اطلاعیه مهم: تنها سایت معتبر اینجانب omiddinparast.ir می باشد و باقی سایت ها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی که به هر نوعی از نام و شماره تلفن های اینجانب سوء استفاده نموده اند غیر قانونی و فاقد اعتبار می باشند.
instagram: omiddinparast.ravanshenas
جدیدتریت تالیف :کلیدهای روانشناسی افراد به زبان ساده (شناخت طرحواره ها و شناخت اختلالات روانی جهت موفقیت )

معجزه سوره یاسین قرآن

yasin3-omiddinparast.ir

امید دین پرست – مجله خانواده سبز – شماره 255 – تیر 1389

 

حاجتهای بزرگ خود را توسط استمداد از قدرت الهی دریافت کنید هر چند گمان می کنید دست نیافتنی باشند

در شماره 249 مجله خانواده سبز مطلبی تحت عنوان استمداد از قوای آسمانی برگرفته از کتاب کلیات اسرار و رازهای موفقیت به چاپ رسید که مورد توجه خوانندگان قرار گرفت. در آنجا اشاره به نوعی ختم از سوره یاسین که در صفحه 121 کتاب مزبور تحت عنوان ( چگونه یاسین را ختم کنیم و چگونه چهله یاسین را بگیریم ) نوشته شده بود. خانمی طی تماس تلفنی اظهار داشته اند که هنوز چهله من تمام نشده بود که حاجتم برآورده شد وبسیاری از دوستان اظهار لطف نمودند که چگونه خداوند حاجتهای قلبی آنها را از اقسام مختلف ( ازدواج، شفای بیماری، ادای قرض، خلاصی از زندان، ایجاد مهر و محبت، وسعت رزق و روزی) دریافت نموده اند که از حد وصف خارج است. اما آنچه که برای خودم شگفتی آفرین بود این که خواهرم ناگهان و بی مقدمه به علت یک بیماری خونی نادر به نام T.T.P در بیمارستان بستری شد، تا جایی که پلاکت خون او به 16000 رسیده بود در حالی که باردار بود و پزشکان گفتند جنین او باید خارج شود. این اتفاق روز چهارشنبه افتاد. زمانی که همه نا امید بودیم و من بر بالینش بودم، به او گفتم به اذن پروردگار و با کمک ختم یاسین مطمئن باش که شفایت را می گیری منتها خودت باید در ساعت 2 روز جمعه که ساعت سعد می باشد در یک آن همراه من ختم شماره 1 را به روش گفته شده در کتاب انجام دهی. روز جمعه هر دو در دو مکان مختلف مشغول شدیم، حالت بسیار عجیبی به هر دو ما دست داده بود چون واقعا از خداوند طلب کرده بودیم مثل کسی که از تمام علل مادی دست کشیده و دل به او بسته باشه، حال منتظر نتیجه آزمایش در روز شنبه شدیم، اما می دانید چه اتفاقی افتاد؟ پلاکت خون او افزایش یافت به طرز باور نکردنی، جنین هم سالم بود و پزشکان گفتند جفت با این حالت می تواند خودش را ترمیم کند. همگی شوکه شده بودیم و به خاطر این معجزه شکر گزار خداوند بودیم که به این سرعت، قدرتش را به ما نشان داد. در حال حاضر خواهرم بهبود یافته و شش ماهه باردار است.

ویژگی سوره یاسین:

{ یس } یکی از سوره های مبارکه قرآن می باشد که به آن لقب « قلب قرآن » داده اند و اسرار بسیار زیادی در این سوره نهفته شده است که از حد گفتن و نوشتن فراتر است. رسول خدا (ص) فرموده اند: در قرآن سوره ای هست که خواننده خودش را شفاعت می کند و شنونده اش را می آمرزد و به خواننده اش خیر دنیا و آخرت را می دهد و این سوره دافعه و قاضیه است، یعنی از صاحبش بدی ها را دفع می کند و حاجت هایش را برآورده می کند و هر که آن را بخواند، برایش ثواب 20 حج نویسند و هر کس یاسین را در قبرستان بخواند خدای تعالی عذاب او را آن روز تخفیف دهد و به عدد مردگان قبرستان برای او حسنه نویسد و از او سیئات را محو نماید.

رسول خدا (ص) به حضرت علی (ع) فرمودند: یا علی { یاسین } را بخوان که در آن ده برکت است: گرسنه ای نخواند مگر سیر شود،‌ تشنه ای نخواند مگر سیراب شود، برهنه ای نخواند مگر پوشیده شود و نه مجردی مگر تزویج نماید و نه ترسیده ای مگر ایمن گردد و نه مریضی مگر شفا یابد و نه محبوسی و زندانی مگر رها گردد و نه مسافری مگر سالم برگردد و اگر نزد مرده ای خوانده شود، خداوند سیئات را از او محو کند و گمراهی نخواند مگر راه یابد و فرمود هر کس آنرا بنویسد و بیاشامد به درونش هزار دوا، هزار نور و هزار یقین و هزار برکت و هزار رحمت داخل شود و از او هزار درد و هزار غش کنده شود که طریقه نوشتن آنرا در کتاب « کلیات اسرار و رازهای موفقیت » بیان نموده ام و طرق مختلف ختم کردن این سوره را در آن کتاب در حد کفایت گفتم که در این مقال از آن صرفنظر می کنم. اما هر کس برای رضای خدا آنرا بخواند، تمامی گناهانش آمرزیده می شود. اگر کسی یکبار یاسین را بخواند انگار کل قرآن را 12 بار ختم کرده است و به او ثواب 12 ختم قرآن می دهند و هر بیماری که نزد آن این سوره را بخوانند به هر حرفی از این سوره 10 ملک نازل شود و نزد آن بیمار صف زده می ایستند و برای او استغفار می کنند و اگر اجل او رسیده باشد وقت قبض روحش حاضر شوند، او را تشییع جنازه کنند و خود آن ملائک برایش نماز می خوانند و او را دفن می کنند. هر که وقت احتضار بخواند و یا دیگری برای او بخواند،‌ رضوان بهشت نزد او آید و شربتی از شربتهای بهشتی به او دهند و او را سیراب می کنند تا وقتی که از قبر بیرون آید سیراب باشد تا به بهشت رود. کسی که آنرا بخواند گویا حج انجام داده، کسی که قرائت را بشنود چنان است که هزار اشرفی در راه خدا تصدق کرده، اگر زنی شیرش کم باشد اگر آن را طبق دستور بنویسد و بخورد شیرش زیاد شود، هر که آنرا با خود داشته باشد از چشم بد در امان می باشد و از شر جن و انس و بلاهای زمینی و آسمانی محفوظ می ماند و خواب های بسیار خوبی می بیند.

دوستان عزیز قبل از اینکه بخواهید ختم شماره یک یاسین را بخوانید ابتدا مناجاتی با خداوند انجام دهید و بگویید: خداوند عزیز من، محبوب من، پروردگار من، من در کارم درمانده ام و تنها به تو توکل می کنم تنها خواهش دلم را از تو می خواهم و کارم را به تو وا می گذارم. « دستم از تمام علل مادی و ابزار مادی تهی شده و با دلی پاک و امیدوار نزد تو آمده ام و تو اسرار غیب را می دانی چنانچه حاجت شرعیم به نفع من می باشد و در آینده مشکلی برایم ایجاد نمی کند، زیرا من به خواسته خود جاهلم و تو از افقی بالاتر از آن مطلعی، بحرمت یاسین و طه و قرآن کریم و اسم اعظمت حاجتم را برآور ای کسی که نامت مجیب می باشد، یاریم کن و به من رحم کن و ورق زندگیم را برگردان که نام تو قادر است، شفایم ده زیرا تو شافی هستی، در زندگیم وسعت ببخش زیرا تو واسعی و باسطی و هر گشایشی که تو صلاح می دانی برایم ایجاد کن و من و اهل بیتم را حفظ فرما، زیرا تو حافظی، از گناهانم چشم پوشی کن زیرا تو غفار و ستاری، اگر گناهی باعث تغییر نعمات تو شده و راههای رسیدن رحمت تو را مسدود کرده و مرا به خود گرفتار کرده، زندگیم را در هم پیچیده و من از آن غافلم هم اکنون و الساعه به بزرگی رحمتت مرا بیامرز، زیرا رحمت تو بی منتها است. مرا در حصار امن خود قرار ده تا هیچ خطر آسمانی و زمینی نتواند وارد آن حصار شود. حصاری که سقف آن لا اله الا الله و دیوار آن محمد رسول الله و درب آن علی ولی الله است، ارکان آن لا حول و لا قوة الا بالله است، پس چه چیزی می تواند وارد این حصار شود. »

اگر هنوز ازدواج نکرده اید بگویید: « خدایا مونس روحی و زوج آسمانیم را به من برسان و راهش را هموار بگردان، مونسی که در کنارش آرامش روحی و جسمی داشته باشم، خودت برکتت را وارد زندگیمان کن. یا رب یا رب یا رب.

عزیز من، تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد، قلوب مومنین خود را و محبت همه ملائکه عرش، کرسی و سماوات را به تسخیر قلب من بگردان و همه انرژی های منفی را از اطراف من بزدا و آرامش ویژه خود را شامل حالم گردان، هم اکنون در قلب من وارد شو و تمام وجودم را با نور خودت نوازش ده، مرا در نور خاص خودت غوطه ور کن زیرا من عاشق توام و به تو نیاز دارم، خودت راه ها را بر من بگشا، اگر باید کاری کنم به ذهنم القا فرما و پیش پایم بگذار و با رهنمودی مشخص مرا راهنمایی فرما » و سپس سوره یاسین را بخوانید.

۲۴۹ دیدگاه

 1. ** اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام آقای دین پرست.
  واقعا نمیدونم چرا هر خواستگاری میاد و می پسنده، میره و دیگه برنمیگرده.
  نه از لحاظ ظاهری و تحصیلی مشکلی هست و نه خانوادگی، خانواده معقول و خوبی دارم.
  اوایل برام مهم نبود ولی الان هم واسه من عجیبه هم خانواده.
  لطفاً در اولین فرصت جواب بدین.
  سپاسگزارم.

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری داشته باشم

 2. سمیرا فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام ب استادمهربان پدری دلسوز و واقعاخداجو
  من تو یه روستا دورافتاده زندگی میکنم محروم و فرهنگ پایین
  دقیقا مرداد۹۶بود ک بعد چندماه اقدام ب بارداری فهمیدم مشکل بزرگی هست هم من هم همسرم
  ک دکترا فقط راه امیدشون ب آی وی اف بود
  چون اینجا محبط کوچیکه همه زود ازهمه چی باخبر میشن
  انقدگریه کردم و از ته سوز دلم اون شب تا صبح خدا و امام جسین رو صدا زدم
  فردا تو اینترنت درحال سرچ برا راه های دیگه غیر بستری برای عمل بودم
  ک کاملا اتفاقی با سایت شما اشنا شدم
  تا شب فقط از صحبت های شما تو کتاب ها و متن های سلیت خوندم
  ب قدری درمن اثرکرد ک همون شب کتاب کلیات اسرارو موفقیت +اسرارمنطقه متافیزیک +فایل خودهیپنوتیزم+سه عدد بسته ی مخصوص قرآنی تون ک سومی ب نیت فرزندم بود سفارش دادم
  تو اوج نا باوری و از معجزات خدا تو زندگی من
  باردار شدنم توی شهریور بود
  درحالی ک همسرم برای آبان ماه نوبت عمل گرفته بود
  خدایا شکرت ک اعتمادم و توکلم بی نتیجه نموند
  و الان دخترگلم۱۱ماهشه
  تازه معجزه ی دیگه من وحشت از زایمان بود ک با داشتن دعاقرانی شما خیلی عجیب پنج دقیقه بعد بستری برا زایمان طبیعی گفتن سزارین
  و من بدون درد هم سزارین هم اپاندیسمو عمل کردم
  خدایا شکرت همه چی عالی پیش رفت
  توصیه م ب دوستان ک حتی شده حتما بسته قرانی ۵۱دعا رو تهیه کنید
  باهاش معجزه ب یقین میبینید
  ممنون استاد بهم گوش دادین

 3. فاطمه زهرا فروردین ۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام خسته نباشید. امیدوارم جواب سوالم رو بدید.
  من لیسانس الکترونیک ۳۰ سال سن دارم. و برای ازدواج پارسال دوبار چله عاشورا گرفتم. و بسیار دعا کردم که ازدواج کنم. ولی متاسفانه محقق نشده. البته یه شغلی برام پیدا شده الان یک سالی هست مشغول هستم. سر کارم یه آقای دکتری هست که من منشی ایشون هستم. من از ایشون خوشم اومده و فکر میکنم مورد خوبی برای ازدواج هستن. البته یه مقدار هم فکر میکنم ایشون پزشک هستن و من منشی. ولی با این تفاسیر شروع کردم یه چله عاشورای دیگه خوندن ۲۰ روز خوندم بعدش ۷ روز نخوندم بعد دوباره ۲۰ روز خوندم. ولی اثری از برآورده شدن حاجتم دریافت نمیکنم. سوالم اینه که با این همه دعا کردن چرا خبری از خواستگار و مورد مناسب اازدواج هنوز اتفاق نیافتاده.؟ من چکار باید بکنم؟ لطفا منو راهنمایی کنید. آیا خواسته ازدواج با پزشک آرزوی محالیه؟

  • نویسنده
   امید دین پرست فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   تماس بگیرید لطفا

   • ساره اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ پاسخ

    سلام وقت بخیر
    ببخشید من چندین سوال برای حل مشکلم داشتم که حتما باید با شخضی که در زمینه معنویات اگاهی دارد صحبت ومشورت کنم .میشه خواهش کنم شماره ای اینجا برای من بزارید

    • نویسنده
     امید دین پرست خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ پاسخ

     ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 4. مهسا اسفند ۲۳, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام دختر خانم ۲۹ ساله ای که خیلی ناامیدی، باور کن خداوند مهربانترین.
  اگر با ایمان و یقین و اعتماد خدارو صدا بزنی قطعا خدا کمکت میکنه، نماز اول وقت و مهربانی خیلی مهمه،خواهش میکنم شماهم با خدا مهربان باشید تا مهربانی ببینید.
  انشاءالله ک ب برکت صلوات بر محمد و آل محمد همه ی دختران و پسران سرزمینم خوشبخت و عاقبت بخیر بشن شما هم خوشبخت بشی
  ( سال خوب و پر از مهربونی برای همه آرزو میکنم)

  • نویسنده
   امید دین پرست فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

   متشکرم از از کامنت شما

 5. الناز اسفند ۱۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام اقای دین پرست برادرم که سالها دچار تشنج بود والبته از نظر پزشکی مشکل جسمی نداشتند وهیچ دارویی حملات ایشون رو کنترل نمیکرد میگفتند روح شما بیمار است یه اقایی هم بردیمش اونم تشخیص داد که ارواح واجنه دخالت دارند یعنی خود برادرم با دستورات اون اقا با نمیدونم روح بود یاچی ارتباط پیدا کرده وبااون صحبت میکرد حتی تو خانواده خواب اون خانوم رو میدیدیم که شاکی بودند که اگر مزاحم من شید اذیتتون میکنم خلاصه برادرم توصیه های اون اقا رو ادامه ندادند تا سال نود وچهار سه ماه بعد از فوت پدرم خودکشی کردند الان واقعا نگران اینم که ایا خداوند به خاطر مریضی اش ازش خواهند گذشت چون اصلا حال روحی خوبی نداشت جایی کار نمی دادند به قولی بشدت مستاصل بود خدا یارتان

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ پاسخ

   تا انجا که متوجه شدم شما نگران خودکشی برادرتان هستید ولی با توجه به اینکه یک روانشناس هستم که در امور روحی هم تحقیق داشته ام میتوانم به شما بگویم اصلا نگران نباشید زیرا برادرتان مشکل اعصاب و روان داشته و اکثر افرادی که چنین حالتی دارند دارای ژنهای خاصی میباشند که احتمال زیاد به خودشان اسیب میرسانند لذا در چنین مواردی خدایی که از رگ گردن به ما نزدیکتر است و خودش از همه چیز اگاه است ااقدام وی را خودکشی عامدانه محسوب نمیکند بلکه بخشی از بیماری وی میداند لذا اصلا نگران نباشید و از رحمت خداوند غافل نباشید

 6. ناامید اسفند ۱۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام. من دختری ۲۹سالمه مجردم. هر نوع ختم و چله ای گرفتم اما ازدواج م جور نشده. مادرم خیلی من را سرزنش
  می‌کنه و من را با دیگران مقایسه می کنه خیلی من را تحقیر می‌کنه. خواهرم هم خیلی بد با من برخورد می‌کند.
  خیلی ناامید م چرا اینقدر بدبختم؟؟ چرا دعاها اثر ندارد؟؟ مادرم و خواهرم و دیگران که منو سرزنش می کنند هیچ گناهی نمیکنند؟؟؟ اگه میشه جواب را ایمیل کنید.

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ پاسخ

   در کتاب اخیرم به اسم -روانشناسی افراد به ربان ساده -در بخش طرحواره ها به این تاکید کردم که والذین با نااگاهی خویش باعث بروز بسیاری ار اسیب های روانی به فرزندانشان میشوند و نمیدانند که باعث بوجود امدن چه طرحواره هایی در فرزندشان میشوند .اینکه مقایسه میکنند -تهدید میکنند -تحقیر میکنند…..همه اینها باعث مشکلات زیادی میگردد و در پی انها امواج مغزی شما و ضمیرناخوداگاه شما بدتر همه انرژی های منفی را جذب میکن و نتیجه ان هم همینی است که میبینید لذا خود را از این به بعد بدبخت نپندارید زیرا کلام انسان و افکارش دارای انرژی عجیبی میباشد از این ببعد مسیر افکارتان را تغییر دهید و مطالعه کنید که چگونه میتوانم موفق شوم زیرا کاینات به افکار شما پاسخ میدهد و دعایی که با این چنین امواجی منتشر میشود هیچ تاثیری ندارد بلکه دعایی که با امید و ایمان و خوشبینی میباشد محقق میگردد

   • ناامید اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ پاسخ

    مرسی از پاسخ . چه کتابهایی بخونم؟؟؟

    • نویسنده
     امید دین پرست فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ پاسخ

     کلیات اسرار و رازهای موفقیت و کلیدهای مشکل گشا

 7. مهربان بهمن ۸, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام آقای دین پرست ممنون از پاسخگویی تون.
  اینکه گفتین سوره ی مبارکه نور بخونم، آیا به روش خاصی باید بخونم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ پاسخ

   روش خاصی ندارد فقط تلاوت کنید

 8. مهربان بهمن ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

  کاش زودتر جواب من رو هم میدادین.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

   پاسخ دادم

 9. مهربان دی ۲۵, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام.
  من پارسال خواب دیدم به صدایی بهم گفت قرآن ختم کن و سوره ی ناس رو بخون گرفتاریت حل میشه، اینکارو انجام دادم فعلا حل نشده،هرچی خدا بخواد همون میشه، آقای دین پرست من ۵سال پیش با پسری نامزد کردم که خیلی اذیتم میکرد خدارو شکر خدا خیلی کمکم کرد و از اون پسر جدا شدم.بعد از اون جریان دیگه از ازدواج می ترسیدم.از پارسال تصمیم گرفتم ازدواج کنم ولی خواستگار میاد میپسنده خیلی ام تعریف میکنند ولی وقتی میرن دیگه خبری ازشون نمیشه.
  از طرفی ام من کیست دارم نه کیست معمولی، الان ۶ ماه که دکتر جوابم کرده گفته اگه ازدواج نکنی ممکنه دیگه باردار نشی،
  نگرانم واقعا نگرانم، دوست دارم مادر بشم.
  البته که توکلم ب خداست و هرچی خدا بخواد همون میشه.
  اینم بگم مجددا چند روز پیش خواب دیدم همکلاسیم یه ورق دستش بود توو برگه ب تعداد زیاد نوشته بود نور همش بهم میگفت سوره نور.
  اگر نظری دارید خوشحال میشم بدونم.
  سپاس فراوان.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام شاید خواب شما رویای صادقانه بوده چه بهتر که به نشانه ها بیشتر توجه کنید چه ایرادی دارد که سوره نور را تلاوت کنید شاید رمزی در ان میباشد و اتفاقا تعبیر ان ازدواج میباشد

 10. مهسا دی ۱۶, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام به همه.
  سلام به همه ناامیدا، اوناییکه از رحمت خدا ناامید شدید صحبتم باشماست،اوناییکه میگن هر چله ای گرفتیم اما حاجت روا نشدیم، تا حالا شده بدون هیچ درخواستی برای خدا بندگی کنی، ازته دلت خدارو صدا بزنی، تو بندگی کن مطمطئن باش خدا بنده نوازه.

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   افرین بر شما

 11. مریم دی ۱۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام جناب دین پرست امیدوارم لحظه های شماپراز خیر وبرکت ،شادی و سلامتی باشه 🙏۱:برای چهله ی یاسین منظور شما از سر ساعت خاصی شروع به خواندن کردن این هستش که مثلا اگر ساعت ۶صبح شروع کردم تا ۴۰ روز سر ساعت ۶صبح بخونم ؟؟واگرصبح یه ذره از۶ بگذره اشکالی داره ؟؟🙏۲:وسوال دومم این هستش که اشکالی داره ختم های یاسین رو باهم انجام بدیم مثلا هم زمان که چهله بستیم و هرروز صبح میخونیم به هر( مبین )هم که رسیدیم حاجتمون رو از خدا بخوایم و مداومت کنیم ؟؟؟🌸🌸ممنون میشم لطف کنید پاسخ ام رو بدید 🌹🌹

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   اگر سر ساعت معینی باشد بهتر است اما خودتان را زیاد مقید نکنید —مشکلی ندارد

 12. فاطمه دی ۵, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام وققتون به خیر. ما سه تا خواهریم به ترتیب ۲۹ ۲۸ و ۲۴ ساله که اصلا خاستگار نداریم اصلا. یک آقایی به ما گفت که ما هرگز ازدواج نخواهیم کرد و بهتی نداریم.
  از طرفی به بنده گفته بودن که جادو شدم. الان خیلی از آینده میترسم از تنهایی و از حرف مردم. مادر و پدرم خیلی غصه میخورن. میشه برامون دعا کنید.. ممنونم.

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   به اینچنین حرفهای که بر ضمیرناخوداگاه شما اثر میکند و بدون دلیل میباشد اعتماد نکنید امیدوارم که هر سه شما خوشبخت شوید

 13. بهارک آذر ۱۰, ۱۳۹۷ پاسخ

  جناب مهندس بررگوار باخواندن کتاب کلیات واسرار موفقیت شما توانستم انرژی خوبی از اطرافم و قوای آسمانی بگیرم و خودم وهمسرم موفقیت های چشمگیری داشته ایم خیلی دوست دارم کل کتاب های شما وسی دی هیپنوتیزم تراپی شماراباهم تهیه کنم ولی هرینه کلشان خیلی بالاست برای کل اثرات ارزشمندشمایک جا تخفیف اعمال بفرماییدتاهمه شان راتهیه کنم واراین گنج معنوی بهره مندباشیم سپاسگذارم

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۰, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام باعث افتخار من هستید با مدیر برنامه ها خانم محمدی هماهنگ کردم لطفابا ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲ تماس بگیرید .

 14. حسین آبان ۲۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام آقای دین پرست ما از زمان ازدواج با مشکلات زیادی مواجه شدیم که بعد از مدتی متوجه شدم همه این مشکلات بخاطر سحر و جادو از طرف خانواده همسرم هست یعنی خواهراش. اما این به عنوان راز در سینه من ماند اون ها عین یه ادمی که با پنبه سر می برد رفتار می کنند و من هیچ گاه نمیتوانم ثابت کنم که درون ان ها دشمن است .خلاصه چون به لطف خدا از دشمنی آن ها اگاه شدم حواسم هست ولی اسیب هایی که به زندگی مشترکمون وارد می شود بسیار سنگین هست . مثلا من مطمئنم که شوهرم طلسم شده که سرگردان باشد ادامه تحصیل ندهد به من میگه تا اسم درس میاد انگار تو زندان می رم من عاشق کوه و کباب وتفریح هستم در صورتی که قبلا اینجور نبود کلا هدفش تغییر کرده و همیشه عصبانی برخورد میکند چون دشمن بغل گوشم هست و مرتب تمدید می کند چیکار کنم.

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۰, ۱۳۹۷ پاسخ

   دوست گرامی این مشکل نیاز به برسی همه جانبه دارد که ایا واقعا چنین است یا معلول عوامل دیگری میباشد لذا در صورت تمایل میتوانید از طریق مشاوره تلفنی با یکدیگر عوامل انرا کاملا علمی برسی کنیم

 15. مهرنوش آبان ۱۲, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام من کتابی میخوام که بشه هم ازش حاجت گرفت هم الزاما چون برای ما زیاد دعا میگیرند مفید و خوب و جامع باشه و بتونم ابطال کنم کتاب ا عیه و اذکار رو هم میخوام با تشکر

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

   به شما کتاب کلیدهای مشکل گشا و کتاب اسرار منطقه معنوی متافیزیک را پیشنهاد میکنم

 16. زهرا مهر ۸, ۱۳۹۷ پاسخ

  با سلام ،شما رو قسم میدم به پهلوی شکسته حضرت فاطمه مادر منو دعا کنید دکتر جوابش کرده ،سرطان خون داره

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام خداوند انشاالله مادر گرامی را شفا دهد .ارام باشید و به خداوند توکل نمائید نبایستی از نظر ذهنی حودش را برای شکست اماده کند بلکه برای مقاوم بودن خودش راتجهیز نماید .اگر تهران تشریف دارید میتوانید هماهنگی کنید تا با روان درمانی و هیپنوتراپی ایشان را ببینم .اگر هم بعد مسافت دارید سی دی هیپنوتراپی معنوی موفقیت و شفای بیماری را با تماس ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲ تهیه فرمائید تا هرشب به ان گوش دهند تا با مقاوم کردن سیستم ایمنی بدن تاثیرات مطلوبی عایدشان شود.به امید شنیدن خبرهای خوبی از شما

   • حیران آبان ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

    سلام
    چطور میتونم با شما تماس بگیرم

    • حیران آبان ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

     البته شماره تماس را در پاسخ ها دیدم اما خواستم قبلش اجازه بگیرم برای تماس

 17. مهرناز شهریور ۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  اقای مهندس تو رو خدا برام دعا کنید مدتیه همش اضطراب و استرس دارم و خانه نشین شدم
  چطوری ازتون کمک بگیرم

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۷, ۱۳۹۷ پاسخ

   دوست گرامی ابتدا بایستی منشا استرس شما مشخص شود اگر علت این موارد افسردگی باشد بایستی با یک روانشناس درمان مناسب برای شما انجام شود و چنانچه علت بیولوژیکی داشته باشد با داروهای مناسب اضطراب خود را کنترل کنید تا افت انرژیکی که باعث خانه نشینی شما شده برطرف شود و انگیزه و نشاط به شما برگردد در صورت نیاز میتوانید تماس بگیرید

 18. آرزو تیر ۱۵, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام من نمیدونم اون دعا و نیایش رو خود شما نوشتید یا از جایی کپی کردید فقط اینکه با خوندن هردو انقدر گریه کردم و لذت روحی بردم ک تا ب حال همچین حسی در یک نیایش الهی نداشتم خیلی ممنون و قلبا ب خاطر اشتراک گذاشتن این نیایش های زیبا از خدا میخوام شمارو ب آرزوهاتون برسونه

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   متشکرم -خوشحالم که حس خوبی پیداکردید

 19. Mahboob تیر ۶, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام.شماروجان فاطمه زهراقسمتون میدم برام دعاکنید.شماروبه خدا😔فقط منتظرمعجزم

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   انشاالله به خواستتون برسید ولی اینو بدونید در هر اتفاقی جنبه مثبتی هست

 20. پگاه اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام اقای دین پرست من دل یکی از عزیزانم رو خیلی شکستم و الان برای گذشته ای ک برای خودم ساختم و همچنین شکوندن دل اون عزیز بسیار شرمنده ام… نمیدونم چیکار کنم که هم توسط اون شخص بخشیده و هم گناه هایی که در گذشته کردمو خدا ببخشه و توی اینده ام تاثیر منفی نذاره…. میگن خدا بخشندس اما میخوام بدونم حاله که من توبه کردم گناهام بخشیده و تاثیر بدی روی اینده ام نمیذاره؟ و از طرفی چه راهی وجود داره تا توسط اون شخص بخشیده بشم؟ و در موقعیتی هستم که نمیتونم هیچ اقدامی انجام بدم در این راستا… اینا ختم دعایی تاثیر گذار است؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   بایستی از جریان اطلاع داشته باشم تا درست راهنمایی کنم لطفا تماس بگیرید۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 21. پروانه فروردین ۲۹, ۱۳۹۷ پاسخ

  باسلام وخسته نباشید من چند ماه بعد از ازدواجم دچار مسله تزس از مرگ شدم که بعد از گذشت چند ماه خود به خود خوب شدم .ودوباره دو سال بعد این ترس اومد سراغم الان نه ماه هست که درگیرشدم ودارم قرص سیتالوپرام مصرف میکنم وتحت نظر روانشناس هستم ولی کاملا ترسم برطرف نشده به همین خاطر دکتر دارومو قطع نمیکنه واقعا دیگه خسته شدمه راه دیگه ای وجود. داره که شما بتونین درمانم کنید مثل دعا و..

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷ پاسخ

   دوست گرامی شما دچار وسواس فکری شده اید که یکی از دلایلش کمبود سرتونین در هسته های قاعدگی دمدار مغز میباشد لذا داروی سیتالوپرام برای شما مفید است و اگر جواب نداد از داروهای دیگری نظیر کلومیپرامین زیر نطر پزشک استفاده نمائید .از روانشناس خود کمک بگیرید ریشه های این ترس در شما را پیدا کند و به درمان ان بپردازد .من شخصا برای درمان چنین ترسهایی کتاب اسرار ارواح و برزخ نوشته خودم را به مراجعان پیشنهاد میکنم تا چنین نگرانیهایی برطرف گردد.روش دیگر درمان EMDR در بازپردازش از طریق حرکات چشم میباشد که فعلا بهترین درمان روز دنیا میباشد .در صورتی که امکان داشته باشد تماس بگیرید

 22. فاطمه فروردین ۲۹, ۱۳۹۷ پاسخ

  سلام استاد ازتون خواهشی دارم
  بسیاری از دخترانی که نجیب و پاک ومومن هستند ووقت ازدواجشون هست ولی یا خواستگاری ندارند یا خواستگاز مناسبی ندارند اگر واسطه ای باشد که دختر و پسری باایمان و نجیبند را بهم برسانند خیلی از جوانان ازدواج کرده اند و رفته اند سر خونه زندگی خویش لطفا شما کاری کنید یا از طریق همین سایت یا جاییی زمینه خیر رل ایجاد بفرمایید .

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷ پاسخ
 23. فقط خدا اسفند ۲۷, ۱۳۹۶ پاسخ

  با سلام میخواستم تجربه مو ازخوندن سوره ی یس بگم من بخاطر یه سری اتفاقاتی که برام افتاده بود درهای غیب به روم باز شده بودن چیزای عجیب و غریب متوجه میشدم به شدت شکه میشدم جوریکه ترس تمام وجودمو گرفته بود و خواب نداشتم شنیده بودم برای رفع ترس و قوت قلب خیلی خوبه از وقتی شروع کردم به خوندنش معتادش شدم جوریکه الان ترسم رفع شده و مداوم میخوندم یک شب توی خواب دیدم شیطان میگفت یس نخون خیلی ناراحت شدم روز بعد خیلی اتفاقی با خواص سوره ها آشنا شدم و رفتم دنبال سوره ی یس دیدم که این سوره انقد که فضیلت داره جوری میشه که خواننده ی اون وسوسه میشه توسط شیطان توی یه سخنی از علما خونده بودم دیدید شیطان داره وسوسه تون میکنه شما برعکسشو انجام بدید نه تنها خوندنشو ول نکردم بلکه تقسیمش کردم یکی برای خودم و یکی برای امام منتظر صاحب زمان میخونم و هدیه میدم انشالله که قبول باشه و از اینا بگذرم برکت این سوره این بود که : شاید باورتون نشه اخلاقم بهتر شده صبورتر شدم حکمتهای خداوند رو عمیقا درک میکنم و بابتشون از خداوند سپاسگذاری میکنم و درک محبت اهل بیت به خصوص آقا امام زمان و از همه مهمتر نزدیک شدن به خداوند

 24. سیما اسفند ۱۲, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام، من دختری ۲۵ ساله هستم؛
  من با خوندن ۴۰ شب سوره ی یاسین به آرامش جسم و روح رسیدم.
  خواستتون رو از خدا بخواید و با عشق و امید سوره ی با عظمت یاسین رو ۴۰ شب بخونید.
  مطمئن باشید آرامشی زندگیتون رو فرا میگیره که هیچ چیز قادر به اون نیست..

  • سارا آبان ۱۷, ۱۳۹۷ پاسخ

   سلام ایا خوندن سوره یاسین باعث براورده شدن ارزو ها هم میشه؟

   • نویسنده
    امید دین پرست آبان ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

    بله چنانچه در دایره مقدرات شما باشد

 25. یار امام زمان مرداد ۱۸, ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام میشه این روایت رو برام پیدا کنید .. نتونستم سوره شو پیدا کنم…

  ♨️🌕🔴توصیه محشـــرِ پیامبر ﷺ به امام علی ؏ ♨️🔴🌕

  یا علی این《 سوره》 را بخوان زیرا اگر

  ✅ فقیر این سوره را بخواند ثروتمند شود
  ✅اگر مجرد بخواند ازدواج کند
  ✅اگر عقیم بخواند بچه دار شود
  ✅ اگر بیکار بخواند شاغل شود
  ✅اگر مریض بخواند شفا یابد
  ✅اگر مستاجر خواند خانه‌دار شود

 26. سمیرا دی ۱۹, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام آقای دین پرست. میشه طریقه ختم یاسین بابت بخت گشایی رو بهم بگید ممنون میشم

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام دوست گرامی در کتاب کلیات اسرار چاپ شده و توضیح ان زیاد است وقت و امکان تایپ برای اکنون ندارم

 27. حسین دی ۱۲, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام آقای دین پرست.خدا قوت…من الان ۳۰ سالمه و از سن ۲۰ سالگی یک دفعه ای گرفتار بیماری نوروپاتی شدم.اوایل خیلی اذیتم نمیکرد ولی چند سالی هست که شدید شده بطوری که به سختی قادر به راه رفتم و همین مشکل رو کل زندگیم تاثیر گذاشته و گوشه نشین شدم…من خیلی چیزا دوست دارم که با این شرایط ممکن نیست…دکترها هم کاری نتونستن بکنن فقط گفتن ژنتیکیه…میخواستم از شما خواهش کنم راهنماییم کنین و در صورت امکان دعایی بفرمایید..خیلی ممنونم

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام حسین جان اخیرا تحقیقات خوبی در نوروپاتی شده و از طریق تکثیر سلولهای بنیادی بزودی تحولات شگرفی روی میدهد .امیدوارم هر چه سریعتر بهبودی خود را بازیابی .ویتامینهای گروه ب برایتان نافع است از کتاب کلیدهای مشکل گشا میتوانی بهره ببری بخصوص دعای مشلول .خداوند تمام بیماران را شفا دهد

 28. علی آبان ۲۲, ۱۳۹۵ پاسخ

  اقای مهندس دین برست
  من کتاب کلیات اسرلر ورازهای موفقیت را خواندم در خواندن یاسین درصبح توصییه شده بود .اجهت شفا گرفتن ویا ازدواج چه روزی باید یاسین را شروع کرد ایا ختم برای این دو حاجت از نظر روز وسا عت باهم فرق دارند ممنونم اگر باسخ بدهید.اجرتان با اقا ابا عبدالله(ع, ممنونم علی

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۲۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   برای هر مطلبی صبح بهتر است طبق شرایط موجود در کتاب

 29. علایی آبان ۲۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام. برای بخت گشایی اول از هر غیر خدا دل ببرید و حتما حتما حتما وقتی حالتون معنوی و دلتون حاجتمنده نماز جعفر طیار بخونید به توصیه آیت الله بهجت و شک نکنید وقتی با اشک سر بر سجده دارید خدا بهترین تقدیرو براتون رقم میزنه فقط حوصله داشته باشید.
  برای من جواب داد و خوبم جواب داد…
  ان شاءالله که همه جوونا خوشبخت و سعادتمند باشن به حق امام زمان(عج)

 30. الهام آبان ۱۵, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام ببخشید اگر بخاییم مشکلمونو خصوصی مطح کنیم چطور امکانش هست؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۲۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

   • نجمه آذر ۲۸, ۱۳۹۵ پاسخ

    سلام خسته نباشید ببخشید امکانش هست شماره همراهتون داشته باشم سوال داشتم

    • نویسنده
     امید دین پرست دی ۹, ۱۳۹۵ پاسخ

     تماس با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲ یا بعد از ظهر ها با سامانه ۹۰۹۹۰۷۰۴۵۶ داخلی ۱۱۱۱

 31. سرباز امام زمان آبان ۱۱, ۱۳۹۵ پاسخ

  با عرض سلا به استاد گرامی
  خسته نباشید
  استاد من یک نوجوان ۱۷ساله هستم که
  همه چیمو گم کردم
  نمیدونم چیکار کنم انگار تو یک سیاهی ام
  همین الانم که دارم مینویسم نمیدونم واسه چی مینویسم میخوام گریه کنم ولی نمیشه
  لطفا راهنماییم کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۲۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام عزیزم در این سن اکثر افراد دچار بحران هویتی میشوند که بایستی با تدبیر از این طوفان عبور کنید خواهش میکنم به فکر خودت باش و از یک روانشناس که نزدیک شماست کمک بگیر

 32. ساناز مهر ۳۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام خسته نباشید این اولین بار من از کسی سوالی راجع به مشکلم دارم یعنی هیچ وقت نمیتونم از کسی کمک بخوام اما وقتی پیج و باز کردم و خوندم انگار احساس صمیمیت کردم نمیدونمم چرا….من توسط چند نفر مومن و سید فهمیدم که بختم به شدت بستس بیست و نه سالمه و خیلی نگرانم چند وقتیه تمام کارام به در بسته میخوره در هر زمینه ای هر کاری میکنم به در بسته میخوره نمازمو میخونم و اعتقاداتم هر از گاهی به خاطر سرکوب شدن کارام و آرزوهام سست میشه و خیلی نگرانم من هر روز قران میخونم ازش کمک میخوام اما تغییری نمیکنه زندگیم گاهی دچار شک میشم ایمانم اعتقاداتم سست میشه که منو خیلی زجر میده،سرتون و درد نمیارم لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید بگید باید چه کار کنم که این بستگی بخت و کارام باز بشه اصلا این بستن و طلسم وجود داره؟من هر چیزیو باور نمیکنم کلا دیر باورم اما کسایی که بهم گفتن بستس بختت آدمای بی دینی نبودن من سردرگمم لطفا کمکم کنید چون احساس میکنم علمتون زیاده از نگارشتون فهمیدم .ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۲۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام از اعتماد شما سپاسگزارم .به اطلاعات بیشتری درباره شما نیازمندم لطفا تماس بگیرید تا تمام موارد برسی شود بیشتر مواقع واقعا هیچ جای نگرانی نیست و فقط وجود یک باور غلط باعث نگرانی ما میشود و ضمیر ناخوداگاه ما را دچار مشکل مینماید

 33. فرشاد مهر ۳۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام استاد.۲۰شهریور پیام دادم درخواست کمک کردم ولی گویا خیلی خیلی سرتون شلوغه لطفا در صورت امکان عنایتی بفرمایید.سپاسگزارم.درپناه حق

 34. شکوه مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام استاد عزیزم
  خیلییییییی از لطفتون ممنونم
  پاسختون بهم امید وجانی دوبار داد
  اجرتون با پروردگار منان

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   خدا را شکر

 35. شکوه مهر ۲۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام استاد عزیز بارها براتون پیام گذاشتم اما پاسخ ندادین ولی این سوال جوابش برام خیلی مهمه خواهش میکنم جواب بدین
  برای امری که قردی نهایت تلاششو کرده آیا اینجا زاز هم قسمت دخیل هست یا فقط جواب تلاششو میگیره یا اول قسمت بعد تلاش؟؟؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام هر دو مورد در کنار هم موثر است اما انچه که در سالها تحقیق راجع به این امر رسیده ام و از کلام الهی قران متوجه شده ام اول قسمت و سرنوشت است تا چیز دیگری و انچه که شما در عوالم قبل از این دنیا یعنی عالم ذر و عالم روح به ان دست پیدا کرده اید . این موارد توضیحات کاملی را میطلبد وگرنه ممکن است باعث کج فهمی افرادی شود که دید گاههای متفاوتی دارند که در کتاب اسرار عالم ارواح و برزخ نگاشته ام ولی در کل بدانید که :العبد یدبر و الله یقدر (بنده تدبیر میکند و پس از ان خدا تقدیر میکند)

 36. معصومه رعنایی مهر ۱۴, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام دختری چهل ساله هستم، سالها دور از خانواده زندگی کردم، خیلی دوست دارم ازدواج کنم، متاسفانه با اینکه هم زیبا هستم هم شغل مناسب اجتماعی دارم، هر خواستگاری برام میادش، چون میبینن، تنهام، یا خود آقا یا خونواده هاشون منصرف میشن، ختم سوره یس به شیوه حاج آقا نخودکی خوندم، هنوز جواب نگرفتم، نمیدونم دیگر چکار کنم

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام بدانید که مونس روحی شما هنگامی که خداوند مقدر نموده بلاخره شما را پیدا میکند و دست روزگار شما را سر راه یکدیگر قرار میدهد و شرایط شما هیچ ربطی به انتخاب او ندارد و در ان زمان همه زبانها لال میشوند و همه چیز دست بدست هم میدهند تا شما بهم بر سید و برعکس او عاشق ویژگیهای شما میشود اگر چنین نبود خیلی ها با شرایط بدتر ازشما هیچگاه نبایستی ازدواج کنند .بسیاری بیمارند و بسیاری ناتوان و بسیاری زشت ولی باز همنوع خود را پیدا میکنند یادتان باشد برای هر فردی جایگاهیست که فقط مخصوص انهاست و کس دیگری نمیتواند انجا را پر کند و کاری هست که در این دنیا فقط بدست یک نفر انجام میشود و هر کس ماموریتی خاص دارد که بایستی بدست او انجام شود لطفا تماس بگیرید تا راهنمایتان کنم

 37. شکوه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام پس تروخدا شما کجایین اگه بدونین روزی چند بار به وب سایتتون سر میزنم ببینم جواب دادین
  بخدا من گناه دارم از بس انتظار کشیدم تروخدا جواب بدین

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام شکوه جان جواب دادم ببخشید که دیر شد خدا میداند که پیامها زیاد هستند و این روزها وقتم بسیار اندک است

 38. شکوه مهر ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام وعرض ادب
  استاد عزیز وگرانقدر دومین باره که شدیدا توی این مدت کم ناامید شدم اون هم موقع مغرب استاد عزیزم من چن ماهه واقعا تلاش میکنم که بتونم تو آزمون قبول بشم باوجود تلاش مستمرم ودعای مداومم باز هم میترسم چون ازنظر عملی در حد متوسط م اصلا دلیل اینکه پیشرفت درسی ندارمو نمیدونم استاد عزیزم من الان فقط منتظر رحمت پروردگار منان هستم آیا امکانش هست دعای من بر علم وپاسخگویی سوالات غالب بشه و قبول بشم ؟؟؟چه دعایی میتونم بخونم که بر استرس م غالب بشه وبتونم اعتماد به نفسم و دوباره پیدا کنم.استادعزیزم بی صبرانه منتظر جوابتونم
  اجرتون با پروردگار منان.استاد تروخدا برام دعا کنید .

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام عزیزم شما تمام تلاش خود را انجام دهید و از همه توان خود استفاده کنید و باقی را توکل بر خدا کنید و به او بسپارید و راضی به مقدرات الهی مطمئن باشید کسی که از عمق دل کارش را به خدا واگذار میکند مغبون نمیشود زیرا خداوند را وکیل خود قرار داده و خداوند بهترین حکم کنندگان است (یا احکم الحاکمین ). اکنون شما برای اینکه راندمان ذهنیتان را بالاتر ببرید احتیاج به ارامش دارید تا تمرکزتان بیشتر شود لذا توصیه میکنم زیر نظر پزشکتان صبح ها ۵میلی گرم قرص بوسپیرون برای رفع اضطرابتان مصرف کنید به همراه سیتالوپرام تا حس و حالتان بهتر شود و دلشوره هایتان برظرف گردد به همراه مکمل های ویتامین ب +مصرف عسل و تخم مرغ اب پز +جعفری بخاظر استیل کولین موجود در ان برای مغز و حافظه +کندور خوراکی یا قرص گیاهی بنام جینکوبیلوبا +۲۱عددمویز ناشتا خورده شود و قبل از مطالعه دوش بگیرید و خواب کافی داشته باشید و موارد دیگر را در کتاب ارامش و موفقیت در برنامه ریزی تحصیلی ام میتوانید مطالعه فرمائید .برای دعا خواندن میتوانم دعای مبارکه در ص ۲۳۲ کتاب کلیدهای مشکل گشا را به همراه سوره یاسین معرفی نمایم که از جمله دعاهای محبوبم میباشد که بر ان مداومت دارم و تاثیرات خوبی از ان دیده ام شما میتوانید با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. من به شخصه از ته دل برایتان ارزوی موفقیت برای شما و دیگر افراد طالب علم دارم خداوند خوشبختتان کند و به ارزویتان برساند بحق اسم اعظمش

 39. زهر1 مهر ۵, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام دختر۳۵ ساله ای هستم که داراری تحصیلات عالی وکارمندهستم ازلحاظ قیافه ای متوسط هستم مهمتراینکه من مقید کامل به نمازاول وقت ومقید ومحجبه هستم.من ختم هاودعاهای زیادی خوندم ۶ماه تمام نمازجناب جعفرطیارخوندم و همیشه ذکراستغفاروصلوات میگم اما بختم باز نمیشه ازلحاظ روحی واقعا درعذابم خیلی خیلی ……وحالا علاوه برتمام این مشکلات دارم ایمانمو ازدست میدم دیگه واقعادارم ازهمه چیزشاکی میشم به عنوان یه انسان واقعا صبرم تمام شده .اخه چرا.من چیکاربایدانجام بدم

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   عزیزم بارها جواب چنین سوالهایی را داده ام اگر کامنت مورد نطر را پیدا نکردید تماس بگیرید تا راهنمائی شوید

 40. فقط خدا مهر ۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام وقت بخیر چگونه متونم با شما مشاوره داشته باشم؟
  سپاس

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام عزیزم چه اسم با مسمائی (فقط خدا ) خداوند میفرماید :هو الاول و الاخر و الظاهر و الباطن و هو بکل شی علیم یعنی همان فقط خدا اصلا هستی یعنی خدا و هر چیز غیر از ان باطل است . شما میتوانید با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲تماس بگیرید

 41. فروزان مهر ۱, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام خدمت آقای دین پرست و تشکر از سایت زیباتون آقای دین پرست من یکبار در همین صفحه برای شما پیغام گذاشتم ولی متاسفانه پیغامم بعد از چند روز پاک شده و جوابی هم داده نشد به پیغامم ونوشتم که مشکل من ازدواج است خیلی تلاش کردم ولی به نتیجه نرسیدم چه از طریق قرآن ،نماز و دعا و ختمهای بسیار به سوره یس و طه علاقه زیادی دارم و عاشق خدا هستم نمازمم نزدیک به یکسال هست که اول وقت هست ولی همیشه نماز میخونم خاسگارای زیادی داشتم ولی متاسفانه تا الان ازدواجم میسر نشده امیدوارم که جواب این پیامم رو بدید با تشکر.

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام اظلاعات بیشتری برای قضاوت میخواهم لطفا تماس بگیرید۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 42. شکوه شهریور ۲۹, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام و عرض ادب
  استاد عزیز الانی که دارم مینویسم خیلی ناامیدم البته نه از ته دلم من همیشه امید دارم اما اکثر اوقات اون چیزی که تو دلم بوده نشده از بهار ۹۴دارم درس میخونم ودو ماه دیگه امتحان دارم اما از نظر عملی اونی نشدم که قاطعانه بگم قبول میشم باوجود اینکه نهایت تلاشمو کردم ولی میگم شاید خدا بخواد وبشه یعنی در اصل بااین امید دارم ادامه میدم که خدا برام معجزه کنه استاد عزیزم آیا میشه اینجوری دل خوش باشم که اگه خدا بخواد میشه باوجود اینکه خودمو باور ندارم؟؟ آیا دعایی هست که بخونم؟.حرف شما برام خیلی موثر تروخدا برام دعا کنید بی صبرانه منتظر پاسختونم .اجرتون با پروردگار منان ه

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام پاسخ دادم عزیزم

 43. سمیه شهریور ۲۴, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  تو رو خدا خواهش میکنم ک جواب منو بدید
  زندگیم خیلی داغون شده
  وقتی ۳ ماهه بار دار بودم متوجه شدم شوهرم اعتیاد داره
  و فوق العاده بد اخلاقه همش به من میگه بزار برو
  مشروب میخوره سیگار میکشه دوستاش درست حسابی نیستن و این ک همه کاراش مشکوکه
  حتی متوجه شدم ک با ی خانوم متاهل دوست شدن
  گوشیشو همش از من قایم میکنه و واس تک تک برنامه هاش رمز گزاشته
  خیلی کارای دیگه ازش سر زده ک نمیتونم بگم
  من ده هزار صلوات نظر حضرت محمد کردم ک تموم شده و ختم سوره یس ب مدت ۴۰ روز ر ۱۹ روزش گذشته
  با طریقه ختمش اشنا نیستم
  ساده میخونم
  ازتون خواهش میکنم اگه دعایی میدونید ک مشکلمو حل میکنه بهم بگید خواهش میکنم
  و این ک شوهرم بد دهن دست بزن داره
  هر وقت میبینمش یا تو خونس سرش فقط تو گوشیه
  اس ام اس بازی میکنه بعد پاکشون میکنه
  من ک میرم پیشش بلند میشه گوشی ب دست راه میره
  خواهش میکنم اگه دعایی سراغ دارید بهم بگید
  و خواهش میکنم برام دعا کنید
  من ی دختر ۱ ساله دارم
  خانوادمم حمایتم نمیکنن ک بخوام جدا شم

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   قبل از هر چیزی ابتدا فکر درمان اختلالات شخصیت وی باشید زیرا تا درمان نشود هیچ چیزی بهبود نمیابد و این کار عظم جدی خودش را برای نجات زندگیش میطلبد متاسفانه وی معنا و مفهوم زندگی را پیدا نکرده و ارامش را در چیزهای دیگر میپندارد که هرگز هم نمیابد .گاهی گذشت زمان و ناکامی های پی در پی باعث میشود سر افراد به سنگ بخورد و از خواب غفلت بیدار شوند و هر چه زودتر مسیر زندگیشان عوض شود متاسفانه قبل از ازدواج افراد فقط به فکر ازدواج هستند و فکرشان به اعتقادات و باورهای زوجشان نیست

 44. z m مرداد ۲۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  با عرض سلام
  دختر ۲۷ ساله هستم چند ماه پیش به واسطه یکی از آشنایان با آقایی آشنا شدم که بسیار مورد پسند و مطابق با معیارهام بودند ایشون هم به واسط گفته بودن که این خانوم دقیقا همانطور هست که مدنظرم بوده و میخواستم اما بعد مدتی خواب دیدم که مادرم به من میگن طلسم شدی و باید این دعا(که نمیدانم چه دعایی بود)همراهت باشه من گفتم که به این چیزا اعتقادی ندارم اما ایشون اصرار کردن و من گرفتم چند روز بعد از این خواب این آقا منصرف شدن و رفتن بعد یه مدتی یکی از دوستان به من گفت که به مدت ۷ شب سوره یس را بخون و هر جا که آیه مبین داشت آیه الکرسی بخونی و آیه”و قل جا الحق…” من هم با خودم گفتم به هر حال سوره قرآن هستش خوندنش که ایرادی نداره و هفت شب خوندم وفردای اون شب اون آقا مجددا به سمت من برگشتن بعد از اون دوباره با گذشت یک هفته خواب دیگه ای دیدم که به من خانومی را نشان میدادن و میگفتن این همون کسیه که تورو طلسم کرده اون خانوم دوباره به سمت من اومدن و به من نزدیک شدن و فشار آوردن طوری که نمیتونستم دیگه نفس بکشم محکم دستاش را گرفته بودم اما انگار اون خانوم میخواست به من نفوذ کنه و با وحشت از خواب پریدم چند روز بعد باز اون آقا گفتن که نمیتونن با من ازدواج کنن من خیلی ناراحت شدم چندروز بعد از نماز صبح مجددا سوره ها و آیاتی از قرآن را خوندم تا انشالله بدی ها از من دور بشه اماوقتی خوابیدم خواب دیدم در خانه ای اون آقا و من هستیم ویک مار سیاه خیلی خیلی بزرگ هم وسط هال هست واقعا ترسیده بودم و از خواب که بیدار شدم تب و لرز کردم و تا چند روز مریض بودم میخوام بدونم آیا این خواب ها میتونه نشونه باشه و اگر انرژی منفی در زندگی من هست من چگونه میتونم متوجه بشم و اون را از خودم دفع بکنم چه دعایی بخونم لطفا کمکم کنید ضمن اینکه این اقا به اون شخص واسط گفتن من این خانومو دوست دارم هیچ عیبی هم در ایشون نمیبینم اما نمیدونم چرا نمیخوام باهاشون ازدواج کنم آیا ممکنه من یا ایشون طلسم باشیم نمیدونم آیا خیری در این وصلت اصلا هست که از خدا طلب کنم؟
  عذر میخوام که زیاد شد

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام خوابها تجلی ضمیر ناخوداگاه افراد میباشد و گاهی رویای صادقانه محسوب میشود و نشانگر ترسهای درونی میباشد لذا گاهی افراد بعد از برخی ار خوابها بعلت شدت هیجانات وارده بیمار میشوند که این مطلب در مورد شما صدق میکند اما انچه برایم بعنوان نشانه ها مورد توجه میباشد دیدن خواب مار و ایه قل جاالحق …میباشد که دارای مفهومی خاص میباشد لطفا تماس بگیرید تا بیشتر نشانه ها را برسی کنیم

 45. شمسي مرداد ۲۱, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  من مطلبی در مورد دعوت سوره یس خوندم می خواستم بدونم خوندم أین سوره به صورت دعوت مجاز هستش.من از سوره یس برای ازدواجم حاجت گرفتم دعا میکنم همه هم ازدواج خوبی داشته باشن.من أین دعوت را برای افزایش رزق و روزی می خوام بنونه ولی نمی دونم جای نوشته بود با اجازه استاد.من خانم ٢٧ساله هستم ، موفق باشین در هر لحظه زندگیتون ممنون میسم جواب سوْال من را بدین، البته که اگر خدا بخواهد چیزی بدهد بخواهد چیزی را که داری میگیرم البته همه به مصلحهت انسان

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام دعواتی که از دارای موکلین الهی و قرانی باشد نافع میباشد (نظیر یاسین )ولی برخی از دعوات از غیر ارگانیکهای منفی است که از انها نهی شده است

 46. Sevin مرداد ۹, ۱۳۹۵ پاسخ

  واقن عالی بود خیلی ممنانم💐

 47. صدف تیر ۹, ۱۳۹۵ پاسخ

  درود بر شما . من امشب یعنی شب ۲۳ ماه رمضان با سایت شما آشنا شدم. خیلی برام جالب بود . ممنون از زحمات شما.
  من ختم یاسین داشتم همینجوری ساده میخوندم تا تموم شده .راستش روش خاصی نبود.و البته الان تموم شده و هنوز موفقیتی برام حاصل نشده. آیا ایراد از روش ساده من بوده ؟! برام دعا کنید فردا نتایج کنکورارشدم رو میدن .

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام انشالله ختمتان مورد قبول واقع شود -امین

 48. کیانا تیر ۷, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام آقای دین پرست
  طاعات و عباداتتون قبول باشه انشالله
  من دختری ۲۶ ساله هستم با شرایط خیلی خوب (از نظر تحصیلات و خانواده و شخصیت و اعتقاد) که از نظر روحی ، به شدت به ازدواج نیازمندم. استاد، کار من از ختم و سوره و دعا گذشته، جسم و روح من خیلی خسته ست. من اکثر ختم هارو امتحان کردم، به بزرگی خدا خوش بین بودم و هستم اما داره دیر میشه. مجردی تو ی این سن با این شرایط داره من رو پیش چشم فامیل و دوستان روز به روز کوچیک و کوچیکتر میکنه. من خیلی شکسته و ناامیدم.خیلی. شمارو به خدا قسم میدم اول از ته قلبتون برای این حقیر دعا کنید و بعد هم راهکار موثری رو به من ارائه بدین. من ذره ذره دارم آب میشم و جوونی من داره تباه میشه..

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۱۴, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام تماس بگیریید تا با توضیحاتتان متوجه مشکلاتتان شوم

 49. شکوه تیر ۵, ۱۳۹۵ پاسخ

  خیلی خیلی ممنون
  خدایا همه بنده هات شاهد باشن باوجود اینکه نمیدونم عمق وجودم کجاست ولی ازت عاجزانه تقاضامند م از ته ته قلبم
  م کمکم کنی و وکالت امسال و قبول بشم تروخدا برام دعا کنید محتاجم
  بازم ممنونم از سایت خوبتون اجرتون با پروردگار منان

 50. شکوه خرداد ۳۰, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام وعرض ادب
  من فقط ی آرزو دارم و براش هر روز تلاش میکنم ولی خودباوری ندارم خیلی نگرانم فقط میخوام وکالت قبول بشم چیکار کنم که حتما قبول شم آیا دعایی هست که بدونم واقع خدا جوابمو میده؟؟؟بی صبرانه منتظر جوابتونم
  ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۵, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام هر دعایی که از عمق جان باشد کارگشاست

 51. دلیار خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  وقتتون بخیر آقای دین پرست. بطور اتفاقی با سایتتون آشنا شدم و بعد از خواندن دیدگاهها تصمیم گرفتم مشکلم رو با شما مطرح و درخواست کمک کنم. چند سال است که ازدواج کرده ام و بلطف خدا زندگی ای پر از مهر و عشق با همسرم دارم . تنها مشکل ما ناباروری هر دوی ماست که پس از چند سال مراجعه به پزشکان و مراکز درمانی مختلف و استفاده از آخرین روش های درمانی همچنان لاینحل مانده. نبود فرزند در زندگی ما کوچکترین خللی در عشق بین ما ایجاد نکرده ولی حس سرشار مادری که در وجودم است تشنه فرزند است.
  بارها و بارها خواب نوزادان زیبایی را دیده ام که در آغوشم گرفته ام و بعد از بیداری چشمانم خیس از اشک بوده. دعاها و نذرهای زیادی کردم که بی جواب ماند
  در حکمت خدا مانده ام…در اطرافم بسیار دیده ام که برخی با وجود گرفتاری های شدید و بیکاری و بیماری و ناخواسته -اما خدا برایشان خواسته- صاحب فرزند شدند و با بی توجهی طفل بیچاره را به تباهی میکشانند و کفران نعمت میکنند ولی برای ما که امکانات مادی و معنوی بسیاری داریم خدا نمیخواهد. نمیخواهد ولی حتما میداند که از هر دختر و پسری که نصیبمان شود انسانی شایسته تربیت خواهیم کرد.
  مانده ام چه کنم. … ایمان و اعتقادم سست شده و کفر میگویم. شما راهی می شناسید؟

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام دوست گرامی اکنون دیگر با روشهای نوین مشکل نازایی دیگر حل شده منتها گاهی بایستی تحمل داشت و چندین بار اقدامات درمانی را انجام داد در هر چیزی صلاحی موجود است پس صبور باشید و ایمانتان را از دست ندهید گاهی در خود این مساله هم ازمایشات الهی نهفته است لطفا در اولین فرصت تماس بگیرید تا توصیه هایی که مفید میباشد را خدمتتان عرض نمایم .نمیدانم چرا قلبم گواهی میدهد که انشا الله شما صاحب فرزند میشوید

 52. نازگل خرداد ۱۹, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام
  من ۷,۸ ماهه عقد کردم
  با همسرم مشکل خاصی ندارم و منو بسیار دوست داره
  مادرم خیلی دخالت میکنه و سنگ میندازه جلو پامون
  بخدا ابرو نمونده پیش خانواده شوهرم
  شمارو جون عزیزتون راهنماییم کنین
  تالار گرفتیم،میگه اون تاریخ نه،هر روز یه سازی میزنه…

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام اگر از همسرتان راضی هستید پس مداخلات دیگران را مودبانه کنترل نمائید .اگر کسی حرف منطقی و صحیح میزند قابل پذیرش است اما گاهی هیچ توجیهی ندارند البته شما بایستی استرسهای مادرتان را در نطر بگیرید که ممکن است اینگونه خودش را نشان میدهد لذا از یکی از افراد فامیل کمک بگیرید تا با ایشان صحبت کنند اگر جواب نداد از یک خانواده درمانگر کمک بگیرید

 53. محمد رضا خرداد ۱۹, ۱۳۹۵ پاسخ

  لطفا طریقه ختم های یس را بفرمایید

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ پاسخ

   محمد رضا جان چندین صفحه میباشد که متاسفانه با وقت کم اینجانب در اینجا نمیگنجد اما در کتاب کلیات اسرار و..نوشته ام .اگر واقعا تهیه ان سخت است میتوانم کتاب را به به شما هدیه دهم

 54. D.s خرداد ۱۵, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام.لطفا دکر یا دعایی بگید برای دیدن خواب هدفمند میخوام‌ ازشرایط زندگی پدرم با خبر شم سالهاست که بی خبرم‌‌ازش ونمیدونم کجاست.

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ پاسخ

   یا جامع الناس لیوم لا ریب فیه ان الله لا یخلف المیعاد اجمع بینی و بین غائب (نام پدر را ببرید)

 55. smn خرداد ۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام آقای دین پرست، من چندمین بار هست برای شما پیغام می گذارم، من برادری دارم که مریض شده و رادیو تراپی کرده و جواب گرفته خدا رو شکر، ما الان می خواهیم دعایی که معجزه کنه برای شفای اون به ما بگویید، خیلی هم امام رضا و حضرت معصومه و جمکران رفتیم براش، یاسین و قرآن و زیارت عاشورا و توسل خوندیم ،می خوایم خدا و امامان معصوم معجزه کنن در حق ما چکار کنیم؟ خواهش میکنم براش دعا کنید، از همه کسانی هم که این متن رو می خونند التماس دعا داریم.

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام خداوند همه بیماران و برادرتان را شفا عاجل فرمایند خدارا شکر که به رادیو تراپی جواب داده است و این نشانه خوبی است لطفا دعای مشلول در کتاب کلیدهای مشکل گشا را برایش بخوانید و به سی دی هیپنوتراپی معنوی موفقیت بمده بیش از ۴۰روز گوش دهند که بسیار مفید میباشد تا حالات ارامش همراه با تقویت سیستم ایمنی برایش داشته باشد

 56. امید خرداد ۳, ۱۳۹۵ پاسخ

  باسلام وخسته نباشید بنده مدت زیادی است برای حاجتی(کسب ثروتی برای حل مشکلات زندگی خود وخانواده ام و…) باتوکل به خداوند وامید بسیار ذکر .قرآن .نماز روزه نذر صدقه قسم هرچه درتوان داشتم انجام داده ام ولی کوچکترین اثری در خود ویا جهت رسیدن به حاجتم احساس نکرده ام لطفا ذکری ختمی عملی برای شخص مضطر درمانده که هیچ کاری نمیداندودرکار خویش فرومانده وپناهی جز خداوند نداردوگناه کار و کلی نماز وروزه غذا دارد بیاموزید .(به ایمیلم دسترسی ندارم)
  با کمال تشکر انشاالله که خدا اجرتان بدهد.

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام گاهی ماموریت انسان در زندگی مواجح شدن با ناملایمات است خود خداوند در قران میفرمایند ما شما را با ترس ٰ-فقر -بیماری و مشکلات دیگری می ازمائیم لذا گاهی بهترین دارو صبر میباشد تا طول مدت این جریانات تمام شود زندگی مثل چرخ و فلکی است که در گردش میباشد نگران مدتی که در پایین قرار داری نباش زیرا نوبت فرازت نیز میرسد——–امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السو

 57. زهرا اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام خسته نباشید دختری هستم ۲۶ ساله میخواهم با پسری ازدواج کنم که خانواده ان راضی نیستن هر جا رفتم گفتن شما رو طلسم کردند راهی برای من پیدا کنید

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۹, ۱۳۹۵ پاسخ

   مگر هرکسی دیر ازدواج کند معنیش طلسم میباشد هرگز چنین نیست لطفا حرفهای غیر کارشناسی را باور نکنید مگر اینکه دارای حجت و نشان قطعی باشد لذا بیهوده خودتان را نگران نکنید

 58. سها اردیبهشت ۶, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام.
  دختری هستم ۳۶ ساله که از نظر خانواده، تحصیلات ، زیبایی و درآمد مالی شرایط خوبی دارم اما تاکنون موفق به ازدواج نشدم. تا حالا چندین بارختم یاسین ، سوره طه و سایر دعاها رو برداشتم اما هنوز شرایط پیش نیامده است به خدا توکل کردم برای ازدواجم . البته شخص خاصی تو زندگیم هست که دوست دارم با اون ازدواج کنم از خداوند هم کمک و یاری خواستم اما تا حالا نشده چکاری میشه انجام داد.گاهی احساس نیاز به تشکیل خانواده و زنگی مشترک برام خیلی شدید میشه اما کار دیگه ای هم نتونستم انجام بدم. لطفا راهنماییم کنین

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام خوشحالم که به خدا توکل دارید و از او میخواهید قطعا به راههایی درست هدایت میشوید ایا نام مادر او را دارید تا وضعیت فلکی شما چک شود اگر چنین است تماس بگیرید تا بیشتر راهنمائیتان کنم

 59. نوشین اسفند ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام اقای مهندس پسر ۸ ساله من نزدیک یکماهه دچار بیماری لوسمی شده ودر حال حاضر ۳مرتبه شیمی درمانی شده جهت بهبود وشفای او ختم سوره یاسین که در کتابتون نوشته اید را انجام داده ایم ایا ختم ها وراههای دیگری جهت شفای عاجل او مد نظر دارید .؟؟؟ که در این صورت جهت مشاوره با شما تماس بگیرم. با تشکر

  • نویسنده
   امید دین پرست فروردین ۲۹, ۱۳۹۵ پاسخ

   سلام خوشبختانه خاله فرزندتان با من تماس گرفت و کلیه موارد را به تفصیر خدمتشان گفتم انشا الله خداوند شفایشان دهد دعاگویشان هستم لطفا اگر خبرخوشی شد به من بگوئئذ

 60. زیبا اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام میشه راهکار اینکه خواستگار خوب و یک ازدواج خوب داشت را بگید.من دختری ۲۸ ساله هستم که خواستگار زیاد دارم ولی یا خوب نیستن یا جور نمیشه

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام دوست گرامی پاسخ سئوال جنابعالی را نمیتوان در یک جمله تایپ نمود و نیاز به برسی و توضیحات و مشاوره تلفنی یک ساعته میباشد در صورت تمایل با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲ تماس بگیرید

 61. سمیه اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام چطور میتونم باهلتون تماس بگیرم

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

   • رها فروردین ۲۶, ۱۳۹۵ پاسخ

    سلام
    من یه پسری و خیلی دوست دارم و خیلی تلاش کردم بهش برسم اما نمیشه از تابستون تقریبا هر روز با هر شب یاسین میخونم ولی ازم دورتر میشه
    میخواستم برم پیش یکی برام دعای محبت بنویسه گفتم شاید گناه باشه و نمیخوام آخرتمو خراب کنم واقعا این کار گناهه؟ اخه چند سال شده و مهرش هیچ جوره از دلم خارج نمیشه
    از طرفی ۲۳ساله ام و شرایط خونوادگی نسبتا خوبی دارم
    چه طوری میتونم ازدواج موفق داشته باشم؟

    • نویسنده
     امید دین پرست اردیبهشت ۵, ۱۳۹۵ پاسخ

     دعاهایی که از بزرگان جهت مهر و محبت است برای زن وشوهر و دو حلال میباشد و برخی دیگر هم جنبه عمومی دارد و شخص را نزد خلایق عزیز و مکرم مینماید اگر از این دسته ادعیه استفاده شود هیچ مانعی ندارد که برخی از انها در کتاب کلیدهای مشکل گشا موجود است و همه انها از اسما الله و ایات میباشد و داشتن ازدواج موفق به بسیاری از پارامترها بستگی دارد که خارج از یک خط توضیح دادن است و خود یک مشاوره کامل نیاز دارد در صورت تمایل تماس بگیرید۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 62. roya بهمن ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام استاد عزیز با تشکر از کتابها وسایت خیلی خوبتون سایت شما توزمان ناامیدی امید من شد تا دوباره باور کنم که همه چیز دست خداست اگه تو اون ناامیدی میموندم شاید خودکشی هم میکردم اما حالم خوبه ولی نیاز به مشاوره دارم زنگ زدم شماره کارتی که دادن اشتباهه چندبار دیگه تماس گرفتم جواب ندادن اینجا هم پیام دادم جواب ندادین خواهشا جواب بدین نمیتونم صبرکنم خیلی نیاز دارم به مشاوره

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۲۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام مجددا تماس حاصل فرمائید یا اس ام اس دهید

 63. منیر بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ممنون از سایت خوبتون…ببخشید من سوال شخصی دارم لطفا بگید با چه شماره ای تماس بگیرم…ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام متشکرم ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲—-یا با سامانه روانشناسی ۹۰۹۹۰۷۰۴۵۶ داخلی ۱۱۱۱ یا ۱۱۱۳

 64. زهراناز دی ۲۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام.استاد من دختری۲۵ساله هستم،از نظر زیبایی ظاهری،تیپ و هیکل،قیافه،تحصیلات،از نظر سطح و شان خانوادگی هیچ عیب و ایرادو اشکالی وجود نداره،اینو من نمیگم همه ی اطرافیان و دوستان هم نظرشون همینه.از نظر اعتقادات مذهبی واقعا کم نمیذارم ولی افراطی هم نیستم.خواستگار خیییییییییییلی زیاد دارم ولی مشکلی که هست اینه که میان میبینن کلی ام تعریف میکنن ولی میرن و دیگه ام خبری نیست،دیگه واقعا به خودم دارم شک میکنم نمیدونم چه مشکلی هست،میشه راهنماییم کنین؟باید چیکار کنم؟

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید اطلاعات ناقص است

 65. یک دختر دی ۲۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای دین پرست . من دختری هستم که به شدت از طرف خانواده تحت فشارم که ازدواج کنم . دختری تحصیل کرده و کارمند هم هستم ملاک هایم برای ازدواج انقدر هم سخت نیست ولی متاسفانه خواستگارهای خوبی ندارم . ولی خبلی دوست دارم ازدواج کنم . از اول شهریور امسال ختم یس باتوجه به معنی اش را تا اکنون که اخر دی است بدون هیچ وقفه ای هر روز مبخوانم .حتی ختم هرروزه ی سوره ی حشر . طه . حدیث کسا . نماز جعفر طیار البته گاهی اوقات نیز دارم ولی اصلا فرجی نمیشود . درحالی که من هم خانواده ی خوب . هم ظاهر خوب و هم شغل مناسبی دارم به نظر شما علت جواب نگرفتن من چیه ؟باید چی کار کنم ؟

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید اطلاعات ناقص است

   • Nazanin rezayi اسفند ۱۳, ۱۳۹۷ پاسخ

    سلام اقای دین پرست من چندوقته که بااین سایت اشناشدم….ازمطالب اموزنده تون سپاسگزارم
    من یه دختر۲۲ساله هستم که به تازگی نامزد کردم…نمازمیخونم یه چله یس رو انجام دادم ولی اینکه به بن بست رسیدم وامیدواسه زندگی هست امافقط یه معجزه میتونه زندگیمو بسازه به نظرشما چیکارکنم خیلی پریشانم

    • نویسنده
     امید دین پرست اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ پاسخ

     سلام اینکه واجبات را انجام میدهید کار خوبیه ولی اکثر افرا د برداشت اشتباهی از این اعمال دارند و فکر میکنند دیگه هیچکار دیگه ای نباید انجام دهند بلکه انسان با استعانت از خداوند و توکل بر خدا راه را برای خودش هموار تر میکند اما بایستی دست به کارهایی هم برای موفقیت بزند و انتخابهای صحیح داشته باشد.همینکه شما نامزد کردید خودش یک گشایش است چرا جنبه مثبت قضیه را نمی بینید و افسردگی را انتخاب کردید .دقیقا نگفتید مشکل شما چیست تا شما را بهتر یاری دهم اما یک مطلب را از من بیادگار داشته باشید که خداوند هیچگاه دیر نمیکند چنانچه مطلب شما محرمانه میباشد تماس بگیرید۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 66. تنها دی ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام میکنم به همه جوونای آسمونی منم یه دختر۲۴ساله هستم که آرزوم فقط آرامش روحی وروانی داشتن از طریق ازدواجه تو رو خدا برام دعا کنین خیلی از این وضعیت رنج میکشم از بدبختی بابام سخت مخالف ازدواجه اصلا خواستگار خونه راه نمی ده منم از خدا میخوام واز شما جوونای معصوم که برام دعا کنین التماس دعا………

 67. sahar آذر ۲۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  ۲۹ سالمه
  با هر پسری اشنا شدم و بهم پیشنهاد ازدواج میده یهو غیب میشه و یا پیگیر نمیشه دیگه و من هم بدلیل غرورم پیگیری نمیکنم .
  اما این قضیه خیلی اتفاق افتاد و الان خیلی دلم شکسته
  چون خواهر کوچیکترم هم ازدواج کرد
  حتی خواستگارهام هم بعد ازتماس تلفنی به منزل نمیان برام عجیبه
  خودم که خیلی ناامیدم با اینکه هم زیبا هم موقعیت اجتماعی و هم تحصیلات خوبی دارم اعتماد به نفسم از دست دادم با این اتفاقها
  انگاری بهم ثابت شده همه ترکم میکنن.

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام لطفا به کامنتهای قبل مراجعه فرمائید قبلا پاسخ داده ام

 68. محمدرضا آذر ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  باعرض سلام واحترام چگونه میتوانم کتاب کلیات اسرارورازهای موفقیت راتهیه کنم؟ازشهرستان کاشان هستم.باتشکر

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۷, ۱۳۹۴ پاسخ

   از طریق خرید اینترنتی همین سایت یا تماس با ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 69. نرگس آبان ۲۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ترو قرآن من و راهنمایی کنین برا ازدواج ۲۹سالمه لطفا به ایمیلم طریقه چله یاسین برا ازدواج بفرستین.ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   ختم یاسین در کلیات اسرا موجود میباشد و چون زیاد میباشد در اینجا قادر به تایپ انهمه مطلب نمیباشم

 70. عرفان آبان ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  ببخشید برای درمان ام اس دعایی وجود داره

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   البته که هر مشکلی راهی و درمانی دارد بیماری ام اس با عنوان مخفف اسکلروز متعدد یک اختلال مزمن درگیرکننده بسیاری از عملکردهای دستگاه عصبی میباشد که بستگی به پیشرفت ان دارد و در سنین ۲۰-۴۰ اتفاق می افتد که ناشی از یک اختلال خود ایمنی است که لکه هایی از ماده سفید در مغز و نخاع تخریب شده و نمیتواند تحریکات عصبی طبیعی را منتقل کند که اصطلاحا به ان ملینه شدن میگویند . توصیه میکنم استرس خود را کم نمایید استراحت خود را زیادکنید+حتما مدیتیشن نمایید و حتما سی دی هیپنوتراپی را برای شفای روحانی و ارامش درون گوش دهید که از هر دارویی برای شما بهتر است و اجتناب ار محیطهای گرم حتی دوش گرفتن با اب داغ زیرا باعث تشدید علائم میشود .استفاده از ماساِز درمانی و استفاده از گیاه بادرنجبویه و جوشانده ان و اسطوخدوس و شنا و استفاده از غذاهای پر فیبر و در کنار ان داروهای کورتونی در زمان عود بیماری +سیکلوفسفامیدکه به مهار واکنش مضر دستگاه ایمنی کمک میکند +اینترفرون و سایر درمانهای دیگر و راس همه انها توکل بر خدایی که خودش درد را میدهد بنابرحکمتی و خودش نیز شفا را صادر میکند بنابرمصلحتی امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشد و از خداوند برای شما و همه بیماران شفای عاجل را خواستارم همه عزیزانی که این مطلب را میخوانند نیز برای ایشان ودیگران دعای خیر نمائید تا بازتاب افکار خیرتان به خودتان برگردد خدا نگهدارتان

 71. الهام مهر ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  میشه لطفا برام ایمیل بزنید.تا من مطمعن شم.که جواب میدید. بعد مشکلم بگم. خواهش میکنم. واقعا ب کمک و راهنمایی نیاز دارم.

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   در خدمتم بانوی گرامی چنانچه امرتان خصوصی است لطفا تماس بگیرید

 72. محمد مهر ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  تصمیم گرفتم برای حل مشکلات مالی و رابطه با همسرم که چند وقتی بود به خوبی پیش نمی رفت،ختم ۴۰ روزه یس را شروع کنم.در هنگام خواندن یس به هر کلمه مبین هم می رسیدم حاجات خودم را تکرار میکردم.باور نمی کنید،بعد از ختم یس و حدود ۵ دقیقه بعدش به همسرم پیام دادم و اون هم چند دقیقه بعد جوابم را داد و به فضل خدا مشکلمون حل شد و الان دارم در کنار ایشون این پیام را می دهم.واقعا ممنونم آقای دین پرست که من رو با کتاب خدا آشتی دادید و بهم فهموندین که میشه به همه چیز رسید.به امید اینکه تا قبل از ۴۰ روز،کسب و کارم هم رونق بگیره.
  فقط یک سوال داشتم،آیا برای گفتن اذکار باید حتما تعداد را رعایت کرد یا اینکه می توان آن ها را همانند ذکرهای یا لطیف،یاهو ،سبحان الله و …. هر زمان فقط برای جذب انرژی های مثبت گفت؟
  با سپاس.

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   سلام خدا را بینهایت شکر و سپاس که به خواسته خود رسیدید و در این رهگذر از همه مهمتر به خدای خویش رسیدید مطمین باشید کسی که با خدای خویش معامله کند مغبون نخواهد شد انشا الله به دیگر موارد نیز در زمان خودش میرسید ولی هیچ چیز به اندازه زندگی انسان و ارامش در کنار همسرش نمیرسد —–در اذکار اگر با تمرکز و عدد باشد بهتر است ولی الزامی نیست همین که شما زاکر باشید کافی است .به همسر نازنینتان سلام مرا برسانید موفق باشید

 73. زوشتا مهر ۲۴, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای مهندس,من کتاب اسرار شمارو خوندم یه مشکل خیلی بزرگ دارم سالهاست دارم دعامیکنم اماحل نمیشه مشکل خانوادگیه بخاطرنامزدم ک خودکشی کرده خانواده پدریم بجون هم افتادن عمم بمن تهمت میزنه من توزندگیم هیچوقت لغزشی نداشتم امااین وسط داره باابروی من بازی میشه وهیچکس نمیتونه مانع اینکاربشه واین ماجرارو ختم ب خیرکنه مدام دچاراسترسم بخاطرگریه هرشبم چشمام ضعیف شدن ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید و بهم کمک کنید شاید راهی باشه

  • زوشتا آبان ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   اقای دین پرست من منتظرجواب شماهستم خواهشمندم جواب بدین وبنویسین اسممو که بدونم

 74. مرمر مهر ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام حضور استاد ارجمند ، در شرایط بسیار بد روحی به طور اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و یقیقنا این موضوع حکمت خاصی دارد ، عاجزانه از شما خواهشمندم به من کمک کنید .من ۳۷ سال دارم و خواستکاران زیادی هم داشتم اما به هیجکدام علاقه مند نشدم و نتوانستم جواب مثبت دهم ، اما بسری را حدود سه جهار سال بیش در یک فضای کاملا عمومی و سالم ملاقات کردم که به دلم نشست و رفته رفته این علاقه در این سالها در وجود من افزایش یافت به طوریکه الان تنها آرزوی من ازدواج با ایشان است و لا غیر و این ماجرا واقعا دارد مرا اذیت میکند ملتماسانه از شما خواهش میکنم دعا و راهکار مجربی به من اعلام نمایید تا فکر خواستکاری کردن از من و ازدواج در سر ایشان بیفتد و آنجنان محبت من به دلش بنشیند که راه کریزی نداشته باشد ، من فقط کشایش اینکار را به دستان خداوند متعال و به واسطه مدد شما میدانم ، خواهش میکنم جواب من رو در اسرع وقت بدهید ، حال روحی نامناسبی دارم.

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   تماس

 75. آرامیس مهر ۱۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  من ۳ کتاب اسرار سوره های مغربی و کلید اسرار و کلیات اسرار و سی دی هیپنوتراپی شما رو تهیه کردم
  لطف کنید بگید برای شفای یک بیمار بسیار بد حال کدوم قسمت از کدوم کتاب رو مطالعه کنم؟
  و برای از بین بردن چشم زخم چیکار کنم؟
  لطفا جواب بدین
  ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   سی دی بمدت ۲۱شب و ذکر شفا در کلیات موجود است

 76. زیبا مهر ۱۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  میشه خواهش کنم به من کمک کنید.
  من نمیخام حرفم رو اینجا بگم کسی بفهمه .
  من از شما کمک میخام میشه برام دعا کنید نامزدی من داره بهم میخوره
  همه میگن مادرشوهرم دعا گرفته
  من فردا جمعه یس میخونم شما هم بخونید واسم که دعام مستجاب شه
  میشه به من ایمیل بدید و ماجرا رو بهتون توضیح بدم که کمکم کنید.
  خواهش میکنم

 77. ستاره مهر ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  ببخشید من اعتقاد دارم کسی که نماز اول وقت بخواند و همیشه به خداوند توکل میکند کسی نمیتواند به از طریق طلسم و جادو صدمه ای برساند حتی أگر تکه ای از لباس او را داشته باشد ؟ چون به من گفته شده اگر طلسم و جادو باشد باید حتما ان را باطل کرد

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۱۸, ۱۳۹۴ پاسخ

   پیشنهاد میکنم ۲۰ نسخه ای که در کتاب متافیزیک نوشته ام را مطالعه فرمائید

 78. ستاره مهر ۱۳, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام خدمت شما خانومی هستم که ده ساله ازدواج کردم و شکر خدا زندگی خوبی هم دارم ولی یه مشکل خیلی بزرگ دارم و اون اینکه اوایل ازدواجم یکی از اقوام که دارای چند دختر پشت سر هم ازدواج نکرده میباشند بعد از اینکه از خانه ام میرفتند و یا به منزل ایشان میرفتیم حال بسیار بدی پیدا میکردم اوایل فکر میکردم اثر چشم زخم میباشد بخاطر همین سعی میکردم رفت و امدم را با ایشان به حداقل برسانم با اینکه از اقوام نزدیکمان بودند رابطه ام را به عید دیدنی سالیانه رساندم ولی بعد اتفاقاتی افتاد که صد در صد مطمین شدم که برای من موکل گرفته اند و پای سحر و جادو در میان است پدر و مادرم نماز اول وقتشان ترک نمیشود و شبانه روز برای من دعا میکنند تا کسی آسیبی به من نزند خودم هم از وقتی فهمیدم که پای سحر و جادو در میان است توجه زیادی به نماز اول وقت پیدا کرده ام و سوره یس را مرتب میخوانم از وقتی که نماز اول وقت میخوانم حالم خیلی خوبه(قبلا حالم خیلی بد بود و بدون دلیل از اعماق وجودم هق و هق گریه میکردم بدون اینکه دلیل گریه کردنم را بدونم و یا اینکه بدون اینکه همسرم کاری کرده باشه سرش داد میزم و دعوای سختی رو براه می انداختم ) الان مشکلم مشکلیه که با خانواده شوهرم پیدا کردم چون شوهرم نماز میخوند نمیتونستن برای اون کاری بکنن ولی با سحر و جادو رابطه خوبی که با خانواده همسرم داشته ام رو خراب کرده اند رابطمون بدون دلیل خاصی شکر آب شده و اون افراد رابطه غلیظی با خانواده شوهرم دارند و کار خودشون رو کردن . این رو هم بگم قبلا نمازم رو نمیخوندم و خان اده شوهرم هم نماز نمیخونن بخاطر همین تونستن ت. کارشون موفق بشن

 79. الهه مهر ۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام سایت خوبی دارید

 80. سحر شهریور ۱۹, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای دین پرست..من دختری ۳۵ساله و تنهاهستم..بادلی شکسته و پرازدردورنج.ازدواج نکردم واین موضوع منوبسیارعذاب میده..سالهاپیش کتاب کلیات اسرارورازهای موفقیت شماروخریدم وباهزارذوق وشوق وکلی انرژی مثبت خوندمش..سوره یاسین..چهل کلید..چندین وچندین بارانجامشون دادم..من ۱۱سال التماس خداکردم ازش خواستم که همسرالهی منوهرچه سریعتربهم برسونه..دوتاخواهرکوچکترم ازدواج کردن ومن بیش ازبیش دلشسکسته وغمگینترشدم..دلم ازخداشکسته..به چه دلیل اینهمه رنج وعزاب..من هم ارزوهاداشتم کاخ ارزوهام روسرم ویران شده ومن درخرابه ای به ارزوهاوسالهای جوانی تباه شده ام نگاا میکنم..خیلی وقتابه خودکشی فکرمیکنم..االان که این مطلب رو براتون مینویسم دونصف شب هست و قلبم ازغصه داره منفجرمیشه.دارای مدرک فوق لیسانسم ولی نتونستم حداقل یکاری پیداکنم که سرگرم باشم..چرازندگی من قفل شده..چرادست به هرکاری زدم کوروپشیمون شدم.۱۱سال خیلیه خیلی..توروخدا بمن جواب بدین من منتظر راهنمایی شما هستم..ا

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   تماس لطفا

 81. maryam شهریور ۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام و احترام و ضمن عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای مهندس دین پرست
  با عرض پوزش از اینکه مزاحم اوقات شریفتان میشوم
  سوال بنده حقیر این است که :
  بنده برای اولین بار در عمر۳۲ساله ام امسال موفق شدم ۳۰روز ماه رمضان را روزه بگیرم
  و همزمان شروع به خواندن اسما الحسنی الهی مانند یا حق.المالک-الملک-الجبار-الاحد و ذکرهایی که جهت افزایش رزق و روزی میباشد ولی متاسفانه روز به روز شرایط مالی بنده حقیر ضعیف و ضعیفتر میشود؟لطفا راهنمایی بفرمایید
  نمیخواهم ایمانم به خاطر نبودن درآمد و پول ضعیف شود
  ۰۸/۰۶/۱۳۹۴
  یکشنبه-۲۰:۵۱

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۱۰, ۱۳۹۴ پاسخ

   دوست گرامی وضعیت موجود در اقتصاد کل دنیا یک وضعیت نوجومی است که بزودی این وضعیت کوکبی از مدار خودش خارج میشود در ایران هم بخاطر … وضعیت را میدانید دقیقا نظیر وضعیت تاریخی ۷سالی که حضرت یوسف قحطی و خشکسالی را گوشزد نموده بود که باز یک وضعیت نجومی و مقدرات الهی بود اما بزودی برطرف میشود –هنگامی که بادی بوزد در همه روزنه ها میرود لذا نامید نشوید زیرا اعمالی که انجام میدهید باعث نزول برکات میشود و باعث بهتر شدن وضعیت میشود اما این را بدانید سیر و سلوک زمان میبرد و یکدفعه اتفاق نمی افتد و خداوند با صابران است لذا در این امتحانات سر بلند درایید و ایمان داشته باشید

 82. نفیسه مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای مهندس جایی خوندم نوشته شده بود برای گرفتن حاجت ۲۰۰۰ بار می گویی الهی یا ربی و بعد ذکر می گویی میخوام بدونم منظور از ذکر چیه ؟ ممنون میشم آگه جوابم رو بدهید

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   شرح حاجتتان

   • نفیسه مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ پاسخ

    برادر م خیلی دوست دختر داشت مادر تصمیم گرفت برای او زن بگیرد تا دست از این کار بردار و گناه نکند برادر م خودش دختری از فامیل را پیشنهاد کرد و مادر موافقت کرد خواستگاری رفتیم و بعد هم عقد کردیم الان ۷ ماهی از عقد میگذرد برادر م دست از دختر بازی برداشته بلکه بدتر هم شده و میگه هیچ حسی هم به همسرش نداره و دوسش هم نداره میگه ما باید از هم جدا بشیم ممنون میشم کمکم کنید چه دعایی بخونم دست از این کار زشت و ناپسند بر داره در ضمن همسرش خیلی خیلی دختر خوبی ولی برادرم خودش مشکل داره حتی پیش روانشناس هم رفتند گفته مشکل از برادرم همسرش هیچ مشکلی نداره آقای مهندس را هی هست که برادرم خوب بشه خوشی رو از زندگی خانوادم گرفته

    • نویسنده
     امید دین پرست شهریور ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

     حتما پیگیر درمان او باشید و تا زمانی که معالجه نشده عروسی نکنند .

 83. غزاله مرداد ۶, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام
  من و همسرم ۴ ماهه عقد کردیم ولی بعد چند روز از عقدمون مادرشوهرم بهانه های عجیب و غریبی گرفت و کلی اختلاف بین خونواده من و خونواده شوهرم به وجود اومد. از طرفی من و همسرم با هم هیچ مشکل خاصی نداریم و کلی همدیگه رو دوس داریم.
  این دعواها به شدت زیاد شد تا اینکه خونوادم به آستان قدس رضوی مشهد رفتن و اونجا فردی لای قرآن باز میکنه و گفته بود که من رو خیلی وقته طلسم کردن و قصدشون خیر و نیکی نیست و نابودیه و دارن منو روانی میکنن.( که البته من تو این مدت کلی مشکلات روانی پیدا کردم و یه لحظه آرامش نداشتم در حدی که به خودکشی فکر میکردم.) و این ازدواج آخر و عاقبت خوبی نداره و اونا منو اسیر کردن ( اینم راسته چون من از بعد از عقدمون اصلا نتونستم به خونوادم سر بزنم و ۴ ماهه خونمون نرفتم.)
  یه سری سوره ها رو گفتن بخونم و منم خوندم. الانم ختم یس برداشتم برای نجات از این مهلکه. ولی یه مشکلی که هست اینه که من و همسرم بشدت به هم علاقه داریم و وابسته هستیم و نمیخوایم از هم جدا شیم. مشکلات ما خانوادگی بود نه مشکلات من و همسرم.
  منو راهنمایی کنید چیکار کنم. غیر از ختم یس چی بخونم برای این مشکل پیچیده.
  ممنئن

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   مهم شما و همسرتان هستید وگرنه عموم خانواده ها در ابتدا دخالت میکنند .بایستی بدانید با چه علمی ذهن شما را اشفته کرده است .ایا واقعا چنین است یا فقط حرف بیهوده ای زده بیهوده خودتان را درگیر این مسایل نکنید مگر اینکه مظمئن شوید

 84. آرش مرداد ۴, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام جناب مهندس…وقت بخیر…من دوماه پیش هم مزاحمتان شدم همون که خواهرم تومورمغزی داشت…ایشان عمل شد و عمل هم خوب بود ولی متاسفانه داره پرتو درمانی میشه و قرصهای شیمی درمانی میخوره…یه ذره روحیه اش بده…حال من از همه بدتره…خیلی سعی میکنم ذکر میگم و توسل به ائمه ولی نمیدونم چرا احساس میکنم بین من و حضرت ابوالفضل (ع) و ائمه یه قفل زده شده و یه احساس بد بهم میگه خدا تصمیمش رو گرفته بیخود دعا نخون و توسل نکن…آیا امیدی هست؟شما دیدین که یه همچین بیماری شفا بگیره…؟

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   خواهرشما در مسیر درمان است و زمان میبرد تا بهبودی حاصل شود مگر اتفاقی افتاده که ناامید شدید

 85. بصیر تیر ۱۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام …امکان دانلود کتاب ها وجود ندارد..?

  • نویسنده
   امید دین پرست تیر ۳۰, ۱۳۹۴ پاسخ

   خیر عزیزم حتی اگر کسی هر کتاب یا فیلم یا … بدون اجازه صاحب اثر برای دانلود گذاشته باشد شما رعایت کنید زیرا این کار با دزدی هیچ فرقی ندارد بخصوص مسایل معنوی که میخواهید بنیان پاکی داشته باشد

 86. الی خرداد ۲۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ایا دختران بی خواستگار کاری میشه انجام داد

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۲۴, ۱۳۹۴ پاسخ

   الی گرامی بارها توضیح داده ام

 87. پیمان خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ پاسخ

  ضمن سلام به محضر تان وارزوی توفیق برای شما وهمکاران گرامیتان.
  بزرگوار بنده مدت دوازده سال خارج از ایران مشغول کاربودم که متاسفانه با شریکم که داییم بود به مشکل خوردیم ونتیجه زحماتم هدر رفت و ۴یا ۵سالی در ایران مشغول به کارهستم علی رغم تلاش مستمر حقیر نتوانستهام از نظر مالی

 88. مهلا خرداد ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام باتشکر از وب سایت خوبتون. میخواستم علت قبول نشدن دعارو بدونم من دوسال اعتکاف میرم ولی حاجتم نگرفتم کل ۴۰ روز یس.خوندم ولی متاسفانه حاجت نگرفتم خیلی. دعاها گفتن خوندم و نشده. لطفا راهنماییم کنید واقعا ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

   در کتاب کلیدهام مشکل گشا در چندین صفحه توضیح دادم اما بطور خلاصه ۱- زمان اجابت ۲- مصلحت اجابت ۳-اجابت میشود ولی تغییر به نعمات دیگر میشود ولی اثار دعای شما و اجرش گم نمیشود

 89. مهلا خرداد ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام باتشکراز سایت بسیارپربارتون دکتردختری هستم مجرد دوسال به اعتکاف میرم و هربار برای امر ازدواجم ازخدا خواستم که نشده افراد به من نزدیک میشن ولی نمیدونم چرا وقتی جدی میشه دور میشن سوره یس پارسال تا ۴۰روز بعد نماز صبح میخوندم ولی جواب نگرفتم نمیدونم چرا دعاهام قبول نمیشه لطفا راهنماییم کنید.
  این ختم یس که فرمودید به چه شکلی هست ممنون میشم جواب بدید.

 90. بهاره خرداد ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام اقای دین پرست من به تازگی برای شما پیام گذاشته ام و از شما میخواهم مرا درباره مشکلاتی که گفتم راهنمایی کنید اگر لطف کنید وسریع ترپاسخ مرا بدهید دیگر طاقتم ندارم خستهشده ام از زندگی ام…
  ممنون از شما کتاب کلیات اسرار شما را مطالعه کردم عالللی بود

  • نویسنده
   امید دین پرست خرداد ۳, ۱۳۹۴ پاسخ

   بهاره خانم من پیامتان را دریافت نکرده ام تماس بگیرید

 91. آرشیدا اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام ببخشید از سوالی که میپرسم ولی میخواستم بدونم ختمهایی که چهل روزه هستند و ما خانمها معمولا بدلیل عذر شرعی نمیتوانیم چهل روز پشت سرهم پاک باشیم رو چجوری بگیریم با علم باینکه برای تمام دعاها و همچنین قرایت قرآن طهارت لازم است

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ پاسخ

   اولا قران را در هر حالتی میتوانید بخوانید ولی اگر قصد چهله گرفتن دارید میتوانید از قرصهائی نظیر ترنسید و ….استفاده نمائید با مشورت پزشک زنان

 92. مریم اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای مهندس دین پرست
  کتاب کلیات اسرارو رازهای موفقیت شما بسیار مفید و تاثیر گذار است.در این کتاب به وضوح قانون جذب و تاثیر افکار و کلام مثبت توضیح داده شده است.فقط نمی توانم با استناد به
  ین قانون جنگهای صدر اسلام را توجیه کنم. خیلی ممنون می شوم اگرجواب سوالم را بدهید. با تشکر از زحماتتان

  • نویسنده
   امید دین پرست اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۴ پاسخ

   آن جنگها با کفار بوده و به حکم الهی صورت پذیرفته

 93. ندا اسفند ۱۴, ۱۳۹۳ پاسخ

  با سلام و خسته نباشید ..
  اقای مهندس من هفته پیش در قسمت پیام های خصوصی سایت ، ایمیلی برایتان ارسال کردم و از مشکلات متعددی که سالهاست گریبانگیر من و خانواده ام شده برایتان نوشتم و بیصبرانه منتظر پاسخ و راهنمایی از سمت شما هستم … میخواستم خواهش کنم این لطف رو بکنید و با مطالعه ایمیلم راهی جلو پام بزارید . واقعا ممنون میشم

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ پاسخ

   سرکار خانم پیامتان را دریافت نکردم لطفا برای مسائل خصوصی فقط تماس بگیرید

 94. نوشین اسفند ۱۳, ۱۳۹۳ پاسخ

  باسلام اگر انرژی منفی بین این زن وشوهر سردی به وجود آورده وآنها قصد جدایی پیدا کردند چگونه این انرژی منفی را دیگران میتوانند ازبین ببرند چون خودشان هیچ تلاشی نمیکنند پیش مشاوره خانواده هم رفتند ولی بیفایده لطفا آقای مهندس یک راه موثر وسریع برای حل این مشکل راهنمایی بفرمایید اجرتان باخدا اگر هم هزینه ای دارد بگویید تقدیم مینمایم متشکرم

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ پاسخ

   بایستی تمام موارد را که منتهی به مشکل خانوادگی شده برسی نمایم ابتدا بایستی تمام علل طبیعی چک شود کاملا علمی اگر علتی پیدا نشد سراغ علل غیر طبیعی بایستی رفت لطفا تماس بگیرید زیرا این موارد در حد یک کامنت نمیباشد

 95. اسمان اسفند ۴, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام اقای مهندس من یه مشکلی دارم که نمیدونم واقعا باید چیکار کنم.از بچگی همیشه ضعیف و خسته بودم.بعضی شبا بختک هم دارم.دکترای زیادی رفتم میگن کم خونی داری ولی داروهاشون فایده نداشته.از این همه خستگی و ضعف خسته شدم.اگه میشه یه راهنمایی بکنین.ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ پاسخ

   گاهی اوقات مشکل تنفسی و بسمت چپ خوابیدن باعث بروز فشار روی بدن میشود ولی گاهی اوقات از مساله دیگری است برای نداشتن خستگی میتوانید از royal jelly که اکسیری طبیعی میباشد استفاده نمایید در کتاب موفقیت تحصیلی انرا توضیح داده ام

 96. نوشین بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ پاسخ

  باسلام لطفا یک ختم مجرب وقوی برای ایجاد سازگاری ومهرومحبت بین زن وشوهری که از هم متنفر شده اند ودر آستانه جدایی هستند برای من بگویید تا الان انواع ختمهای سوره مزمل وچند دعا که باید به خوراکی شیرین خوانده میشد را انجام دادیم ولی فایده نداشته لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ پاسخ

   اگر بیعلت از هم متنفر شده اید و فکر میکنید علت مادی نداشته با استناد به ایه ۱۰۲ سوره مبارکه بقره ممکن است انرؤی منفی مابینتان میباشد وگرنه میتوانید با یک روانشناس خانواده درمانگر مشکلتان را حل نمائید. یک زندگی ارزش پیگیری را دارد ولی برخی فقط به طلاق فکر میکنند

 97. مه بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام جناب مهندس.من یه بارکامنت گذاشتم ولی تاییدنکردین.من یه اقای۳۵ ساله هستم که متاسفانه هرکاری که میکنم کارپیدانمیکنم نمیدونم چکارکنم.بعضی جاهاهم قبول شدم ولی پارتی بازی میکنن ونمیذارن!!!مشکل من اینه که ۵ساله مادرم روازدست دادم وخواهرهم ندارم و….همه میگن زن بگیر.پدرمیگه تابیکاره نمیشه.من هم حق میدم به ایشون.به خاطرحضرت زهراکمکم کنید.نمیدونم چکارکنم.خواهش میکنم خودتون برام دعاکنید.میخوام ازطریق سوره یس حاجت بگیرم وبرم سرکار.حدود۴۰روزه شایدهم بیشترکه روزی ۲ بارحداقلش یس میخونم.میخواستم کتابتون روبگبیرم ولی پولشوندارم به خدا.آبرودیگه برام نومنده .تعارف میکنی به یکی که تشریف بیارین خونه (همسایه و…که توکوچه همدیگه رومیبینیم)میگه حق نداری تعارف کنی چون مادرنداری وزن هم نداری.یکی دیگه به تمسخرمیگه مسوول چی هستی توخونه؟مسول خریدنونی یا….بببببببچه روستاهم هستم وهمه دیگه ازحال وروزمون خبردارن.به خدابعضی روزا۲-۳بارشدیداگریه میکنم.علی رغم اینکه۳۵ سالمه.کاشکی میمردم واین روزا رونمیدیدم.خواهش میکنم یامیل بدین یاکامنت بذارین چون نمیخوام کسی ازحال وروزم خبردارشه غیرازخودتون..خاضعانه ازتون التماس دعادارم

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ پاسخ

   چرا نشسته ای پاشو کاری کن مگر فقط باید برای دیگران کار کنی فکرت را بکار بنداز ببین چه استعدادی داری از هر راه مشروعی که بلدی ارتزاق کن مهم نیست چکاری فقط حلال باشد بعدا راههای زیادی در دل کار برات باز میشه با تو خونه نشستن هیچی حل نمیشه باور کن

 98. من بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام اقای مهندس دین پرست
  خیلی خوشحالم که با شما و سایت خوبتون اشنا شدم .
  مشکلات من از دوران دبیرستان شروع شد قبل از اون که این مشکلات به سراغم بیاد اونقدر درسم خوب بود که مثلا سوالات ریاضی رو ذهنم خودش حل میکرد و به جواب می رسید بدون انکه نیاز به تمرکز داشته باشم و حل کنم.بعد از اون به کلی درسم ضعیف شد به طوری که طی ۳ سال از شاگرد اول بودن به شاگرد اخر رسیدم و هیچکی ازم نپرسید چرا اینطوری شدی!!بعد از اون هم مشکلاتم شدید شد و هربار چندتا مشکل منو محاصره میکردند و من نمیدونستم چیکار کنم وباهاشون کنار میومدم.بعد موقع ازدواجم شد و ازدواج کردم با اینکه همه و همسرم بهم میگه من انسان خوبی هستم ولی حاضر نشد کنارم بمونه و خودش و خونوادش دلایل مسخره اوردن دلایلی که حتی مشاور هم بخنده میافتاد ازم جدا شد.ومشاور با چند جلسه گفت من نتونستم دلیل رو بفهمم.یعنی در واقع من از دوره راهنماییم تا الان تحت فشار هستم اونقدر که مشکل قلبی برام پیش اومده و دیگه نا امید هستم با اینکه کسی هستم که نماز جماعت میخونم و گاهی نماز شب و اهل دعا و… حتی خواب های خیلی خیلی خوبی هم میبینم از اعمه و… ولی زندگی من خیلی ناراحت کننده هست یک لحظه ارامش ندارم نمیدونم چه مریضیی دارم بعضی وقتا احساس میکنم هیچکی منو نمیبینه حتی خدا من فراموش شدم گاهی تو مغزم احسلس می کنم دارم دیوونه می شم.زندگیم گره خورده اصلا رشدی نمیبینم کاملا گیجم نمیدونم چیکار کنم فکر میکنم دیگه هیچ چیز دست خودم نیست.یه روحانی بهم گفت شاید سحر شدی.ولی من بهش اعتقاد ندارم.لطفا کمکم کنید.یه راهی بهم نشون بدید.ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید و بگویید مشاور قبلی به چه دستاوردهایی رسیده بود و ارزیابیش چه بوده

 99. shamim بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم ختم چهل روزه ی سوره یاسین و حشر را حتما باید در چهل روز خواند؟ نمی شود آنرا در ده روز هر روز چهار بار یا هفت هشت روز به تعداد مختلف خواند؟ لطفا جواب دهید

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۱۷, ۱۳۹۳ پاسخ

   خیر مفهوم چهله یعنی ۴۰روز

 100. محمد بهمن ۴, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای دین پرست از شما خواهش می کنم که من را راهنمایی کنید خانواده من مدام باهم بحث و مجادله می کنند مدام برادرم و پدرم و … باهم در تضاد فکری هستند احساس می کنم یکی دوسال این موضوع شدیدتر است همه اش در ناراحتی و استرس بسر می برند نمی دانم چه دعایی و یا چه سوره ای را از طرف خودم بخوانم که این موضوع برطرف بشود. لطفا مرا راهنمایی کنید. کم کم این موضوع حادتر می شود. حتی به ضرب و جرح هم می رسد.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۸, ۱۳۹۳ پاسخ

   ابتدا بایستی با یک روانشناس مسائل را در میان بگذارید و داروهائی برای ارامش درونی مصرف نمایند تا بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند سپس موارد متافیزیکی را چک نمائید

 101. نوشین دی ۲۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  با سلام من مشکل بسیار بزرگی دارم آن هم اینه که نمیتونم نماز بخونم اگر هم بخونم مستمر نیست گاهی میخونم گاهی نمیخونم خودم از این موضوع بسیار بسیار وبینهایت ناراحتم وعذاب میکشم ولی نمیتونم چکارکنم جایی خوندم کسی که نماز نخواند هرکار خوبی را هم که انجام دهد بی فایده است شدم یک آدم عاطل وباطل اگر خودکشی گناه کبیره نبود وترس از خدانبود خودم را میکشتم از شراین دنیاراحت میشدم

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۸, ۱۳۹۳ پاسخ

   افکار خودکشی نشانه های بدی میباشد و اولین الویت بستری شدن را دارد حتما بایستی علت افت انرژی شما برسی شود بعدا به وظایف الهی فکر کنید خدا بخشنده است و هر کسی زمان خاصی برای رسیدن به عبودیت خاص دارد فعلا هر چقدر که در حد استطاعت شما میباشد بندگی کنید موضوع مهمتر سلامتی روانی شما است

 102. فرشته دی ۱۷, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای مهندس میخواستم از سایت خوب و نیت خیرتون تشکر کنم و اینکه به همه دوستانی که مشکلی دارن که فکر میکنن سخت و لاینحل هست توصیه کنم از سوره یس و حشر غافل نباشند که من شخصا معجزه این دو سوره را در زندگیم دیدم در واقع قران خودش معجزه هست و معجزه هم میکند من معتقدم با توسل به قران و به اذن خدا هر مشکلی حل شدنی است ضمنا از کتاب کلیات اسرار شما خیلی بهره بردم بازهم تشکر میکنم.التماس دعا.

  • نویسنده
   امید دین پرست بهمن ۸, ۱۳۹۳ پاسخ

   خدا راشکر که متوجه این مسائل شده اید

 103. نغمه دی ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام.استاد تازه با وبلاگ شما آشنا شدم.متاسفانه الان سالهاست بیماری من را رنج می دهد هر دارو و درمانی کرده ام متاسفانه نتیجه نبخشید چنددعا هم کردم بازم نتیجه نداد دعای ختم یاسین را انجام دهم نتیجه می گیرم یا دعای دیگری مد نظرتان هست.یا حق

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱۳, ۱۳۹۳ پاسخ

   به سامانه روانشناسی ۹۰۹۹۰۷۰۴۵۶ تمای بگیرید داخلی ۱۱۱۳ و با هماهنگی ایبشان با ۱۱۱۱ که کد من میباشد هماهنگ شوید

 104. Nooshin دی ۳, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای دین پرست، یه سوال داشتم از حضورتون

  ص ۲۴۷ دعاهای مشکل گشا، نماز جهت حاجت فوری ذکر شده که بیان شده ۴ رکعت با دو سلام، یعنی بعد از دو رکعت اول سلام گفته و نماز به پایان می رسد و بعد دو رکعت دوم رو نیت کرده و می خونیم؟

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱۳, ۱۳۹۳ پاسخ

   درست است

 105. shamim آذر ۳۰, ۱۳۹۳ پاسخ

  با سلام و خسته نباشید. ببخشید من یه مشکلی دارم آیا می توان ادامه ختم یاسین رابعد از پاک شدن از عذر شرعی خواند؟

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱, ۱۳۹۳ پاسخ

   شما در هنگام پریود هم میتوانید ختم یاسین بگیرید فقط روی ایات دست نگذارید اگر چنین بود که هیچ خانمی نمیتوانست ختم بگیرد

 106. مریم آذر ۲۸, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای مهندس دین پرست
  من چند روزیست که پدرم را نا گهانی از دست داده ام و بسیار بی قرارم چون فکر می کنم دیگر نمی توانم به پدرم رسیدگی و کمک کنم.
  لطفا راهنماییم کنید که چطور می توانم آرام باشم و آیا پدرم را می توانم در خواب ببینم؟
  در پناه خداوند باشید.

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱, ۱۳۹۳ پاسخ

   خداوند روحشان را قرین رحمت فرمایند تنهاکاری که میتواند شما را ارام نماید خواندن کتاب اسرار عالم ارواح و برزخ میباشد که در ان تمام مسئلی که برای شما علامت سوال است را توضیح داده ام -بعد ار مدتی که ارام شدید میتوانید او را ببینید بستگی به ارامش شما دارد پس لطفا به خودتان کمک کنید

 107. فرشاد آذر ۲۵, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای مهندس دیرروز ساعت۱۰٫۵۰دقیقه وعصرساعت۵خیلی تلاش کردم تماس می گرفتم وبه مشاورها هدایت می شدم و حتی با داخلی شما هم تماس می گرفتم بوق میزد ولی کسی جواب نمی داد لطفا” راهنمایی بفرمایید.(شماره ثابتم۰۳۵۰میباشد) متشکرم

  • نویسنده
   امید دین پرست دی ۱, ۱۳۹۳ پاسخ

   میدانید که روز تعطیل بوده مجددا تماس بگیرید

 108. فرشاد آذر ۲۲, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام جناب آقای مهندس من سه سال پیش ازطریق اینترنت کتاب کلید اسرار شما رو تهیه کردم و در جدیدی درزندگی من بازشد از آن زمان تا حالا تقریباروزی ۲بار سوره مبارک یس رو ختم میکنم که یکی بعداز نماز شب وهدیه به بی بی دوعالم ودیگری قبل از خواب وهدیه امواتم .ولی حدود یک ونیم سالی هست که دیگراز آن الطاف آشکار وپنهان اللهی خبرنیست دست به هرچیز که می زنم اصلانتیجه نمی گیرم وکاملا سرخورده می شوم از لحاظ مالی روز به روز دارم عقب گرد میکنم(یه نمونه از بدبیاری هام اینه که من مهندس عمرانم توی شرکتی کار میکنم که ظرف مدت ۱۸ماه دوبلوک۱۰طبقه رو بدون نقص تحویل دادم درحالی که سایر همکارهای مهندس من بعداز مدت۲۴از شروع هنوز کارشان به اتمام نرسیده وهرکدام از ایشان نصف کار بنده رو دارند .ارزش آنها پیش مدیر عامل خیلی از بنده بیشتر است .وهمین پنجشنبه گذشته مبلغ۳۰۰هزارتومان از حقوق ماهانه ام کسر گردید.خلاصه به هردری میزنم بسته است)جناب آقای مهندس من به قدرت دعا کاملا اعتقاد دارم لطفا در حق این بنده خدا عنایت بفرمایید واگر ختم خاصی هست بفرمایید انجام دهم که گرفتاریهای مالی و شغلی بنده برطرف گردد.بسیار ممنونم 

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۲۴, ۱۳۹۳ پاسخ

   انشاالله که فتوحات خاصی بزودی شامل حالتان شود لطفابا تلفن ثابت با سامانه روانشناسی ۹۰۹۹۰۷۰۴۵۶ داخلی ۱۱۱۳ تماس بگیرید تا برای شما نوبت بدهند تابا من که داخلی ۱۱۱۱هستم صحبتی داشته باشیم تا متوجه مشکل شویم و ببینیم اشکال کار کجاست

 109. saman آذر ۱۵, ۱۳۹۳ پاسخ

  با سلام
  تازه با کتاب اسرار و رموز موفقیت شما آشنا شدم و تا کنون چند بار آن را خوانده ام. کتاب خوبی است. چگونه می توانم حضوری با شما دیدار کنم؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   احتمال ملاقات حضوری فعلا تا زمانی که همایش نداشته باشم نیست شما میتوانید به سامانه ۹۰۹۹۰۷۰۴۵۶داخلی ۱۱۱۱یاداخلی ۱۱۱۳تماس بگیرید

 110. s.arak آذر ۸, ۱۳۹۳ پاسخ

  مشکل دومم که خیلی توی این یک هفته منو ترسونده اینه که
  مدتها قبل حدود ۱۵-۱۶سالم بود هنگام خاب بختک میدیدم که ی سیاهی مطلق که نمیتونسم فریادبزنم وبعدش بیدارمیشدم به مرور زمان این بختکی که من درخاب میدیدم مثلن بیست سالم شد میدیدمش که میخاد بهم تجاوز کنه وتوی خابوبیداری میدیدم بابام داره میادصدام کنه واون میرفت
  ی بارکه داشتن بیدارم میکردن کامل دیدم که ی سیاهی مطلق وقدبلند که بهم اشاره کرد بذمیگرده
  تا اینکه سال ۹۰بود ومن ۲۴ساله تا اینکه خابیدم یهو احساس کردم که ی نفرپشتم خابید ومیخادبهم تجاوزکنه که برگشتم نگاش کردم ی چهره کچل کچل دیدم وبافریاد از ته دل وبسیاروحشتناک ازخابحبیدارشدم تا اینکه خیلی ذهنم درگیر شد شدید وبه ی دعانویسی که واقعا کاردرست وتوی سنندج بود زنگ زدم وقضیه بختک راگفتم وگفت جن بوده وچون من به دعاش اعتقاد داشتم برام نوشت پست کرد اداره پست چون خونه برام مقدورنبود اما من نتونستم برم اداره بگیرمش
  به هرحال ازسال نودتا به هفته قبل من باارامش وسبک بالس میخابیدم
  تا اینکه چن شبه پیش که خابیدم بازدیدم یکی ازپشتم خابیده ومیخادبهم تجاوز کنه دوباردرگیرشده ذذهنم
  خاستم شما کمکم کنید چون مشکلم حاده
  به اون دعانویس هم زنگ نزدم چون چندین باربه خاطرمشکلات فراوان زندگی زنگ زدم روم نمیشه
  ودرضمن بهم گفته بختم بازه
  باتعریف کردن این خاب به دوستم اون گفت این جن توی زندگیت دخالت داره
  خاستم شما راهنمایی کنید
  میترسم ازدعانویسهای دیگر
  چون مادرم به دعا اعتقاد نداره میترسم دعا بگیرمو مشکلم بیشتربشه
  ممنون ببخشیدزیادشد

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   در ان هنگام ذکر لا حول و لا قوه الا بالله دافع انان میباشد این ذکر این جو را خنثی میکند اگر با این مساله رفع نشد به یک روانشناس مراجعه نمایید

 111. سارا آذر ۷, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام اقای دین پرست خسته نباشید اگر میشه برایم دعا کنید مشکلات اول زندگی زیاده روی همسرم و باعث بحثهای زیاد شده

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۱۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   اگر لایق باشم چشم اما ابتدای زندگی بحثها طبیعی است سعی کنید پرده دری نکنید وبا درایت موانع را پشت سر بگذارید —ای خدایی که اهن را برای داود نرم کردی به همان اسمت قسم دل این دو زوج را نسبت بهم نرم نما امین یا رب العالمین

 112. هستی آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  با عرض سلام آقای مهندس من مشکلات و گره های زیادی تو زندگیم دارم یکی از آنها بیماری چشمی هست که ناخودآگاه بوجود آمد و هنوز با هیچ دارویی نتوانسته ام بیماریم را درمان کنم آیا امکان دارد که با این دعاهایی که می فرمایید مشکل من حل شود راستش من قبلا خیلی آدم معتقدی بودم و خیلی دعا می کردم اما نه تنها مشکلاتم حل نمی شد بلکه سختی های زندگی روز به روز به من بیشتر فشار آورد طوری که از همه چیز ناامید شدم این سایت را اتفاقی باز کردم اگه راه حلی برای حل مشکلاتم بخصوص بیماری چشمم وجود دارد لطفا مرا راهنمایی کنید شاید با کمک شما دوباره یک آدم معتقد شدم با تشکر

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   سلام انشاالله که سلامتیتان را کسب نمائید برایتان از خداوند خواستارم اما توکلتان را هرگز از دست ندهید مطمئن باشید در هر چیزی نکته مثبتی است با من تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری داشته باشم

 113. Nooshin آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام

  ممنونم از مطالب خوبتون، بعد از ختم یاسین چقدر طول می کشه تا حاجت روا شه؟
  آیا باید صبر کرد یا بلافاصله منتظر پاسخ بود؟

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   زمانش جز, مقدرات الهی است شما فقط انجامش دهید بقیه را بخدا بسپارید

 114. سلام و خسته نباشید به دلیل این همه تلاش و توکلی عمیق که این توکل را عمیقا بر دل های دیگر جاری می کنید راست می گویند هر آنچه از دل برآید بر دل نشیند جناب دین پرست من با کتاب شما از طریق یکی از دوستانم که به بیماری سرطان دچار بود آشنا شدم برای آرامشش شروع کرد به خواندن و ختم یس و سایر ختم ها حداقل بیماری اش را به حداقل رساند و آنچه برای من خیلی مهم و جالب بود آرامشی بود که داشت من کتاب را به امانت گرفتم خلاصه و بسیار مفید و به دل نشین من ختم آیه الکرسی که سه بار خوانده شود را انجام دادم با اینکه آدم معتقدی هستم و بارها این کار را انجام داده بودم اما به گفته شما تعداد و روزهای انجام در سرعت بخشیدن به گرفتن حاجت و یا آرامش بسیار اهمیت دارد. تصمیم گرفتم کتاب های شما را خودم خریداری کنم و به دیگران هم پیشنهاد خرید بدهم. حالا وقتی آیه الکرسی را می خوانم با تمام وجودم حسش می کنم و می دانم اینقدر تحت پوشش آن هستم که هر چه پیش آید من محافظ بزرگی همراه خود دارم. آرامش ، آرامش ، آرامش بسیار ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۶, ۱۳۹۳ پاسخ

   عزیزم متشکرم خدا را شکر که چنین تاثیر گذاری در جنابعالی داشته به دوستتان بگویید با من تماس بگیرد تا راهکارهای خاصی که بیماریشان به اذن خداوند درمان شود را در اختیارشان گذارم

 115. سارا آذر ۱, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای دین پرست من حاجتم خیلی سخته ،،میخوام با یه نفر ازدواج کنم که تحت هیچ شرایطی نمیشه وخانوادش نمیزارن،آیا راهی هست؟ با چه ختمی میشه که معجزه بشه؟

 116. الهه آبان ۲۲, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام آقای دین پرست،من چند سالی از یک بیماری خاص رنج میبرم و دارو مصرف میکنم در حالی که من خودم بر این باورم که بیمار نیسم.لطفا من را دعا کنین و راهنماییم کنین.ممنون

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۲۴, ۱۳۹۳ پاسخ

   برایتان شفا الهی ارزومندم بیماریتان چیست شاید بتوانم کمکتان کنم

 117. ماهي آبان ۱۹, ۱۳۹۳ پاسخ

  من خارج إز ایران زندکی می کتم،،مشکلات زیاد دارم، به کتاب شما دستوری ندارم،کمکم کنید تا کتاب شما رأ تهیه کنم،

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۲۴, ۱۳۹۳ پاسخ

   با یکی از اشنایانتان هماهنگ کنید تا برایتان پست کنند

 118. نویسنده
  امید دین پرست آبان ۱۱, ۱۳۹۳ پاسخ

  سر یک ساعت خاص بهتر است اما اجبار نیست -بله میشود-لزومی ندارد

 119. سارا مهر ۱, ۱۳۹۳ پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  آقای مهندس میشه لطف کنید و برای ازدواج من طریقه ختم یس را ارسال کنید.
  ممنون از لطف بی شمار شما

  • نویسنده
   امید دین پرست مهر ۱۷, ۱۳۹۳ پاسخ

   در کتاب کلیات اسرار نوشته شده و چون زیاد است امکان تایپ نمیباشد

 120. yasin مرداد ۲۲, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام اقای مهندس من یه مشکل مالی دارم که روی سرنوشتم تاثیر داره خیلی به پول نیاز دارم میشه منو دعاکنین مشکلم حل بشه خیلی ممنون

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*