اطلاعیه مهم: تنها سایت معتبر اینجانب omiddinparast.ir می باشد و باقی سایت ها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی که به هر نوعی از نام و شماره تلفن های اینجانب سوء استفاده نموده اند غیر قانونی و فاقد اعتبار می باشند.
instagram: omiddinparast.ravanshenas
جدیدتریت تالیف :کلیدهای روانشناسی افراد به زبان ساده (شناخت طرحواره ها و شناخت اختلالات روانی جهت موفقیت )

استفاده از نیروهای الهی- اذکار جهت موفقیت

zekr1

امید دین پرست – مجله خانواده سبز – شماره 280 – نیمه دوم خرداد 1390

 

این پرسش در ذهن بسیاری از افراد علاقمند به متافیزیک وجود دارد که آیا اذکار یا اوراد (وردها) خاصی موجود است که اگر افراد گرفتار آن ذکر را بگویند، امداد الهی شامل حالشان شود؟

پاسخ آن آری می باشد. اصولا افرادی در زندگیشان به موفقیت های سریع دست می یابند که بلد باشند چطور از نیروهای غیبی مثبت به عنوان امدادهای غیبی الهی استفاده نمایند و هر موقعیتی را به نفع خودشان تغییر دهند.

در واقع بدانند که چگونه از قوای آسمانی استمداد بطلبند و این گفته خداوند است که { ان تنصروالله ینصرکم }

در بسیاری از جریانات تاریخی، پیامبر (ص) از اذکار خاصی استفاده می کردند تا از حمایت نیروهای غیبی بهره مند شوند. مثل جنگ بدر که تعداد مسلمانان بسیار کمتر از دشمنان بوده ولی در عوض آنها از طرف نیروهای غیبی حمایت می شدند تا فاتح جنگ باشند و یا در یکی از غزوات، جبرئیل بر پیامبر (ص) نازل شدند و به او دعای جوشن کبیر را توصیه سکردند تا با استفاده از نیرویی که در اسماء خداوند وجود دارد تحت حمایت خدا قرار بگیرد و سلاحی به او کارگر نشود.

در بالا اشاره ای به نیروهای غیبی مثبت شد. شاید این پرسش در اذهان پیش بیاید! مگر نیروهای غیبی منفی هم داریم؟ بازهم پاسخش آری می باشد. یعنی در کنار اذکار مثبت الهی اذکار منفی شیطانی هم موجود می باشد که به آنها ورد می گویند. بسیاری از جادوگران شیطانی برای احضار برخی از موکلین نیروهای منفی غیرالهی از وردهای خاصی استفاده می کنند و موکلین زشتی ها، پلیدی ها و ارواح خبیثه را صدا می زنند تا به کمکشان بیایند. در واقع آنها نیروهای شر و اهریمنی می باشند که در زمان نیاز احضار می شوند که در اینجا نمی خواهیم در موردشان بحث کنیم.

اما در مقابل این نیروهای اهریمنی نیروهای رحمانی، مقدس و الهی نیز موجود می باشند که هر کدامشان مسئولیت های مهمی در کائنات دارند و هنگامی که آنها را فرا می خوانید آنها نیز احضار می شوند و با توجه به پتانسیل مثبتی که دارند اوضاع را مثبت می کنند و باعث بروز موفقیت، رونق، گشایش، شفا و  دیگر موارد می شوند. در همین جا از همین نیروهای غیبی مثبت برای شما خواننده محترم این مجله، درخواست گشایش در کارها، رونق در امورتان، شفای بیمارانتان، آمرزش امواتتان را طلب می نمایم. زیرا می دانم هیچ چیزی در کائنات تصادفی نمی باشد و اکنون که این مطلب را می خوانید، بدانید که از قبل در ملکوت برای اکنون شما برنامه ریزی شده است. امیدوارم پذیرای این نیروی الهی جهت رسیدن به حاجتتان باشید. (آمین)

اذکار الهی:

اذکار الهی ریشه در اسماء خداوند دارند و دارای موکلین نیرومند قدسی جهت کمک رسانی به ذاکران می باشند. خیلی از افراد می خواهند که ذکر بگویند اما نمی دانند که کدام ذکر را انتخاب نمایند. در واقع برخی از اذکار با ارتعاشات وجودی شما مانوس تر می باشند و بیشتر به دل شما می نشینند و زودتر به شما جواب می دهند. دقیقا مثل برخی از داروها که با بدن شما سازگارتر است و بیماری جسمی شما را زودتر درمان می کند. اذکار زمانی می توانند منشاء آثار آنی باشند که شما همیشه آنها را ورد زبانتان کنید و با تکرار مداوم، آنها جزیی از شما شوند و ضمیر ناخوآگاه شما با آن ذکر هم آوا شده باشد، یعنی آنقدر آن ذکر خاص را تکرار کرده باشید که دیگر به جای زبانتان، قلبتان آن را ندا کند تا اینکه یک جوش و خروش الهی از قلب شما جریان یابد و تمام ارکان هستی را تحت تاثیر قرار دهد و ولوله ای در آسمانها به راه بیندازد که نگو و نپرس و تمام کروبیان متوجه شما شوند و به حمایت غیبی شما بیایند و هر گونه بستگی و عوامل منفی را از اطراف شما بزدایند. شما می توانید با گفتن آن ذکر این همه ولوله به پا کنید. پیامبر (ص) می فرمودند: من هر موقع که در ورطه ای گرفتار می شدم ذکر « یاحی یا قیوم » را تکرار می کردم و لحظه ای نمی گذشت تا آثار امداد الهی را به عیان می دیدم.

اما نکته قابل توجه آن است که شما گاهی از اذکار فقط برای ثواب و تقرب استفاده می نمایید که گفتن آن تعداد مشخصی ندارد ولی در برخی مواقع دنبال هدف خاصی هستید، آنگاه باید آن ذکر خاص را به تعداد عدد ابجدی آن بخوانید تا به منظورتان برسید. تعداد دقیقا مثل دانه های یک کلید برای باز کردن قفل می باشد که اگر کم یا زیاد شوند قفل مربوطه باز نخواهد شد.

مثلا اگر به دنبال وسعت رزق و فراوانی و فزونی معیشت هستید باید از ذکر « باسط » که عدد ابجدی آن 72 می باشد استفاده نمایید و آن را درست 72 مرتبه یا مضاربی از عدد 72 تکرار کنید. مثال دیگر: یکی از نامهای خداوند « لطیف » می باشد که عدد ابجدی آن 129 است. لطیف لطیف کلمه پر اسراری است و جهت رهایی از سختی ها، اندوه و الفت دلها، وسعت رزق، طلب جاه و منصب، بزرگی، ایجاد محبت، بستن زبان دشمن و گرفتن حاجت به کار می رود. در یک جلسه 1001 بار بگویید { الله لطیف بعباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز } و هنگام گفتن این ذکر با کسی سخن نگویید، در یک مکان پاک رو بقبله، با حرمت، احترام و سوزاندن عود جهت جذب ملایک این ختم را به جای آورید. از این به بعد جهت گرفتاری ها و کم رونق بودن رزق و بستگی ها که باعث افسردگی و در جا زدنتان می باشد رو به سوی خداوند آورید و با گفتن ذکر مناسب قلب خود را از اضطراب ها آرام سازید زیرا « الا بذکر الله تطمئن القلوب ». جهت اطلاعات بیشتر در مورد اذکار و اینکه کدامشان را می توانید جهت مشکل خاص خود انتخاب نمایید و عدد ابجدی آنها چه عددی می باشد به کتاب کلیات اسرار و رازهای موفقیت نوشته امید دین پرست مراجعه فرمایید. کتابی که به گفته بسیاری از خوانندگان آرامش و گشایش خاصی با توجه به خواص اذکار و آیات ایجاد می کند و با عنایت خداوند و بهره مندی و حمایت همان نیروهای غیبی الهی در مدت کوتاهی 20 بار تجدید چاپ شده است که امیدوارم آرامش لازم را برایتان به ارمغان آورد.

 

۱۵ دیدگاه

 1. علیرضا تیر ۱۲, ۱۳۹۸ پاسخ

  سلام
  ببخشید اینو میپرسم فقط واسه اطمینان میپرسم این کتابی که شما معرفی کردین منطبق بر اصول اسلامی هست دیگه؟ خدایی نکرده چیز دیگه ایی که نیست؟ آخه میخوام تهیه کنم اما اگر مطالب منحرف کننده غیر اسلامی داشته باشه علاقه ایی ندارم

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۱, ۱۳۹۸ پاسخ

   بله عزیزم خیالت راحت باشد

 2. کیوان آذر ۲۴, ۱۳۹۵ پاسخ

  سلام درصورت امکان میخواهم تماس داشته بااشم و صحبت کنیم.

  • نویسنده
   امید دین پرست آذر ۲۵, ۱۳۹۵ پاسخ

   ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 3. محمد اسفند ۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام شمارتون رو میخوام

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   ۰۹۱۹۴۱۵۰۰۸۲

 4. زهرا آبان ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با عرض سلام خدمت جناب اقای مهندس دین پرست.
  می تونم بگم من با یک بار خوندن کتاب کلیات اسرار و راز های موفقیت مسیر زندگیم به کلی عوض شد. این کتاب از چنان انرژی برخورداره که ادم رو به وجد میاره.
  ممنونم از کتاب فوق العادتون که برای من درست مثل یک معجزه بود….من قبل از این کلا در بیراهه بودم و خدا رو اونطوری که باید نمی شناختم. و این لطف و توجه خدا و معجزه ی کتاب شما بود که من رو دوباره به راه برگردوند.فقط من باز هم با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنم که در گذشته گریبان گیرم بودند، و نیاز حیاتی به هیبنوتیزم دارم(برای درخشیدن در کنکور و رهایی از نیرو های منفی ای که گاهی اذیتم می کنند.) و با توجه به این که دانش اموز کنکوری هستم فرصت کافی برای مطالعه ندارم. و از این رو از جنابعالی مسئلت دارم که راهنمائیم کنید.

  • نویسنده
   امید دین پرست آبان ۹, ۱۳۹۴ پاسخ

   متشکرم لطفا در صورت نیاز تماس بگیرید تا راهنمائی هایی که به شما در تمام موارد کمک میکند را در اختیارتان قرار دهم تا با اعتماد به نفس بیشتری کنکورتان را بدهید امیدوارم در رشته ای که دوست دارید قبول شوید که دور از دسترس هم نیست فقط کمی پشتکار میخواهد

 5. محمد شهریور ۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  با سلام و تشکر از کتاب بسیار آموزنده و سایت زیبای شما،
  میخواستم در مورد تعداد اذکار بپرسم مثلا عنوان کردید عدد ابجد ذکر باسط ۷۲ است ،حالا با توجه به اینکه ما معمولا ذکر رو با یا میگوییم ( یا باسط )آیا تعداد ذکر تغییر میکند./

  • نویسنده
   امید دین پرست شهریور ۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   خیر حرف یا محاسبه نمیشود

 6. حانیه مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام عذر میخوام شما در مورد افکار کارلوس کاستاندا چیزی میدونید؟
  میخوام بدونم قران و اسلام چنین افکاری رو رد میکنه یا تایید
  خواهش میکنم اگه میدونید کمکم کنید
  ب شدت ب جوابش احتیاج دارم

  • نویسنده
   امید دین پرست مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ پاسخ

   کارلوس کاستاندا تحت تعلیمات شخصی بنام دون خوان شروع به تعلیمات نیروهای درونی نمود و بیشتر تحت تاثیر مواد محرک نظیر مسکالین که گیرنده های خاصی در مغز دارد از حالت طبیعی خارج شده و با بعد دیگری از وجود ارتباط برقرار مینمود لذا نمیتوان انها را توصیه نمود گرچه برخی از ان تعالیم اکنون در trance personality مورد مطالعه میباشد. اگر جنابعالی محقق میباشید مطالعه انها ضرری ندارد وگرنه برای افراد عادی بغیر از اطلاعات عمومی سودی نیز ندارد

 7. علی فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ پاسخ

  سلام خدمت مهندس دین پرست.من کتاب کلیات اسرارورازهای موفقیت قبلا خریدم وبعضی از مطالب اش راانجام دادم وبه نتیجه رسیدم ممنون اززحمات شما.مشورتی خواستم ازشمامن چندهفته پیش وارد سایت متافیزیک به نام رادیو متا شدم وچند تاطلسم به نام ها شرف شمس. شرف قمر.شرف مشتری…بودن که قیمت هرکدام ۸۸۸هزارتومان بود ولی نمدانم حقیقت داره.خواستم ازجناب عالی مشورت بگیرم.وشما چی داریدازاینطور طلسمات.ویک چیزی دیگه من علاقه زیاد به متافیزیک دارم ولی نمی دانم از کجاشروع کنم.وتنهای نمیشه وارد این وادی شد.ممنونم ازشما نامه این حقیر راخواندید.

 8. سنارحمانی تبار اسفند ۱۰, ۱۳۹۳ پاسخ

  سلام من دختر مجرد۳۰ ساله هستم کتاب شما رو ۵سال پیش خوندم خیلی خوب و با کیفیت به بیان حقایق جهان پرداخته .
  من مشکل اساسی دارم نیاز به هیپنوتیزم دارم
  شما میتونید کمکم کنید خواهش میکنم یا کسی در اهواز به معرفی کنید ک از شر جادو و درد بدن خلاص شم تو زندگیم به هیچی نرسیدم هیچ کاری از پیش نمیبرم

  • نویسنده
   امید دین پرست اسفند ۱۲, ۱۳۹۳ پاسخ

   لطفا تماس بگیرید و مشکل جسمی که باعث درد بدنی شده را توضیح دهید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*