؟

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام با موارد کمی که توضیح دادید احتمالا به اسکیزوفرنی از نوع پارا نویا مبتلا شده که نشانه هایش هذیان و توهمات با بدبینی میباشد البته بایستی مطوئن شد که اثر مواد خاصی از جمله روانگردانها نباشد که به ان سایکوز ناشی از مواد میگویند و بهترین کار بستری شدن و تجویز داروهای انتی سایکوتیک نظیر هالاپریدول -الانزاپین و ریسپریدون و… میباشد لذا طول درمانش را کامل کنید چون سن برادرتان را ذکر نکردید نمیتوان از پیش اگهی بیماری اطلاعی پیدا کرد اما بطور کلی ۳۰ درصد خوب میشوند و ۳۰درصد با دارو کنترل میشوند و مابقی بایستی تحت درمان طولانی مدت قرار بگیرند لذا به توصیه پزشکانش عمل فرمائید و امید به خدا داشته باشید و مساله مهمتر درک او در این وضعیت میباشد

 28. زهرا خرداد ۴, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام.روزتون بخیر.برای دعای چهل کلید که روی اب میخوانیم وغسل میکنیم ابی ک غسل میکنیم مشکلی ندارد درون فاضلاب بره؟

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ پاسخ

   خیر زیرا فقط بر اب خوانده میشود

 29. رها خرداد ۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام، من چطوری میتونم بفهمم پسری که دوست دارم برای ازدواجم مناسب هست یا نه؟ اگه اسم خودشو و مادرشو بگم میشه فهمید؟ و اینکه چطوری میتونم محبت و تو دل اون به وجود بیارم در صورتی که در حال حاضر هیچ دسترسی بهش ندارم و نمیخوامم اراده اون ادم و ازش بگیرم و مورد خشم خدا قرار بگیرم تو سایتی دیدم یه ادمیه که میگه اینکارو میکنه ولی با موکل و من از این چیزا میترسم و قبولشون ندارم از طرفی هم از دلم خارج نمیشه و دارم فرصت های ازدواجم و از دست میدم
  لطفا کمک کنید ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ پاسخ

   در کتاب کلید اسرار روشی از شیخ بهایی را اورده ام در مورد مساله دوم لطفا به این حرفهای این افراد توجه نکنید

 30. قربانی اسفند ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  باسلام
  آیا میشود هردعای بخت گشایی مثلا ۴۰کلید را برای خواهرم بخوانم؟ لطفا راهنمایی کنید کدام دعا را میتوان برای شخص دیگری خواند متشکرم

  • نویسنده
   امید دین پرست فروردین ۲۹, ۱۳۹۵ پاسخ

   بله چه ایرادی دارد شما ایات قران را میخوانید

 31. محمد اسفند ۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام خدمت شما بزرگوار
  پدر من دو سالی میشه که به دلیل کسالت مغازه خودشو فروخته و وارد بازار آزاد و خرید و فروش شده که تو هر کاری که دست میذاره متاسفانه اثلا موفق نیست و تو هر کاری میره باعث رکود اقتصادی اون کار میشه که من به عینه دیدم … من پیش دعانویس رفتم و به من گفت که بخت پدرت تا ۷۰ سالگی همینه و بخت خودت هم همینجوریه…به همین خاطر برای پدرت روز (…) سوره (…) رو بخون و برای منم هم یه سوره دیگه نوشت به نظر شما چکار کنم…خودمم بیکار هستم تو هر کاری میخوام مشغول شم نمیشه انگار نمیخواد بشه کمکم کنین خواهشن

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام – پاسخ شما را اشتباهی داده اند و بیجهت شما را نگران نموده اند لظفا باور نکنید

 32. ساناز بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام.مدتیست طولانی که من شب ها کابوس میبینم.و خیلی وقت ها یب دلیل حالت تهوع دارم.و با هر کسی برای ازدواج حرف زدم تو اوج بی دلیل بهم خورده جوری که حتی طرف مقابل نتونسته دلیل بیاره و رفته.یک سیدی به من گفتن که دعا شده ام و گفتن باطل کردن برام اما نه حالم خوب شده و نه رابطه ام و حتی برعکس و بد شد بد از آن واقعا نمیدونم چیکار کنم

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۲۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام ابتدا بایستی برسی شود چه تعارضی در ناخوداگاه شما باعث وقوع نگرانی و اختلال جسمی و عصبی شما شده و در رفع ان کوشش کنیم

 33. مائده بهمن ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام. خسته نباشید. ببخشید من تو هرجا میرم واسه کار خیلی موفقم ولی پیشرفتی نمیکنم الانم سه ساله جایی هستم با اینکه خیلی کارم خوبه و همه راضین ولی مدیرم به کسایی که بعد از من اومده سمت داده و من هیچی. همینطور تو زندگیم هم خیلی تو چشمم و همه ازم تعریف میکنن ولی تا حالا خواستگار خوبی نداشتم و اونایی هم که اومدن پیگیر نبودن. آیا این دو مشکل میتونه به هم ربط داشته باشه و اگر میتونید لطفا کمکم کنید.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام بعید میدانم اینگونه موارد حاکی از بستگی نمیباشد

 34. تینا بهمن ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای دین پرست .ما سه خواهر هستیم که هرسه بالای ۳۲ سال داریم و تا به حال هر خواستگاری که برایمان آمده به جلسه دوم کشیده نشده و انگار کسی ما را نمی پسندد با این که شرایطمون مناسب هست ولی هیچ پسر و یا مادری ما را نمی پسندد.با اینکه دختران محجبه و تحصیلکرده ای هستیم.من به طور کلی خیلی نا امیدم با این که ازدواج اصلی ترین مساله زندگیم شده ولی فکر میکنم که هیچ وقت ازدواج نمی کنم.دختران همسن در اقوام داریم که داماد دارن در صورتی که ما تا به حال برای جلسه دوم تماس نداشته ایم . حتی ما تا به حال هیچ ارتباطی با نامحرم در هیچ سطحی نداشته ایم.لطفا راهنمایی کنید .ممنون .

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   تماس بگیرید احتیاج به اطلاعات بیشتری دارم تا درست راهنمائی نمایم

 35. ثنا آذر ۲۴, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای دین پرست دختری هستم ۳۱ ساله مجرد من سال ۸۸ از تو مجله با کتاب شما آشنا شدم و کتاب کلیات اسرار رو تهیه کردم دعای چهل کلید و بقیه دعاهارو واسه بخت گشایی و باطل شدن سحر و جادو خوندم ولی اثر نکرد حتی یه خواستگارم ندارم پیش دعانویس رفتن واسم گفتن برام تو قبرستون دعا دفن کردن وتو خونه هم دعا گرفتن به طوریکه همیشه بحث و گرفتاری داریم تو خونه لطفا کمکم کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام اگر بحثهای خانوادگی از یک حد خاصی بالاتر رود و پیوسته تکرار شود و با هیچ تدبیری کاهش نیابد ممکن است بعلت تراکم و تجمع برخی از انرژیهای منفی در ان مکان باشد که بایستی برطرف شود که یکی از خواص تلاوت قران پاکسازی محیط است

 36. تنها آذر ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام خدا خواست و من در اوج درماندگی شمارو پیدا کردم امیدوارم به اذن خدا مشکل مرا هم راهنمایی بفرمایید ،از دو سال پیش با شوهرم به مشکلات بسیار زیادی برخورده ام من عاشقش هستم سه تا بچه دارم زندگیمو دوست دارم خیلی نسبت به من سرد شده اصلا منو نمیبینه دوسش دارم نمیخوام زندگیم از هم بپاشه همه اینها به یکباره برام پیش اومده زندگی خیلی خوبی داشتم از دو سال پیش هم بیمار شدم طپش قلب پیدا کردم اصلا حال و روز خوبی ندارم تو رو خدا کمکم کنید .

  • تنها آذر ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   ایا دعای چهل کلید رو میشه باعذر شرعی خوند ؟درضمن خواهش میکنم پاسخ دیدگاه قبلی منو هم بدید واقعا موندم که چه کنم

   • نویسنده
    امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۴ پاسخ

    خواندنش مشکلی ندارد

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام لطفا تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری ارائه نمائید

 37. سارا آذر ۴, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام وقتتون به خیر میخواستم بگم من از روشها ی ذهنی هیپنوتیزم و دستورات آسمانی تواما با هم استفاده کردم و خیلی موفق بودم طوری شده که به هر چی دست بزارم به راحتی به دستش میارم ازدواج موفق زندگی خوب و هرچیزی که آدم میتونه تصور کنه خیلی لذتبخشه واقعا شاکر م که خداوند راه خوب زندگی کردن رو به هم نشان داده امیدوارم همه بتونم این راه و پیدا کنند یه کم همت میخواد همین موفق باشید

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۷, ۱۳۹۴ پاسخ

   خدا را شکر -اینها نشان از تقویت شدن نیروی درون شما بهمراه پشتکار جنابعالی است

  • معصپمه آذر ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   تمرکز با هیپنوتیزم? از چه کتابی?

   • نویسنده
    امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۴ پاسخ

    کلیات اسرار و سی دی هیپنوتراپی

 38. معصپمه آذر ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ممنون از پاسخ شما.چگونه تماس بگیرم ?نه کسی چیزی نمیببنه .بیشتر بهم میگن چه سوره لی بخونم.شب شهادت حضرت رقیه ما سفره و روضه داشتیم ,صبح بعد از نماز خوابیدم ,نزدیک ظهر یه صدای زن که صوت زیبایی داشت میگفت الله الله الله علی علی علی سبحان الله سبحان الله سبحان الله و با این صدا بیدار شدم.بیشتر بین ساعت ۲ تا ۴ شب خوابم و اون‌موقع در خواب بهم میگن قران بخونم .چند روزی که از تهدیدها خیلی میترسیدم می‌گفتند چرا زلزال نمیخونی ,۱۰ بار قبل اذان صبح چند بار هم تاکید کردن.قبلا نماز شب با تنبلی میخوندم ولی توی این یکساله هرشب یک ساعت ونیم قبل اذان صبح بیدارم میکنن برای نماز شب .حتی گاهی در خواب میبینم دارن کنار جانمازی نماز میخونن بیدار میشم.از درخت پشت پنجره اتاقم یک بار صدای اجنه شنیدم به صورت جیغ میای حرف میزد با یه پرنده که پرنده هم کاملا بهش داشت جواب میداد.حدود نیمه شب بود و… این چیزا زیاده ولی اینکه آزارم به هیچکس نرسیده و همیشه سرم به زندگیم بوده نمیدونم میخواد بشه ,البته هرچی که بشه خدا هست .با حرفای یه حاجاقایی چند روز پیش به معاد شک کرده بودم فاصله شکم تا استغفار ۱ ساعتی شد ولی تا صبح با خودم در جنگ بودم که صبح در رادیوقران فکر کنم ایت الله خوش صدایی گفتند هروقت به خدا شک کردی ذکر لاحول ولا قوه الا بالله رو بگین من بلا فاصله شروع کردم که انگار اب روی آتیش بود .هرجا گناه غیبت ,شک ,و… هرچیز دیگه ای پیش میاد بالا فاصله به ۲۴ ساعت نمیکشی خدا عین روز برام روشن میکنه.کتابهای مختلفی خریدم من باب علوم خفیه و بهترینشم کتاب کشکول شیخ بوده که دعاهای رو خیلی میخونم.لطفا شماره و وقت تماسی را لطف کنید ممنون میشم.

 39. معصپمه آبان ۲۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  بسم رب الشهدا والصدیقین
  سلام سال گذشته با سایت شما آشنا شدم توفیق نداشتم ارتباط بگیرم .۳۱ ساله ام چهار سال پیش نزد شیخی رفتم و تمام اردوهایی که برایم کرده بودند را با احضار باطل کردند ,شاید اگر موهای خودمو تکه های لباسم نبود باور نمیکردم دراین مدت فهمیدم که دشمنانی دارم سال گذشته نامزد کردیم ولی زندگیم کمتر از ۴۰ روز متلاشی شد نزد یک اینه بین رفتم و گفت که خواهر نامزدت برایت طلسم گرفته و زندگیت روز به روز بدتر میشودفهمیدم خانواده وحشت ناکی دارن به صورتی که حتی جان خودم و خانواده ام در خطر است ,در این ۳۰ سال طاعت پروردگار را سر لوحه داشتم شبها آرام.نخوابیدم از ترس قضا شدن نماز شبم صبح ها هم پیش از طلوع در خواب دیدم میگویند ۳ یس و ۱۰ بازار بخوان که میخوانم تا طلوع صبح هم ختم طه و حشر و زاریات و ذکر های مختلف دارم هر شب جمعه ختم انعام با نماز بین دو جلاله دارم و هر روز هم احساس قرب بیشتر ولی همیشه بستگی شدید در کارم است با مدرک تحصیلی من ماهی حداقل ۲۰ ملیون در آمد میشه داشت ولی من هر جا برای کار میرفتم بی بهانه بیرونی کردن و … دلم شکسته یکسال است از منزل بیرون نرفته ام میک سال است روزه ام به دور از خوردن حیوِِگانی .صدقه روزانه و… امیدوارم کمکم کنید گرفتار دادگاه با اینکه طلاق جاری شده ولی دشمنی نامزد کرده بردارم تمام شدنی نیست و در این یک سال به عینه دیدم خون گریه کردن یعنی چه .گاهی چیزهایی میبینم و میشنوم ,میدانم عنایت خدامیدوارم مرهمی بر دل زخم دیده ام از جفای دشمنان و ساحران و مکاران باشید. التماس دعا ( لطفا جواب را برایم میلفرمایید

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام -شما مواردی را ذکر نموده اید که قابل تامل است و حتما باید پیگیری شود .از جمله مواردی که میشنوید و میبینید که نشانه های خاصی هستند ولی نفرمودید که ایا ان چیزها را دیگران نیز میبینند یا میشنوند ؟ایا صدای یک نفر را میشنوید یا چند نفر ؟ایا به شما فرمانهای خاصی هم میدهند یا فقظ مزاحمت دارند؟ایا به همه مطنون هستید یا فقط این مورد مربوط به نامزد خواهرتان است ؟گاهی بخاطر شرایط بد محیطی و بالا رفتن مقدار دوپامین بدن چنین حالاتی رخ میدهد که بایستی کنترل شود .لطفا تماس بگیرید

 40. مهشید آبان ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام .دختری هستم مجرد که علی رقم داشتن شرایط نسبتا مناسب هنوز موفق به ازدواج نشده ام هر بار در مراحل اولیه بهم میخورد.حدود یک ماه گذشته اقدام به گرفتن دعا کردم اما تا کنون اثر خاصی ندیدم.در مورد نوشتن دعا مدتی است که مطالبی رو از اینترنت دریافت کردم ولی نوشته باید اسم موکل رو بنویسین و اگه باهاتون آشنا نباشه شما رو اذیت میکنه یا دعا بر عکس عمل میکنه.میخوام بدونم اینا واقعیت داره آخه من که کار بدی نمیخوام بکنم فقط آیات قرآن هست دیگه.بعدش اینکه میشه همزمان از چند تا دعا استفاده کرد مثلا هم سوره احزاب رو روی کاغذ بنویسم و هم از دعای چهل کلید استفاده کنم .تو رو خدا راهنمایی کنید واقعا گرفتارم.لطفا پاسخ رو برام ایمیل کنید خواهش میکنم

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   بسیاری از مواردی که در سایتهای غیر معتبر میبینید سندیتی ندارد و فقط نگران کننده میباشد لذا توجهی نکنید .اگر ایات قران را استفاده میکنید جای هیچ نگرانی نیست ولی دارای ادابی خاص و زمان خاصی نیاز دارد(البته برای نوشتن )

 41. سارا آبان ۲۵, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای دینپرست. اگه بخوام شوهرم خیانت نکنه و فقط به فکر زندگی بأمن بأشه چکارکنم. خواهشا جواب بدید. ناراحتم

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   در کتاب کلیدهای مشکل گشا بخش ۴۰ اسم ادریسی مراجعه فر مایید

 42. زهرا آبان ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ۴ ماهه دیگه ۴۰ سالم میشه, هنوز ازدواج نکردم, کارمم کساده, میتونم دعای چهل کلید را به دو نیت بخونم؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   بله محدودیتی ندارد

 43. فرزانه آبان ۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم از کجا باید متوجه بشیم که برامون دعا نوشتن و آیا سرکتاب واقعیت داره و درسته ؟؟
  برای بخت گشایی بهتره کدوم یک از کتابای شمارو تهیه کنیم ؟؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   ایات قران بهترین گنجینه میباشد برای هرچیزی که کتابهای حقیر نیز در همان راستا میباشد .لذا پیشنهاد میکنم کلیات اسرا +کلید اسرار +کلیدهای مشکل گشا + متافیزیک برای رسیدن درست به برخی واقعیات را که مطرح فرمودید مطالعه نمایید

 44. رحیم آبان ۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام خدمت استاد من مدت یکساله که از همسرم جدا شدم و اینها همه با برنامه ریزی و خیانت خانومم بوده …من مدتی با یه خانوم از اهواز اشنا شدم که گفت خانومم واسم طلسم سیاهی و عداوت گرفته تو قبرستون دفن کرده تمام کارام بسته شده قبلا همه ارزوی زندگی منو داشتن یه دفه ورق برگشت …کارم وزندگیم بهم ریخته البته اون خانوم به من خیلی کمک کرد و خیلی چیزا رو به من گفت که واقعیت داشت و اتفاق افتاد…ولی هنوز نیاز به کمک دارم و یه سری چیزا که اینجا نمیشه گفت…ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا با۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲تماس بگیرید تا حرفای جنابعالی را بشنوم

 45. آتنا آبان ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام.ببخشید من چند روز هست منتظر جواب شما هستم چرا پاسخ نمیدهید.

 46. فائزه مهر ۳۰, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام دعای چهل کلید رو تا چند وقت باید خوند؟
  جواب میده واقعا برای بخت گشایی؟!
  هر دعایی که بگین خوندم
  ٣٠
  سالمه و هنوز مجردم
  قضیه ازدواج کل زندگی منو بهم ریخته
  خواهش میکنم بیشتر راهنماییم کنید خیلی دلشکسته ام

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   دوست گرامی بارها پاسخ این سوال را داده ام به کامنتهای قبلی مراجعه فرمایید

 47. آتنا مهر ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام و خسته نباشین.من تازه با سایت شما آشنا شدم.من از روی دلسوزی ده میلیون تومان به یکی از دوستانم قرض دادم از روی آشنایی هیچ مدرک یا سندی نگرفتم.حالا زمینی برای فروش دارن که اگر همه وراث رضایت بدهند به فروش میرسد و من هم به پولم.لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم تا آنها راضی شوند و زمینشان به فروش برسد.این پول جهیزیه ام بوده و بدون اجازه خانواده قرض دادم.به خاطر همین مجبورم خواستگارهام رو رد کنم که کسی متوجه نشه.تو رو خدا کمکم کنید.

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   در کتاب کلیدهای مشکل گشا ص ۶۰ اسم ۲۹ اسما ادریسی اورده ام /اگر با کسی معامله ای کرده ای اما ان شخص در ادای تکلیف کوتاهی مینماید بایستی در مکانی پاک و متبرکه ای به مدت ۳روز بروید و ۲ رکعت نماز بخوانید ودر هر رکعت بعد از فاتحه ۳مرتبه سوره قدر بخوانید هنگامی که نماز تمام شد ۱۲۵ مرتبه این نام را بخوانید((یا قریب المتعال فوق کل شی علو ارتفاعه )) واز خداوند بخواهدکه :یا رب به حق این اسم اعظم در دل فلان شخص بینداز تا حق مرا بی زحمت و بی دردسر به زودی به من برساند و در دلش فکر فاسدی ننماید بلکه خدایا برای او نیز راه گشایشی فراهم اور انشاالله

 48. مهدی مهر ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام من چند سال پیش با کسی آشنا شدم که به من گفت بود نیروی خوبی دارید و کمی راهنمایی ام کرد و چند سوره قرآن را بمن داد خوندم که سبب شد من از خیلی کارها یا خبرها زودتر با خبر شم و هیچ وقت علتش را به من نگفت و من که اصلاً تو این وادیها نبودم گذاشت رفت و من هم دیگر ادامه ندادم آیا میتوانید کمکم کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید

 49. نازنین مهر ۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  باسلام خدمت آقای دین پرست..برای از بین بردن دعا و جادو چه دعایی نیازه؟من خیلی آیت الکرسی و یس میخونم.تاثیر داره؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۸, ۱۳۹۴ پاسخ

   در کتاب اسرا منطقه معنوی متافیزیک ۲۰ نسخه ارائه شده است

 50. فروزان شهریور ۲۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام سماره که دادین ۵. ۶ با تماس کرفتم اما جواب ندادین. من از خارج تماس میکیرم ٠٠٩٨ را هم کرفتم. لطفن با شوهرم مشکل زاد دارم. کمکم کنید لطفن. فروزان از Norway.

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام از انجائی که ازنروِِز تماس میگیرید لطفا اختلاف ساعت را مد نطر داشته باشید و مجددا در بعد از ظهرها تماس بگیرید متاسفانه سرشان بسیار شلوغ است

 51. آمنه شهریور ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای دین پرست من میخواستم کتاب کلیات اسرار رو تهیه کنم نمیدونم از کجا میتونم بخرم چند بار هم باهاتون تماس گرفتم ولی جواب ندادید لطفا راهنمایی کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

   خرید اینترنتی یا تماس با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 52. مریم شهریور ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام من تازه سایت شما رو دیدم من یه مشکلی دارم پنج سال به یه پسر دوستم اوایل منو واسه ازدواج میخواست خواهرم رفت برامون دعای سیاهی گرفت بعد از کلی دعا گرفتن و باطل السر گرفتن نمیاد خواستگاریم خیلی هم منو دوس دارم خیلی حرفمو گوش میکنه منم نمیتونم ازش دل بکنم تو رو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

   اطلاعات بیشتری نیاز دارم لطفا تماس بگیرید

 53. مری شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  این دعا خیلی خوبه و واقعا تاثیر داره من این دعا رو با تمام جزئیات و ماشالا با ایمان قلبی انجامش دادم برای خواستگارام با اینکه خواستگار زیاد داشتم ولی بازم خوندم ببینم چجوریه تا یه هفته بعدش یه خواستگار عالی و مشتی اومد منم که نمیدونسم چی چیه و کجاستو کی به کیه ردش کردم در حالی که همه ی خانوادم قبول کرده بودن ♥!!

 54. فروزان شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  لطفن شماره تماس بتین جون نمیتانم همه مشکل ام را این جا بنویسم. من از نوروى تماس میکیرم لطفن مشکل زیاد دارم همه از من رو دور میشم

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 55. فروزان شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با عرظى سلام و احترام با شوهرم زیاد مشکل داردم لطفن رحنمایى کنند ممنون

 56. زهرا شهریور ۱۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام نمیدونم مطلب منو میخونید یا نه ولی الان که دارم اینو مینویسم میشه گفت تو ی بحرا روحی هستم. حدود یکسال میشه که متوجه شدم لباسهام بطور خیلی مشکوکی پارهمیشن یا ی تکه ای ازشون کنده میشه خاسگار نداشتم تو همه زمینه ها موفق بودم غیر از ازدواج و آشنایی و هرچی من الان دانشجوی سال آخر دکترام و این خیلی برام عجیب بود همه میگفتن تو هیچ عیبی نداری چرا ازدواج نمیکنی و خودمم نمیدونستم چرا، و در نهایت خیلی شک کردم و تا اینکه به ذهنم رسید سرکتاب باز کنیم و نحوه قرار گرفتن در این مسیر واقعن جالبه و همینیه که میگید خداوند مسبب الاسبابه من واقعن ایمان دارم. در نهایت پیشش رفتیم و گفت یه طلسم دفن شده در قبرستان دارم اونم از هفت سال پیش در نهایت منکه شوکه شده بودم باورم نمیشد تا اینکه خود طلسم رو جلوم در آورد و توش نوشته شده بود هفتاد سال بدبختی و بستگی در کار و ازدواج الان واقعن ناراحتم نمیدونم چیکار کنم گفت شانس آوردی زنده ای با این طلسم. خیلی قوی بود . من چیکار کنم؟راهنماییم کنید لطفن.

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   اطلاعات بیشتری لازم دارم تماس بگیرید

 57. saeed شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام خسته نباشید میخوام پولدار پولدار بشم تو پول غرق بشم ایا راهی دعایی وجود داره

 58. فرشته شهریور ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ببخشید میشه لطفا راجع به سوره های مغربی توضیح بدهید آیا واقعیت دارند

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ پاسخ

   بارها توضیح دادم

 59. نازنین مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام مشکل مالی بزرگی برای پدرم پیش آمده که جاهای مختلفی رفتیم برای حل مشکلمون چند رورز پیش به یک سید مراجعه کردیم و دعایی برایمان نوشت و فرمودند که نوشته را در آب و گلاب بگذارید تا جوهرخودکار ازبین رود ولی هنوز جوهر خودکارپخش نشده استت برای حل جوهر خودکار چه کار باید کنیم

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   جوهر بایستی از زعفران وگلاب باشد نه خودکار اگر واقعا دعای کارساز و قرانی باشد وگرنه جوهر خودکار مضر است

 60. مهتاب مرداد ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  خواهش میکنم جواب بدین هربند را باید به تعداد شماره ای که داره تکرار کرد؟مثلاً بند ۴۰ را ۴۰ بار گفت؟؟؟؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   خیر

 61. مهتاب مرداد ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام جناب مهندس من دعای چهل کلید خوندم تو هر بند نوشته بود آیه اول یکبار آیه دوم ۲ بار و به این ترتیب بند چهل ۴۰ بار بعد خوندم که باید هر بند را جداگانه فوت میکردم تو آب اما من آخر سر فوت کردم حالا چاره چیه و باید همه بندها را باهمون تعداد از ۱ تا ۴۰ بار خوند؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   فقط یکبار هر بند

 62. کژال مرداد ۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای دین پرست من جوابی دیریافت نکردم محبت میکنید دوباره دیدگاهمو بخونید وحوابمو بدید ممنون میشم یا شایدم نفهمیدم منظورتون کدوم جوابه

 63. راحیل روستایی مرداد ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  من در یک موسسه ای حدود ۳ سال کار میکردم.یکدفعه ورق برگشت و بدون اینکه متوجه بشم میخوان اخراجم کنند تقاضای استعفا دادم ورفتم/بلافاصله بعد از رفتنم بیتاب شدم وشبانه روز گریه میکردم تا مبتلا به بیماری سختی شدم بحدی که بعد از ۲ سال نه دلم اروم میگیره نه بیماریم خوب میشه
  یه نفر به من گفت برات سحر کردن تا تو را از چشم همه بندارن.برای همین مریض هم شدی

  بدجوری افسرده ومریض شدم لطفا راهنمایی کنید

 64. زهرا مرداد ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام بچه که بودم بسیار هوش سرشاری داشتم و به تیز هوشی در ادارات اموزش و پرورش معروف بودم الان ۲۴سالمه و تو هر رشته ای میرم یا نصفه ول میکنم یا قبول نمیشم تو کار هم تا حالا اصلا موفق نبودم در کودکی حسود زیاد داشتم ایا طلسم شدم خواهش راهنماییم کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   خیر این موارد نمیتواند دلیل سحر باشد

 65. سارا مرداد ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام برای بیدا کردن شغل مناسبچه دعایی پیشنهاد میکنید؟

 66. Mino تیر ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  باعرض احترام و قبولی طاعات
  جناب مهندس جهت راهنمایی و مشورت در خصوص مسائل خانوادگی امکانش هست حضوری خدمتتون برسیم فکر میکنم اینجا مجال سوالات پیچیده نباشد
  ممنون میشم

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۳۰, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا برای مسایل خصوصی با تلفن ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲ تماس بگیرید متاسفانه ملاقات حضوری بعلت کثرت کارها ندارم تلفنی برای شما هم راحتر میباشد و وقت کمتری میگیرد

 67. ریحانه تیر ۲۰, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلاماستاد
  چند روز پیش میون وسایلم دو ورقه کاغذ که روش چیزهای عربی نوشته شده پیدا کردم با اسم خودم و مادرم
  همه میگن جادو هست
  نمیدونم چیکار کنممیشه راهنماییم کنین چی کار کنم

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۳۰, ۱۳۹۴ پاسخ

   به انها ۴ قل و ایه الکرسی بخوانید ودرون اب روان بیندازید

 68. کژال تیر ۱۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام من دختری هستم۲۴ ساله تا بحال خواستگار نداشتم در حال حاضر با کس دوست هستم که برای ازدواج میخامش اون منو دوس داره میشه راهنمایی کنید چیکار کنم متشکرم از لطفتون واقعا محبت میکنید راهنماییم کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۳۰, ۱۳۹۴ پاسخ

   جوابتان را در بالا دادم

 69. بصیر تیر ۱۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  من ب دلیلی مسایلی ک داشتم ب چند دعانویس مراجعه کردم
  هرچند موضوع من تا حال حل نشده اما مطلبی ک میخوام بگم اینه خیلی از انها تاکید داشتن هیچ دعایی رو نمیتونید خودتون بنویسید باید با اذن و اجازه باشه و کسی مثل ما ک پیش استادانی کار کردیم و…..اجازه دارن
  درسته؟

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۳۰, ۱۳۹۴ پاسخ

   نوشتن دعا بستگی به نوع ان دارد برخی از انها زمان و شرایط خاصی دارد و در زمان قمر در عقرب نبایستی نوشته شود به کلید اسرار مراجعه نمائید

 70. فاطمه تیر ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام استاد گرامی من نمی دونم چطوری باید چهل کاید بخونم بوید حتما چهل روز باشه یا نه هر روز باید حتما غسل کنیم یا فقط بخوریم بسه لطفا اگر می شه به ایمیلم حتما جواب بدید در مورد از دواج ممنون از کمکتون

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

   عزیزم بوضوح انواع روشها در کتاب توضیح داده شده و لزومی ندارد ۴۰ روز انجام شود و بهتر انست که بخوانید -غسل کنید-و بنوشید

 71. فاطمه تیر ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  آقای مهندس با مخالف خانواده ها بعد از ۵سال عقد کردیم و شوهرم به خارج از کشور رفت ..چند ماهیست که بی عاطفه شده و فقط میگه طلاق !!!ما واسه هم میمردیم..آقای مهندس واسه برگشت عشقش به من چی بخونم..با توجه با کلیات اسرار چله یاسین گرفتم سر هر مبین گرین کردم و شوهرم رو از خدا خواستم..دعای پایانی رو هر دفعه خوندم..اما شوهرم مثل سنگ شده!!ممکنه خانوادش واسموپ دعای جدایی گرفته باشن ؟شمارو به خدا کمکم کنید من عاشق شوهرم هستم

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید

 72. محمد خرداد ۲۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام آقای مهندس .. برای خونه دار شدن چه دعایی بخونیم واقعا نتیجه بده .. واقعا داره تو زندگیم مشکل ایجاد میکنه..

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۳۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   خدایا ان خانه ای که تو برایم میخواهی و حق الهی من است را به من عطا فرما خانه ای زیبا که بنابر تقدیرات الهی از ان من باشد الهم انت خیر المنزلین

 73. من خرداد ۲۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام در مورد این دعای چهل کلید من تحقیق کردم و از سایت هایی که به مسابل شرعی جواب میدن پرسیدم و میگن هیچ چیزی برای اثبات اینکه این دعا از کجا اومده وجود نداره …تو اینترنت به وفور یافت میشه ولی بدون منبع و ماخذ .. نظر شما چیه ؟؟

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۳۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   بارها نظرم را گفته ام

   • طیبه اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵ پاسخ

    من از ینفر صاحب کرامت پرسیدم، ایشون گفتن این دعا از معصوم هست و اگه در وقت معین که همون روز جمعه س و با کیفیت معین که میشه طهارت و نیت و توکل برخدا و خوندن ۴۰ایه هرکدوم یکبار و بعد از هر ایه یبار دمیدن بر اب برای غسل یا دمیدن بر گلاب و نبات و زعفران برای بطلان سحر، انجام بشه بسیار موثر هست و خواص ذکر شده درسته…خیالتون راحت.
    بعضی جاها نوشتن اینا خرافاته اما شما گوش ندین.این دعا از فاطمه زهرا س هست.

    • نویسنده
     امید دین پرست اردیبهشت ۵, ۱۳۹۵ پاسخ

     متشکرم ار اظهار نظرتان

 74. مژگان خرداد ۱۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام
  جناب اقای دین پرست من چند وقتی است که دچار مشکلات فراوانی شده ام و واقعا نمی دونم باید چکار کنم از نظر همه همکارانم بی ارزش شده ام خیلی دوست به نقطه اوج کاری برسم میشه در این زمینه کمک کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۴, ۱۳۹۴ پاسخ

   بانوی محترم مشخص نفرمودید چه مشکلی دارید و چه پتانسیل هایی دارید و بدنبال چه چیزی هستید و همکارانتان چه توقعی از شما دارند

 75. معصومه حسینی خرداد ۵, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای دین پرست من کتاب کلیات اسرار شمارو تهیه کردم ولی راجع به چهل کلید چیزی نداشت

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   صفحه ۱۴۱تا۱۴۳

 76. جعفری خرداد ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام خسته نباشید مادرم به شدت بیمار شد هرجا دکتر بردیم دکترا تشخیص ندادن دوستان پدرم اونو معرفی کردن پیش یه درویش که ایشون گفتن تو حیاط منزلتان یه فردی که خیلی هم به شما نزدیکه با لباس مادرتان طلسم دفن کردن که بعد از چند روز خود همون طرف نشانی اون قسمتی که دعا دفن کرد را نشان داد و گفت من خواب دیدم یکی اونجا دعا دفن کرد باطل سحر گرفتیم اما حال مادرم هر روز بدتر میشه و تمام خانواده ما از هم داره میپاشه یکی از دوستانم گفت چهل کلید بگیر و اسم آنهایی که زاییده مادرت هستن رو بنویس آیا همچین چیزی ممکنه که زندگی مارو مثل اول کنه ؟

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا بیماری مادرتان ونشانهای نقا ط در د +خواب +استخواندرد+بی اشتهایی +تصاویری که در خواب میبینند را تماس بگیرید و توضیح دهید

 77. معصومه حسینی خرداد ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای دین پرست سه سال است که در کار همسرم گره سختی افتاده در این مدت سختی بسیار کشبدیم تا اینکه چند روز پیش درویشی به همسرم گفت که برایت جادو کردهاند من هر روز صبح یاسین رامیخوانم تا به مطلب شما برخورد کرم چهل کلید را تهیه کردم اما نمیدانم باید چکار کنم ایا مطالب اینترنت کفایت میکند یا باید کتاب تهیه کنم اگر اینطور است باید از کجا بخرم

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

   با توجه به اینکه یاسین تلاوت میکنید نگران نباشید اگر هر روز مداومت داری—-نسخه صحیح و روش استفاده ۴۰کلید در کتاب کلیات اسرار موجود است

 78. Hadis baandari اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  Arze slm va vaght bekheir khedmate mohandes din parast
  jenab mohandes 2,3 salist
  k ketabe koliate shomara gerefteam va estefade karde am va az shoma moteshakeram va khodara shakeram be khatere tamame nemathaee k be man dade, faghat jenabe mohandes man 1 Sal ast k ezdevaj kardeh am va hala be moshkel khorde am az shoma rahnemaee mikhaham , chegoone ba shoma ertebat dashte Basham ta moshkelam ra vazeh begoyam ?!! Lotfan rahnemaee konin ,sepase faravan.

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   please call with09194150082

 79. لیلا بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام دختری هستم ۲۷ساله تابه حال هیچ خواستگاری نداشتم با اینکه هیچ عیب وایرادی هم ندارم همه از خوبیم تعریف میکنن ولی جلو نمیان خواهشا بگید چکار کنم

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ پاسخ

   سوال تکراری

 80. پیمان آذر ۲۲, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام
  من در اینترنت به دو دعای ۴۰ کلید رسیدم میشه راهنمایی کنید کدوم نسخه اصلیه؟
  إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا
  بار سَلَامٌ عَلَیْکُمْ طِبْتُمْ فَادْخُلُوهَا خَالِدِینَ

  ودیگری
  .بسم الله الرحمان الرحیم إِنَّا فَتَحْنا لَکَ فَتْحاً مُبیناً(سوره فتح آیه ۱)
  ۲٫ سَلامٌ عَلَیْکُمْ طِبْتُمْ فَادْخُلُوها خالِدین‏(سوره زمر آیه ۷۳)
  اون بالایی رمز گونه تره انگار ممنونم اگه جوابم بدید

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۲۴, ۱۳۹۳ پاسخ

   در کتابم نسخه صحیح موجود است لطفا مقایسه فرمائید

 81. معصوم آذر ۱۵, ۱۳۹۳ پاسخ

  باسلام میخاستم برام دعاهای بخت گشایی روبفرستیدممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   در کتاب کلیات اسرار موجود است

 82. سلطانی آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام .من راجع به دعای چهل کلید تحقیق کردم و منبع موثقی برای انذکر نشده بود لطفا منبع اون رو بفرمایید

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   دوست گرامی تمامشان ایات قدرتمند قران میباشند تصور کنید که اگر هیچ فایده ای نداشته باشد(که اصلا چنین نیست )مگر چیزی از دست میدهید لطفا اندیشه کنید جز اینکه انرژی در جایی برای خود اندوخته مینمائید

 83. rezvan آذر ۱, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام چطور می‌تونم به دعای چهل کلید دسترسی‌ پیدا کنم؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۳, ۱۳۹۳ پاسخ

   کتاب کلیات اسرار

 84. yasin مرداد ۲۲, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام من نمیدونم چرا از سایتتون سیر نمیشم خیلی عالیه یه عالمه سوال دارم وفقط شما به طور واضح جواب میدین میشه در مورد دعای کرامت مطلب بزارین /ایا رقص بر هاله بدن تاثیر بدی میگذارد البته در مجلس زنانه /اهنگ خیلی مجاز که تکراری گوش میدیم میتونه جنبه تلقینی داشته باشه مغزمفهوم کلی موضوع رو دنبال میکنه یا روی تک تک جملات وواژه ها کار می کنه مثلا در بخشی جمله منفی ولی با مفهوم مثبت است

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*